Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Викам и аз да домъкна жената, а? Да види и тя кво е с нормални хора. :lol:

да не се уплаши само? :)

 

а иначе кога, къде? 18 часа на пощата ли?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Мирка+шеф

:confused Що па реши,че съм с шеф? Шефа е в Турция :), аз ще дойда със жената. Стига да е ясно къде ша сме и кога се събираме. Че вече много наближава, а като гледам нищо не е решено още :(

Link to comment
Share on other sites

Жена ти е шефа!!!

Да бе позна ;)

И що аз съм с шеф, пък Артилериста е с жена - да го беше писал и него с шеф? :цупещо се човече:

Link to comment
Share on other sites

Ако искате шеф е наречете ако искате жена. :D То и без друго тя командва повече... :D

Така кажете последно къде ще се съберем и в колко часа.

А каде ще ходим може да решим и на място като се съберем.

Link to comment
Share on other sites

До тука се очертават 10 човека, като миналия път. Остава резервацийка и час и място на събирането.

Куринире, ти няма ли да идваш бе? Или Fallout та държи у вас? Миналия път нещо бързо избяга и не можеахме да си полафим повече.

Link to comment
Share on other sites

Психар, наспами ми пак скайпа с линкове към постове тука по същия начин, забий ми го като 30 минути не съм правил сейв и после просто ми се появи пред погледа :dry:

Link to comment
Share on other sites

Пичове казвайте сериозно какво ще се прави! Да не стане така, ще има среща, ще има, и в последния момент да не се прави нищо. И вместо да отида някъде другаде за вечерта, да ми пропадне.

Още малко и ще се откажа от тая среща. :angry1

Link to comment
Share on other sites

кажи къде ще ходиш и ще вземе да я направим при теб :laughing: :laughing: Само как ще се връщаме от там където си е по-сложния въпреос :lol:

Link to comment
Share on other sites

Амммм...ако все още не е направена резервация,пишете ме и мен-може да мина по някое време :)

 

EDIT:Последно ще се ходи ли или не,за да знам какво да правя ?

Link to comment
Share on other sites

ще има среща нали?

Да знам дали да идвам на пощата или да търся други алтернативи за вечерта.

ПП

Днеска с тия именни дни, дано намерим места.

Link to comment
Share on other sites

Сори на всички ви хора но баща ми е именник а чичо ми също. Та ние ще се постараем да доидем нашраво в пожарната. Понеже няма как и трябва да ги уважа.

:beerchug от нас на всички.

И се надяваме да се видим.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...