Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Казвайте за да знам да резервирам в Хъшове ако ще сме там. Сряда вечер е хубаво да сме се разбрали вече за бройката

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ивчо(__smirnoff__) ти ко ми обеща, мамин сине? Че ша дойдеш на сбирката! Айде сменяй се с някой колега и стига си се покривал по тъча.

 

Ние сме двама, Psihara^^, R_a_p_t_o_R - 2ма предполагам, Midex, Artilerista - предполагам пак 2-ма и Xeon май са сигурни до момента - общо 9 души. Други желаещи?

 

Надявам се Aquila и HATE също да дойдат :), искам и Juji да дойде с братовчедка си :lol:

Link to comment
Share on other sites

Надявам се Aquila и HATE също да дойдат :), искам и Juji да дойде с братовчедка си :lol:

 

Не че нещо...ама да попитам кой ще е най-малкия който ше е с вас....и на кокло г/д са момичетата който ще идват (ако идват де) :P :) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо...ама да попитам кой ще е най-малкия който ше е с вас....и на кокло г/д са момичетата който ще идват (ако идват де) :P :) :rolleyes:

 

Ами ако дойдеш ти ще си най-малък/малка, поне от това което видях в профила

Link to comment
Share on other sites

Мен ме бройте със сигурност. Само чичо Митко да внимава с пиенето, че ми е обещал нещо за идния уикенд :P

 

и на кокло г/д са момичетата който ще идват (ако идват де) :P :) :rolleyes:
За теб са TARGET OUT OF RANGE :devil
Link to comment
Share on other sites

За мен не мога да гарантирам,защото на 13 съм малко зает...по-добре не ме бройте,пък ако аз се освододя ще дойда :)

 

btw това заведение-Хъшовете къде точно се намира ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Artilerista - предполагам пак 2-ма

 

Прави сте братлета. Пак ще сме двама. Само да е петък, че събота съм дежурен 24ч.

И няма как да се измъкна дори и да искам.

Link to comment
Share on other sites

btw това заведение-Хъшовете къде точно се намира ? :blink:

http://plovdiv.zavedenia.com/161

http://www.bgmaps.com/

 

Предния път чистача така го обясни, че за малко да яде шутове и комбици от Яна :devil

Link to comment
Share on other sites

juji ли или братовчедка й? :lol: щото juji не е нужно да идва тогава :)

нали знаеш оня виц за попа с трите щерки ?

..................

.........................

- и трите ли дядо попе,и трите ли ?

- и трите,и трите,дядовото !

 

та и вие така,двете в комплект :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ще се постарая да дойда , но за сега не обещавам .

Тези събития не са за пропускане :P

Link to comment
Share on other sites

juji ли или братовчедка й? :lol: щото juji не е нужно да идва тогава :)

 

Със или без братовчедки ти пак ела :)

Link to comment
Share on other sites

Някой друг ще идва ли? Защото до момемента сме 12 сигурни човека, Juji и laury75 не са казали дали ще дойдат, а има и разни блуждаещи електрони, дето още "не били сигурни", добре ще да кажете дали да или не(да) :D

 

П.С. поне още един сигурен да сме 13 :evil

Link to comment
Share on other sites

Ти пък сега за една бройка проблем ли ще правиш ;) Пиши ги 13. Резерве и готово! Който дойде в повече ще се сместим, ако сме с един по-малко, ще има повече място за теб ;) :P (няма смайли с целувка)

Link to comment
Share on other sites

Ти пък сега за една бройка проблем ли ще правиш ;) Пиши ги 13. Резерве и готово! Който дойде в повече ще се сместим, ако сме с един по-малко, ще има повече място за теб ;) :P (няма смайли с целувка)

 

Ами аз по принцип обичам да съм точен с цифрите, а "гущера" (много ми допадна това име за @R_a_p_t_o_R , нищо лично :) ) питаше за колко човека да запази, 12 човека значи 16 места.

 

П.С. Верно няма смайли с целувка, за толкова години в тоя форум явно не ми е трябвало :D Това е като забележка за модераторите ;)

Link to comment
Share on other sites

П.С. Верно няма смайли с целувка, за толкова години в тоя форум явно не ми е трябвало :D Това е като забележка за модераторите ;)

Да...но има :wub: и :love (в краен случай и :hump: )...олицетворяващи силна симпатия и привързаност между два индивида, както да речем между Психара и Дефлакс... :lol: ...а и модераторите нямаме администраторски права и достъп до емотиконите.

 

П.П. Аз също може би ще намина за по една бира...не ми се ще да развалям щастливото число 13, но ще се прежаля... :)

Link to comment
Share on other sites

Въпрос към управляващите. Няма ли как първия пост да бъде сменен с някой, на по-активен съфорумец, най-вече от Пловдив. Цялата информация по сбирката трябва да е там, място, час, хората, които ще идват, снимки и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос към управляващите. Няма ли как първия пост да бъде сменен с някой, на по-активен съфорумец, най-вече от Пловдив. Цялата информация по сбирката трябва да е там, място, час, хората, които ще идват, снимки и т.н.

Напиши инфо-то, което искаш да е включено (ти или някой от "активните") и ми го прати на PM или го пусни директно тук; аз ще го добавя към мнението на PSYCHOSIS в началото.

 

P.S. Не е проблем да сменя автора на темата, но да няма обидени после... Така че за тази цел стигнете до единодушно решение на кой да окажа честта :>

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...