Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Я идете при леля Дима/Дървеното,Пънкарското,Скинарското, Трети корпус/. Аз не мога да дойда, ще ходим да правим едни лоши работи на хора, които ще се опитват да правят същите лоши работи на нас.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Malko protiv pravilata e ama az shte si go kaja s izvinenie...

FUCK!!!

Izvan stranata sam do 30-ti,a mnogo mi se iska da vidq nqkolko grozni bg mutri :D Osobeno vashite!!! (samo Vanio e hubav shtot mi e slabost :D )

Aide veselo izkarvane i...kato si doida ako ima jelaeshti da dignem oshte edna shte mi e adski drago naistina :)

Chakam snimki :)

Link to comment
Share on other sites

Браво. Така ли се правят срещи баш преди заплатите? Ако имам възможност и аз ще дойда. Ама не съм на 100% Реши ли се все пак къде ще се ходи?

Link to comment
Share on other sites

Мале, ако не се припознавам Карамана е станал 100 кила...

Ако се организирате може и аз да мина. Ще гледам да забера и Фареллина, та малко радост за окото да има... :P

Link to comment
Share on other sites

Джаур, как може да идеш на кютек, вместо да пиеш една ракия, мама му стара!

 

Мирка, и ти - никакви такива, идваш да се видим! Ще те черпя едно ако трябва! :D

Link to comment
Share on other sites

Джаур, как може да идеш на кютек, вместо да пиеш една ракия, мама му стара!

 

 

ХУбавата тупалка не се изпуска.

Link to comment
Share on other sites

Just don't get killed, ok? :unsure:

 

 

Никой няма да убиваме, само ще им набием в главите, че не хубаво да се бият 16-годишни момичета.

И за да не се отклоняваме, какво ще кажете, живущите в Сф да спретнем следващата седмица една среща тука?

Link to comment
Share on other sites

Никой няма да убиваме, само ще им набием в главите, че не хубаво да се бият 16-годишни момичета.

И за да не се отклоняваме, какво ще кажете, живущите в Сф да спретнем следващата седмица една среща тука?

 

Убийте ги бе! И ги заровете някъде на скрито!

Link to comment
Share on other sites

Убийте ги бе! И ги заровете някъде на скрито!

 

 

Не сме такива хора.Не е педагогично и хуманно.Счупените ребра вършат по-добра работа.

Link to comment
Share on other sites

Много добро мероприятие ... иска ми се и аз да можех да се присъединя, ама като не познавам АБСОЛЮТНО, АМА АБСОЛЮТНО никого от форума, ще се чувствам точно като в небрано лозе ... Но на вас пожелавам приятно и весело изкарване ;)

Link to comment
Share on other sites

Много добро мероприятие ... иска ми се и аз да можех да се присъединя, ама като не познавам АБСОЛЮТНО, АМА АБСОЛЮТНО никого от форума, ще се чувствам точно като в небрано лозе ... Но на вас пожелавам приятно и весело изкарване ;)

 

Е то и аз не познавам почти никого, ама нали това е идеята - да се запознаем! ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре, хора, доколкото познавам форумна аудитория, "Пожарната" е заведение, в което хората ще се чувстваме най-комфортно, или най-малко дискомфортно, доколкото си спомням там музиката позволява нормален разговор (без да развиваме глашатайски умения), а и самата обстановка е подходяща за подобен тип мероприятия.

Така че предложението ми е да направим една контролна среща 18:30 на пощата пред часовника, и направо да резервирам маса за 19 часа.

 

Ако не ви е проблем - кажете колко човека ще дойдат със сигурност, за да знам за колко да резервирам?

 

Редакция:SoulRеаver, всеки един от нас в началото е отишъл на подобна среща, без да познава никого. Аз лично като отидох за първи път познавах само GRIMJAUR... Хора, да не се стряскате - с дълга коса съм :) Че в славните ми форумни години по азията и рахата бях първи номер..

 

Така, доколкото разбрам за сега сигурни сме аз, Ваньо и BlackGuardian.

Link to comment
Share on other sites

Така, доколкото разбрам за сега сигурни сме аз, Ваньо и BlackGuardian.

 

Аз утре до обяд ще кажа.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм под въпрос ама може и да ме броите. :D Утре ще потвърдя със сигурност.

 

П.П. Аз лично предпочитам да резервираме в Хъшовете ама и в пожарната да е ми е все тая.

Link to comment
Share on other sites

кво като не познаваш, тъкмо ще се запознаеш ;)

Ти като познаваш повечето за какво не се вясваш ?

Иначе сигурно и аз ще дойда :)

Link to comment
Share on other sites

Добрееее... току що се чух с пожарникарите - утре ще мина да оставя 20 кинта капаро (че иначе не резервирали) и да резервирам маса. Говорих за 10-15 човека, щото предполагам, че е възможно още хора да дойдат, освен официално обявените. Ще следя развитието на темата де :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...