Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

...............Jozo, надявам се си се приземил успешно, щото Раптор вчера още захождаше към приземяване ;) .............

 

Ами омешах ги много видове бира и вчера не ми беше много добре.Ама щом можах да сменя машинка за предното стъкло на един Опел значи не съм бил много зле :lol:

 

Ето няколко снимки и от мен.Предварително се извинявам за качеството ама на закрито и тъмно телефона ми толкова може.Снимка 1,Снимка 2,Снимка 3 и Снимка 4

 

Стоянчо, как бяха имената на девойките спомняш ли си? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Като спомена девойките - още чакам едната да се запише във форума та да се разберем кога ша ходим да се надпиваме :D Сигурен съм че Ваньо е подготвил кофите :P

 

А Видене според мен ТАЗИ твоя физиономия е мноooooго култова за всички :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Дам , снимките от телефона му си струват да се видят :P има много добри моменти на тях :rolleyes:

Тъй като знам какво има на тях ,си заслужава да се имат от всеки един от присъстващите :pirate

Of, не е му тука мястото , ама ми липсвааааааашшшшшшшш, :love Бте)))))

Link to comment
Share on other sites

Ето няколко снимки и от мен.Предварително се извинявам за качеството ама на закрито и тъмно телефона ми толкова може

:lol: а на открито повече ли ще може

 

снимките са супер папарашки :devil

 

Of, не е му тука мястото , ама ми липсвааааааашшшшшшшш, :love Бте)))))

:wub: мммммммм и ти на мен

Link to comment
Share on other sites

:lol: а на открито повече ли ще може

 

снимките са супер папарашки :devil

 

Аз сега се сещам че светкавица има само на ясната снимка.То си и личи де :rolleyes:

 

Ами папарашки са щото ти си им майстора.Добре се справяш пък и толкова напътсвия получаваше по време на снимките че не е истина :)

 

Иначе Виден беше култов :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Предлагам всички, които се караме за мотори, шафИори, компютри, интернет доставчици, всички, които се оплакват, тормозят, плюят,...

Абе на кратко - всички - да седнем и да се скараме кат хората. Бира, цаца/картофи, и Аквила ни прави стриптийз! :)

Link to comment
Share on other sites

Предлагам всички, които се караме за мотори, шафИори, компютри, интернет доставчици, всички, които се оплакват, тормозят, плюят,...

Абе на кратко - всички - да седнем и да се скараме кат хората. Бира, цаца/картофи, и Аквила ни прави стриптийз! :)

 

Тоя път ако не ти откършам два шамара пред всички и то без да си ми пратил поканата и парите те ма на хахахахахахахах

 

Като избирате място го избирайте така, че да има толеранс към идиоти като нас :D

Link to comment
Share on other sites

Тоя път ако не ти откършам два шамара пред всички и то без да си ми пратил поканата и парите те ма на хахахахахахахах

 

Като избирате място го избирайте така, че да има толеранс към идиоти като нас :D

При Бачо?! ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

... и Аквила ни прави стриптийз! :)
Ще ти се :P

 

 

И аз съм на шублер.

Link to comment
Share on other sites

Тоя път ако не ти откършам два шамара пред всички и то без да си ми пратил поканата и парите те ма на хахахахахахахах

 

Като избирате място го избирайте така, че да има толеранс към идиоти като нас :D

 

1. На Ваньо 2 шамара винаги има за кво да му "откършиш" :lol:

 

2. Aко кръчмата, където бяхме миналия път е свободна, можем да идем там, не забелязах някой да е недоволен.

Link to comment
Share on other sites

А Видене според мен ТАЗИ твоя физиономия е мноooooго култова за всички :D:D:D

 

 

 

тооо и последния път като бях във Виден през повечето време изглеждаше така :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Гледам нещо няма много голямо желание. Ако определим дата ще е по-добре, за да може колегите да проверят графиците ;)

Link to comment
Share on other sites

Решавайте кога ще да е пък ще видим. Тази събота се открива Европейското и не съм на линия аз лично. Ако искате отново в Хъшове - никакви грижи, ще се заема. И тоя път идвам трезвен хахахахах

Link to comment
Share on other sites

И 13-ти става, говорих с Ваньо(а.к.а. Psihara^^) и той е навит.

 

Всички са поканени

 

П.С. @R_a_p_t_o_R да не си нещо фаталист, та точно на петък 13-ти?

Link to comment
Share on other sites

Аз държа да е петък 13-ти! :devil

Само при едно условие...ако си чукнем среща в 13.13 ч. и се съберем 13 човека. :devil :devil ...а пък аз обещавам да направя сметка от 13 лв. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Само при едно условие...ако си чукнем среща в 13.13 ч. и се съберем 13 човека. :devil :devil ...а пък аз обещавам да направя сметка от 13 лв. :lol:

 

 

Ах бате Пламене пак си го измислил. :D :D :D

 

Иначе за нас проблемът е никакъв и на 13, и на 14 ще ни е удобно. Важното е да пием по бира някаде и да има веселба като миналият път.

Link to comment
Share on other sites

Явно ще е на 13, но много малко хора ще се влючат, като гледам

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...