Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Искам да поднеса най - искрените си извинения на Pazu! Съжалявам, в даден момент прекалих!

Чакаме снимки!

Какво е станало?

Каква е тази среща дето е приключила в 22:00 часа???

Link to comment
Share on other sites

Какво е станало?

Каква е тази среща дето е приключила в 22:00 часа???

Май скандали нещо - гледам pazu се беше прибрал рано-рано и четеше форума :)

Link to comment
Share on other sites

Май скандали нещо - гледам pazu се беше прибрал рано-рано и четеше форума :)

Бахти и хората. Да изгонят момчето. Не ги е срам :sick. За първи път идва и си личеше от мненията му как има много желание. Дано следващият път да се появи и да е нормално всичко.

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че са искали да дърпат ауди-то и голф-а... :)

 

Следващият път ще взема да намина...да направя сефтето и аз.

Link to comment
Share on other sites

Е .. ти пък :lol: ... аз ако се засягам от толкова ... xD

 

Тва че ме нарече "боклук" безпричинно , щи го простя . Ама тва че филмира хората че съм се кръстил .. ше ме прощаваш , ама ауди кръстене не заслужава :lol:

 

Иначе мина , идиално ... следващият път психара да идва с "лигавника" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Я и Karaman се е появил. Много ме е яд, че нямаше как да присъствам. Все пак Psihara^^ е виновен. Нарочно нагласи датата да е когато не мога да дойда...

Link to comment
Share on other sites

img2113ws1.th.jpg img2114ki5.th.jpg img2115ys0.th.jpg img2116xb6.th.jpg

 

Толкова снимки от мен... Който има да качва още.

 

 

 

Я и Karaman се е появил. Много ме е яд, че нямаше как да присъствам. Все пак Psihara^^ е виновен. Нарочно нагласи датата да е когато не мога да дойда...

 

Не само се появо но изби рибата като смеси кока кола с бира :)

 

Ами трябваше да предупредиш по-отрано, аз също имах желание да изпием по 1 бира някъде ако ще не чак толкова организирано... то пак хубаво че успях да дойда че имаше вариант да трябва да бачкам и днес...

Link to comment
Share on other sites

Аз се радвам че ви видях,макар и за доста мъничко.ОБЕЩАВАМ,ама наистина обещавам следващият път да присъствам!

laury...ето кой не видях...как си младеж?

Teddy-King и теб съм те изпуснал...ееее...

Кой още...Гудо беше ли?

Link to comment
Share on other sites

:censored2:

Мидекс прилича на джегит-терорист тука :lol:

Сакън...недей, че като бях пуснал по-дълга брада преди години ме бъркаха с Бен Ладен... :devil

 

 

@netrootbg, тия дето се върнаха бързо бяха "несериозните"....после групичката на "сериозните" остана да допива...и тогава стана веселото... :punk

Link to comment
Share on other sites

много готина среща, радвам се, че успях да присъствам :)

 

 

aaa ne moga da pi6a na bds, 6te me izvinite :) mnogo be6e gotino, zapoznahme se s novi hora, vsi4kite priqtni, vidqhme se s tezi, koito se poznavahme :) az sum adski dovolen, 4e tozi put doidoh, drugiq su6to nqma da propusna :)

Link to comment
Share on other sites

RaptoR как не те е срам да допиваш дам а :lol:

Иначе добре беше с изключение на тези които бяха замалко и тези коитио трагнаха по уважителни причини... Другия път повече

djadomraz другия път да смениш по-късно пелените да зарежеш "очуканото" авенсис и да седнеш като белите хора

RaptoR вия сериозните къде отцепихте и не се обадихте а ?

Link to comment
Share on other sites

Гледайте само да не прекалявате, че после глава боли, имате едно назраве от нас, на всички които довършват!

Качете една снимка да видим, кои сме останали, сериозните :)

Link to comment
Share on other sites

Ми Какчето каза, че трябва да си ходим, щото сме имали вечерен час и ние кво да правим :)

Link to comment
Share on other sites

Ми Какчето каза, че трябва да си ходим, щото сме имали вечерен час и ние кво да правим :)

 

Може тайно да се е надявала да се отърве от почистването на къщата след вас но не би :P

Link to comment
Share on other sites

Ами той Виден уж си бил изкълчил ръката като тупал веднъж килимите и от тогава цялата домашна работа паднала на нея....аааа....много лесно така...аз от личен опит го знам - от бая време съм си изкълчил и двете ръце (по някой път когат' се наложи...и краката :P ), ама пустно жена ми не ми се вързва на мурафетите и тя често започна да си "изкълчва" ръцете... :devil ...за сина ми не искам да говоря - той си е роден "изкълчен" целия... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...