Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Ако уточня някое тихо заведение... да пиша ли и тук?

Ами не е най-удачното място... ;)

За среща на членове на форум се пуска съобщение в същия форум, който те посещават. Нерде дата.бг...нерде булфорум.ком.....това тук е за среща на нашите членове....а ако си забелязал дори и в подразделите в нашия форум има отделни теми за срещи на участниците там (автомобилите, БФ-съюза преди време и т.н.).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
1. "При Сандо" зад военна болница.

2. Барче "Бамбуча" -трети етаж в търговският център на "капитан Райчо"

 

1.Идеално е тъкмо да дойда по чехли :lol:

2.Поне да му бяхте научили името.Казва се БамбуДА Лаунч(дж) ;)

 

 

Иначе вчера говорихме с Психара и аз ще дойда семейно ;)

Link to comment
Share on other sites

Можое и да намина, не знам, време много до тогава.

 

 

btw. някой път трябва да се иде и в гражданския клуб в стария град,

 

След като лятото чаках 60 (шестдесет) минути или иначе казано един час само да ми донесат бира, повече няма да стъпя в Гражданския.

Link to comment
Share on other sites

Гледам из целия Форум тече реката от спам, а никой не е казал нищо конкретно за утре вечер. Последно има ли резервация някъде? Час определен ли е? Организацията пак куца с ляво копито ми се струва...

Link to comment
Share on other sites

Не, не куца. Всичко е определено и направено. В пожарната се обадих, днес ша остава капаро. Прочети 1вия пост на темата.

Ще ни побере ли? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Мда, харабия, дайте някой малко по-опитен да ни събере тея дет не сме идвали досега...

Link to comment
Share on other sites

Ами ... я дайте някоя актуална снимка на някой от утре присъстващите , че като отида никой няма да позная , а като ида в пожарната ептен ... аз съм от по-срамежливите :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Идваш на пощата 18:30, гледаш за група хора дето стоят и чакат, няма начин да не ни намериш там. Просто се огледай и ще разбереш :)

Link to comment
Share on other sites

Ми то и аз тка първия път. Отивам, оглеждам -гледам една група 7-8 пича седят. Понеже из форума съм мяркал някоя друга снимка преди това, като видях познати лица и черта към тях. Та така. После вече та знаят и като ходиш ти правят място да седнеш :):)

Link to comment
Share on other sites

Мда, харабия, дайте някой малко по-опитен да ни събере тея дет не сме идвали досега...

 

Кой предлагаш да го направи това? Някой опитен в организирането на сватби примерно да ни покани всеки с бъклица и дрян? :)

 

А за да се познаваме отдалече предлагам всеки с по една бяла роза на ревера да се закичи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...