Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз ще гледам бре...тва е първия старт....и а дано първата победа. Да победиш на Албърт Парк е МНОГО, МНОГО специално. Особено в пътите, когато Австралия е първа писта ;)

Само Култарт, Фисикела и Ървайн са печелили там и НЕ са били СШ на края на годината ;). Суеверие майна :)

Дали не си познал как ще се развие шампионата?

Честита победа на Фетел.

Link to comment
Share on other sites

Честито на мойто момче Петров. Дето всички го плюха мин. сезон. Най-накрая им натри носовете. Особено на испанската примадона.

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш "Мидекс ще е там, а аз съм несериозен..." - предлагам да порицаем публично Чефо за мързела му и да го глобим по една бира! :beer:

Аз предлагам и Весо да го минем по този параграф - значка "Несериозник" и по бира глоба!

Link to comment
Share on other sites

Искаш да кажеш "Мидекс ще е там, а аз съм несериозен..." - предлагам да порицаем публично Чефо за мързела му и да го глобим по една бира! :beer:

Чак сега си стъпвам на краката...състезанието НЕ съм го гледал. Видях само старта и се опитах да поспя... Така яко не се бях подреждал(здравословно) от бая време. Много ми се идваше и ще трябва да се реванширам по някакъв начин.

 

Никога до сега не съм пропускал сбирка. Състезание не съм пропускал от МИНАЛИЯ век...просто се НАЛОЖИ :(

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Колко тъп трябва да си да се напиеш преди откриването? На наредено пиене НА САМОТО ОТКРИВАНЕ?!??!

Абе не знам, ама ти отново остана с излъгани надежди....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Колко тъп трябва да си да се напиеш преди откриването? На наредено пиене НА САМОТО ОТКРИВАНЕ?!??!

Не съм пил грам... Легнах си в 10 и 30. Предполагам знаеш защо се пие смекта ;). За това не дойдох.

 

Човек през 99-та беше последния път, в който не съм гледал състезание на живо...пред ТВ-то имам предвид, не на запис ;). Дори в Щатите като бях пак ги навързах нещата. Не зависеше от мен просто.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

За пореден път се доказа, че италианците освен макарони нищу друго не могат да направят кат 'ората :D

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Момчета, аз си изкарах супер, макар и за малко.

 

Пламене, да ми беше направил фотосесия, като си бил мераклия да снимаш.

 

За самата формула имам едно мнение "Браво на Хамчо, а на Бътчо да вземат да му направят кола, че да не се излага като днес, наказания, а-у, баси..."

Link to comment
Share on other sites

Пламене, да ми беше направил фотосесия, като си бил мераклия да снимаш.

 

Твоята сесия не ми е интересна - бях обещал да взема апарата, за да не изпусна "любовните игри" и тайно се надявах като ги пусна в нета да станат хит, че да изкарам някой лев покрай видеото....ама Весо развали работата. :woot

Link to comment
Share on other sites

 

 

ОФФ : Така ще кажеш ти, а?! Само от техните "любовни игри" ли можеш да изкараш пари? :)

О, не, Боже, лягам, трябва ми сън вече, че се побърквам.

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, че не можах да присъствам. Извинявайте за тенекията. Така се случи, че не можех да дойда и нямаше как и по телефона да говоря. Другия път...

Link to comment
Share on other sites

Все още съм ядосан и ако кажа това, което ми идва да кажа ще трябва да си слагам сам %-ти. angry1.gif

 

Стефчо, дано наистина да е било наложително отсъствието ти, защото иначе не знам... Между другото в неделя ако си усещал сърбеж и дискомфорт в зоната на задника да знаеш, че цялата компания има пръст в тая работа. И между другото ако не знаеш - по една случайност ИМАМ памперси, щяхме да те оправим laughing.gif

 

Весо, не знам какво е станало с тебе, та е било толкова трудно да пуснеш един смс (както Стефчо разуно е направил къмто 5 и нещо сутринта) но знай, че Галин не можа да дойде заради това. А имаше възможност спокойно да бъде в коя да е от двете други коли и да присъства. А за това откриване говорим от месец и нагоре да го е*а... Всичко беше ясно и нямаше изненади. Освен тия, които сътворихте със Стефчо.

 

Момента с това, че аз съм си играл да напазарувам за определена бройка хора и прочее няма да го коментираме. И двамата със Стефчо сте за БОЙ - това е моето мнение. Компанията все още сериозно обмисля как да бъдете наказани заради тия магарии... Гответе се за следващата сбирка!

 

-----------------------------------------------------

 

Въпреки неприятните изненади и лекия студ направихме отлично Откриване! Аз пак обърках времето, но това е една друга история laughing.gif

 

1,5 кг врат, 1кг свински гърди, 1 кг бутчета, 1 кг свински котлети, 1 кг бекон, шницелите на Румен (за пръв път правих шницели на скара - станаха отлични!) литър ракиица и към 10 литра бира!!! Отличен резултат! Надявам се на всички да им е било приятно колкото на мен. Направихме чудесно 12 часово парти beer.gif

 

Браво на Галя, която стоически издържа главоболие и т.н., дори пи хапчета, но не напусна масата. Някои хора да си вадят изводи.

 

----------------------------------------------------

 

Относно състезанието:

 

Сезона тръгва отлично. Ред Бул (които безалкохолни произвеждат) пак показват как се прави. Отличен Себастиян! Дано да му върви така през целия сезон! Като гледам как летят тия коли мога спокойно да си помечтая да спечели всички състезания laughing.gif

 

Ферари са много зле. Пак са пропуснали нещо в подготовката. Големите приказки за големите тестове и многото разработки и вложени пари си останаха големи приказки. Казано по селски - па са са осрали. Припомням на аудиторията, че Ферари започнаха работа по болида за 2011 доста отдавна, след като миналата година прекратиха развитието на болида си и започнаха новия. Резил, резил и пак резил. Маса както обикновено е пълна трагедия, а Лимона как ще ги спасява с тая кола-танцьор не знам...

 

Отлична оценка за Виталий Петров, радвам се искрено за него. Още миналата година споменах, че това момче е добър пилот, дано тази успее да го докаже. И на мен ми липсва Кубица на пистата, но сега най-важното е да се възстанови и да може да ползва ръката си нормално. Като гледам така дали пък дори и Рено не са направили по-добра кола от Ферари тоя сезон?

 

Сивите гарги са притеснително стабилни и както винаги здрави... Това може само да ме дразни. От видяното в неделя и при евентуално дълготрайно запазване на това статукво, те ще са единствената конкуренция на Фетел. Пожелавам им искрено много катастрофи на Циганина.

 

Какво ме подразни откровено:

 

1. Защо позволиха на Циганина да кара повече от 8 обиколки с паднал под? Въпреки че спекулирахме с идеи за сезал и тиксо, пода остана да се влачи и бе реална опасност за всички. Не ми пука за Циганина, но ако се бе разпаднал можеше да пострадат пилоти зад него, както се случи с оная пружина в тиквата на Маса. Интересно какво щяха да обясняват тогава рейс контрола и келешите от сивата гилдия...

 

2. Защо дисквалифицираха момчетата от Заубер??? Какво му беше толкова на това задно крило??? Като изключим факта, че прецакаха моето момче Кубаяши, съсипаха дебюта на това момче Перез, който счупи гипса с тоя единствен бокс... Простащина...

Link to comment
Share on other sites

Все още съм ядосан и ако кажа това, което ми идва да кажа ще трябва да си слагам сам %-ти. angry1.gif

 

Стефчо, дано наистина да е било наложително отсъствието ти, защото иначе не знам... Между другото в неделя ако си усещал сърбеж и дискомфорт в зоната на задника да знаеш, че цялата компания има пръст в тая работа. И между другото ако не знаеш - по една случайност ИМАМ памперси, щяхме да те оправим laughing.gif

 

Весо, не знам какво е станало с тебе, та е било толкова трудно да пуснеш един смс (както Стефчо разуно е направил къмто 5 и нещо сутринта) но знай, че Галин не можа да дойде заради това. А имаше възможност спокойно да бъде в коя да е от двете други коли и да присъства. А за това откриване говорим от месец и нагоре да го е*а... Всичко беше ясно и нямаше изненади. Освен тия, които сътворихте със Стефчо.

 

Момента с това, че аз съм си играл да напазарувам за определена бройка хора и прочее няма да го коментираме. И двамата със Стефчо сте за БОЙ - това е моето мнение. Компанията все още сериозно обмисля как да бъдете наказани заради тия магарии... Гответе се за следващата сбирка!

 

-----------------------------------------------------

 

Болестта не пита кога да дойде. Все още бухам...да видим до кога ще е.

 

Състезанието ще го гледам тия дни...може би още днеска. Вече гледах защо е наказан Бътън...Най-накрая нещо РАЗУМНО от Фелипе - така се прави.

Четох изказване на Трули относно гумите и съм склонен да вярвам. Няма КАК РБР да са 1.5 секунди по-бързи от Ферари в квала.

 

Pos No Driver Team Lap Time Of Day Avg Speed Time

1 6 Felipe Massa Ferrari 55 18:29:56 214.631 1:28.947

2 5 Fernando Alonso Ferrari 49 18:20:06 213.336 1:29.487

3 2 Mark Webber RBR-Renault 50 18:21:38 213.066 1:29.600

4 1 Sebastian Vettel RBR-Renault 44 18:11:53 212.488 1:29.844

5 4 Jenson Button McLaren-Mercedes 49 18:20:23 212.396 1:29.883

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Няма КАК РБР да са 1.5 секунди по-бързи от Ферари в квала.

 

Не само че има, но се и видя как стана. И като нищо може да е така цялата година laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

И аз съм доволен от откриването на сезона и дано следващият път има възможност да останем повече време. Наистина очаквах повече калабалък да стане ама каквото това :)

 

Иначе се радвам много на Витали. Направо се справи отлично въпреки, че не го даваха много на пистата какво прави.

 

Ред Бул и в частност Фетел си прави каквото си поиска. Да не кажем даже, че и "бутилката" на КЕРС все им седи пълна...Хич не го ползват и мачкат.

 

Макларън ме изненадаха честно казано. С тея проблеми, които имаха очаквах да са по зле. Обаче се вижда, че са бачкали здраво. Немога да го отрека.

 

Ферари ни ги бива особено. Алонсо се мъчи с тая кола пък Маса едвам удържа предни места.

Link to comment
Share on other sites

Не само че има, но се и видя как стана. И като нищо може да е така цялата година laughing.gif

и къде отиде тази секунда и половина. В рамките на 1 минута според горния пост Алонсо и Уебър са дали най-добрите обиколки в състезанието. Може с малко, но Алонсо е по-бърз.

Не може за 1 седмица темпото на Ферари да спадне така рязко

 

И аз съм доволен от откриването на сезона и дано следващият път има възможност да останем повече време. Наистина очаквах повече калабалък да стане ама каквото това :)

 

Иначе се радвам много на Витали. Направо се справи отлично въпреки, че не го даваха много на пистата какво прави.

 

Ред Бул и в частност Фетел си прави каквото си поиска. Да не кажем даже, че и "бутилката" на КЕРС все им седи пълна...Хич не го ползват и мачкат.

 

Макларън ме изненадаха честно казано. С тея проблеми, които имаха очаквах да са по зле. Обаче се вижда, че са бачкали здраво. Немога да го отрека.

 

Ферари ни ги бива особено. Алонсо се мъчи с тая кола пък Маса едвам удържа предни места.

КЕРС в тяхната кола за Австралия - НЯМА ;). За Малайзия ще има заради дългите прави.

 

http://clubs1.bg/news/red-bul-ubijstveno-barzi-i-bez-kers

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Не може за 1 седмица темпото на Ферари да спадне така рязко

 

Абе защо пак казваш "не може" като стана и е факт! Сега и очевадните факти ли ще се опитваш да усукваш, за да не признаеш, че Ферари са пълна дупка до момента???

Link to comment
Share on other sites

Абе защо пак казваш "не може" като стана и е факт! Сега и очевадните факти ли ще се опитваш да усукваш, за да не признаеш, че Ферари са пълна дупка до момента???

Защото не може за 1 седмица да надбягам Юсеин Болт...както и ония сиви дръгели дето се разпадаха по пистата по време на тестовете. Алонсо казва, че се е върнал на настройките от ПЕТЪК, а новото крило е въвело ДИСбаланс...да не се окаже само, че тази 1 секунда дето се дъвче от квала не е изключение

 

Ако Фетел е по-бърз със по 1.5 секунди...щеше да ги затвори с обиколка.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...