Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Така че предложението ми е да направим една контролна среща 18:30 на пощата пред часовника, и направо да резервирам маса за 19 часа.

 

Това ме устройва перфектно, защото идея си нямам къде е "пожарната".

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за да се видим 18:30

+1 Че иначе както не познавам никой, трябва да ходя в пожарната и да питам по масите - абе вие ли сте от форума :):)

Link to comment
Share on other sites

Ти като познаваш повечето за какво не се вясваш ?

Иначе сигурно и аз ще дойда :)

 

ми последните срещи все се случваше да съм на работа (нощна) и нямаше как да дойда. Пък за днес (аз съм ебати каръка, заклевам се) няма да мога да дойда, щото не съм във добро физическо и здравословно състояние, демек не мога да излизам. :angry1

Link to comment
Share on other sites

ми последните срещи все се случваше да съм на работа (нощна) и нямаше как да дойда. Пък за днес (аз съм ебати каръка, заклевам се) няма да мога да дойда, щото не съм във добро физическо и здравословно състояние, демек не мога да излизам. :angry1

Без сканиран талон за преглед от специалист с поне 2 пачета, твоите извинения не се приемат, ако нямаш такава документация - идваш :D

Link to comment
Share on other sites

Официално:

Среща на пощата под часовника в 18:30 часа! Мен лесно ще ме отличите от тълпата по кожените панталони, рокерията и буйната кичара :)

 

След това - има резервирана маса в "Пожарната" от 19 часа на името на Петър Стоянов.

 

Чакам ви :]

Link to comment
Share on other sites

Официално:

Мен лесно ще ме отличите от тълпата по кожените панталони, рокерията и буйната кичара :)

 

 

 

za6to nqma ikonka kak 4ovek4e se plqsva po 4eloto ? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

И ние с брат ми не успяхме да дойдем, много ни е яд, дано да са се сетили да вземат апарат

Link to comment
Share on other sites

аз направих 2 снимки :) netroot и той май щракна утре ще го сложа

 

 

Добре бе, човекът който живее най - далече, първи стигна до форума :lol:

 

Иначе беше много яко, яд ме е че не съм можел да присъствам на предните срещи :(

Link to comment
Share on other sites

Като разбрах колко и какви хора са се надъхали да ме бият, газят, да трошат всичките ми ребра - май следващия път ще дойда САМО ако Насо се навие да ми е бодигард... и разбира се, ако си носи винкела :]

 

Беше яко. Дано следващия път дойдат повече хора. Винаги е интересно да се запознаеш с хората, с които си се заяждал виртуално :D

Link to comment
Share on other sites

Като разбрах колко и какви хора са се надъхали да ме бият, газят, да трошат всичките ми ребра -

 

 

Я ги дай насам тия :ph34r:

 

Мда....Ще трябва да вадя винкеля...Или поне репелент за гадове ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...