Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Резервацията за петък в Хъшове е направена! 15 броя с опция увеличение евентуално.

 

Остава да се уточни ЧАСА на срещата. Как ви се види 8.30?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Ииии, баси, аз никога не съм ходил на такова нещо. :( Ся нещо ми се прииска да дойда, ама няма чалъм, че ще откриваме тера бара тогава, живот и здраве!

Link to comment
Share on other sites

Резервацията за петък в Хъшове е направена! 15 броя с опция увеличение евентуално.

 

Остава да се уточни ЧАСА на срещата. Как ви се види 8.30?

 

 

Двамата братя с Psihara^^ ще сме там.

Link to comment
Share on other sites

Резервацията за петък в Хъшове е направена! 15 броя с опция увеличение евентуално.

 

Остава да се уточни ЧАСА на срещата. Как ви се види 8.30?

 

 

Часът е идеалка Видене. Нито е късно ното пък е жега по това време.

:beerchug

До Петък вечер.

Link to comment
Share on other sites

Очаквам повечко потвърждения - все пак 15-ка ни правят хората, да не стане да си идем в "тесен кръг" . Искам сигурност поне за 13-те, които бяха споменати по-назад като идващи.

Link to comment
Share on other sites

Добре си дошъл Васко :D

 

Аз имам предложение цялата тема да се преименува на ФОРУМНИ СРЕЩИ и да се махне това хайдушко т.е. глупаво подвикване отдолу...

Link to comment
Share on other sites

.... и да се махне това хайдушко т.е. глупаво подвикване отдолу...

 

Защо? Според мен, така се получава елемент от освободителното движени. Хайдушко подвикване, кръчмата се казва "Хъшове", остава и ние да сме войводи и идилията ще е пълна :lol:

Link to comment
Share on other sites

И на мене ми се идваше, с някои хора отдавна не съм се виждал, но имам абсолвентска утре. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Четвъртък 21.15:

 

Дотук подсигурена група:

 

Братята, Психара, Иво, Караман ( :devil ), Пиромана, Артилеристът и жена му, моя милост с моята

 

Под въпрос:

 

Juji, Laury75, Пламен, Васко, Стоян

 

Списъкът е хубаво да се дооформи окончателно до утре сутринта. Разбира се + един-двама на място никога не е фатално :laughing:

Link to comment
Share on other sites

аз определено може да мина за едно питие с едно мезе :P

 

така не му мислете ами се гепнете :lol:

Link to comment
Share on other sites

Малка промяна в плановете...смятах да дойда с моята "благоверна" в чест на Виден, но утре вечер тя е на конкурс, в който ще участва една нейна ученичка и категорично ми отказа... ;)

 

П.П. Междувременно промених заглавието както искахте, така изглежда доста по-сухо и лишено от очарователния ни идиотизъм, които ни характеризира и с който отворихме навремето темата, но винаги може да има UNDO...и за да не забравим в течение на времето как е звучал 'оригиналът", смятам да го архивирам в този си пост. :)

 

Среща-запознанство, масовкааааа!!! :)
Link to comment
Share on other sites

конкурс по какво.... :D

ако е хубава ученичката мога да мина да ги взема

_____________________________________

 

/Мадамата е трепач, но си има приятел./ :P

Link to comment
Share on other sites

Здравйте скъпи съфорумници.

Току що ми излезе не предвиден ангажимент, и тярбва да отскоча до СЛИВЕН.

Така че извинявам се много че ви подведох за събирането, но ще се постарая да се прибера в града на време, и да мина да пич по бира с вас.

А ако не успея се извинявеам много предварително.

:(

Link to comment
Share on other sites

Познат лаф от серия досадно глупави реклами, НО:

 

Готови ли сте за довечера? :D

 

 

Да не са те взели за рекламно лице на водка "Спирт"?

 

На въпроса да.

 

П.С. Някой да вземе фотоапарт, за да документираме :excl:

Link to comment
Share on other sites

Прекрасна вечер!

 

Да сте ми живи и здрави момци! КАРАМАН ни уважи и то до последно!

 

Не гледам часовника, но преди малко Пиромана напусна сцената, след като се насладихме на безбрежната красота на ИЗГРЕВА с бири в ръце

Link to comment
Share on other sites

Много съм щастлив! Прекарах си една прекрасна вечер с вас и съм готов за нови подвизи следващата седмица!

Аааа...на Карамана му хареса... :laughing: ...Видене, внимавай...следващата седмица е точно след ден и половина. :bgrin:

 

П.П. Абе аз уж пих само една бира, а от одеве броя, броя...и се мъча да си спомня дали бяхме 10, 11 или 12...знам само, че не бяхме 13. :devil

Link to comment
Share on other sites

Срещата мина много добре, доволен съм. Другият път трябва да се съберем повечко хора, че този път бяхме малко камерен състав. Остава сега Виден да качи снимките от апарата и има 2 в камерата дето са добри също.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...