Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Вече си имам и оправдание да те опъна на двора на масата. Или как е правилно, на масата на двора или на двора на масата ??? За мене няма значение де, не го мисли.

Ти и преди нямаше кола. Имаше Фиат, така че нищо не се е променило толкова, бичи айляк и си пий ракията :)

 

Бай Галине, разбрах се с единия чистач, че те не се научиха да ползват различни скайпове та не знам кой беше, но както и да е, разбрах се с някой от чистачите да се разбера с тебе и да пътуваме заедно. Въпроса е, така и така се сменя времето дай да забием малко по-рано, че тя формулата си е формула ама трябва подготвим скари ала-бала мръвки и други подобни сериозни организационни операции, дето са силно необходими. Другото е, че не виждам ясна причина, да гледам формулата и да клатя Ваньо трезвен. Така че малко по-навреме предлагам да идем :)

 

Хахахахахах, масата обаче ще е заета! Ще ви разпъна шезлонга с Ванчо laughing.gif

 

Дпълнителни планове - лейтър. Скара в 7 няма кой да прави - туй е ясно. Ще измислим нещо по време на състезанието, след това - мощно скара и прочее.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Формулата е в 9. Скарата ще е после майна. Или трябва да станем в 4...а не ми се ще :D

В 8 ако се излезе от Плд смятам, че за 55 мин ще сме пред ТВ-то.

Жалко, че не мога да взема кола аз. Ако някой има едно свободно място ще съм радостен :) :)

Сигурно ще се сместиш някак между чистачите или Чистач и Весо... Даже спИцялно за теб ще направя една компилация от подбрани образци пънк и хеви метъл, та да не скучаеш по време на пътя...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ако някой има едно свободно място ще съм радостен :) :)

 

Ами освен и аз да намина и тогава ще пътуваш с мен...само че след състезанието вероятно няма да остана много дълго и към 13-14 часа вече ще се ориентирам към връщане, понеже после трябва да стегна багажа в Пловдив и отлитам на юг (не към топлите страни за съжаление). ;)

 

П.П. Весо, гледайте с Ванчо да свършите работата докъм 1-2 часа следобеда, понеже ще съм взел фотоапарата и не ми се ще да изпусна мероприятието. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дотук:

1.Стефчо

2. Ванчо

3. Чистач 1

4. Чистач 2

5. Весо

6. Румен

7. Жоро

8. Галя

9. Галин

10. Пламен

 

При евентуален метеорологичен фал бройката за Пловдив е пълна. Дотук нямаме и вероятно няма да имаме други спънки за Откриване на открито laughing.gif

 

Очаквам още заявки tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Хич не ми харесват тия недозавиващи Ферарита днес... laughing.gif

 

Испания рейсинг - пълна трагедия...

 

Тия нови гуми нещо хич не са в час ми се струва...

 

Между другото отлично сутрешно време! Дано да е така и утре, когато се молим за 22-23 градуса, та да може неделната сутрин да е топла.

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам утре всекида заложи скромна сума, колкото му душа сака, за своя фаворит за СШ и после, които спечели да почерпи.

Link to comment
Share on other sites

Хич не ми харесват тия недозавиващи Ферарита днес... laughing.gif

 

Испания рейсинг - пълна трагедия...

 

Тия нови гуми нещо хич не са в час ми се струва...

 

Между другото отлично сутрешно време! Дано да е така и утре, когато се молим за 22-23 градуса, та да може неделната сутрин да е топла.

 

Аз защо си мисля, че в Неделя го дават 17 градуса с превалявания на места.

 

Най-меките гуми от това, което чух от разговора на Бътън и рейс инжинера е, че имат 1 бърза обиколка и после, който еВал - еВал :D

Състезателно темпо МАЙ е добро поне в болида на Алонсо. Скоростта в една обиколка - също.

Не знам само тия сивите от де изкараха такава скорост

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам утре всекида заложи скромна сума, колкото му душа сака, за своя фаворит за СШ и после, които спечели да почерпи.

 

Аз подкрепям Себастиян изцяло, като добре знаете. Знаете и че отбори фаворити нямам. Знаете и че Кубаяши е моя таен коз!!! laughing.gif

 

Аз защо си мисля, че в Неделя го дават 17 градуса с превалявания на места.

 

Най-меките гуми от това, което чух от разговора на Бътън и рейс инжинера е, че имат 1 бърза обиколка и после, който еВал - еВал :D

Състезателно темпо МАЙ е добро поне в болида на Алонсо. Скоростта в една обиколка - също.

Не знам само тия сивите от де изкараха такава скорост

 

 

Неделя не е ясно какво време ще е, но нас ни интересува предимно ранната сутрин. Тоест при една добра и гореща събота, неделя в 8.30 (7.30 сегашно време) може и да не се налага да те завиваме с пончото. Това е важното.

 

Сивите са грозно стабилни, мамицата им долна... Това е притеснително.

 

----------------------------------------------------------------

 

Да не мислите, че не съм запазил церемониалните кутии от Закриването:

 

 

cimg5288.th.jpg

 

devil.gifdevil.gifdevil.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Само, че ако забеляза като излезнаха пълни нещата бяха коренно различни. Ест количеството гориво може да е различно, НО...не ми се вярва понеже 80% пълен резервоар не е хава за тест....щото с 80% пълен резервоар състезателната дистанция не се изкарва :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Каквото ще да е, аз не искам да ми се разваля настроението в неделя от некви сиви келеши, недай си боже пък циганин! tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Така. Аз тръгвам след малко. Бройката е 10, като настоявам някой да се обади и на Стоян.

 

Тъй като съм в скандал с М-тел заради надписани сметки има шанс да ми спрат телефона. В такъв случай държите връзка с Ванчо, той има връзка с кака си и съответно с мен

 

Припомням на всички да носят Стока, да не рупате марули рано сабаля! laughing.gif

 

Единствено Стефчо има опция да донесе торба с лафове и някоя ракия (ма не 200 грама само като за Весо laughing.gif). Аз в събота ще заредя от Първомай, така че има вариант да взема стока, която да шернем после. Предупреждавам - там гарги няма. Птицеядите да се спасяват. tounge.gif

 

Час на пристигане - 8.30 ново време. Ще ви чакам на беседката! beer.gif

 

/ако стане беля - ще се чуем в събота, тогава същия състав в същия час - у нас в Пловдив/

Link to comment
Share on other sites

Румбата, ще го вземем ние. Ако Стефчо иска да се тъпче зад мен и него мога да взема. Колата ми е Купе и няма повече капацитет :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Омръзна ми да караме с 1 пилот бре. И тая година ще е пак същото, хубаво че Петров е стабилен тая година. Искам си Кубица :ghost

 

 

РедБул няма какво да говорим. Както са я подкарали май няма да е много интересно в челото. Изобщо не е сбъркал Фетел, че ще кара още годинки там.

Link to comment
Share on other sites

Както казах по-горе, Чефо може да пътува с мен...ама само той, понеже и моята е купе и задните 2 места са повече за украса...:ghost

 

Еми само кажи в колко часа да съм пред ДеЦки Свят в Тракия и ще съм там :). Ще ме познаеш по червената шапка и маратонки Ферари...и най-якия катинар на човешко лице майна :D :D

 

РБР обърнаха всичко с главата на долу....Ферари много зле започват...още не мога да повярвам. Баси нервната кола беше

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Много е нервна тая кола на Ферари. Вижда се, че е бърза но в челото само тя прави такива пируети...

 

П.П. Тенчев, ще коментира ли тази година? Този новичкия не е зле иначе и днес много добре се сети да каже за смяната на времето. До сега не бях чувал някой от другите да предопреждава.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Аз и Мидекс ще сме там в 7 и 30....Майко колко ще е тежко с тая смяна на времетоооо :)

 

Искаш да кажеш "Мидекс ще е там, а аз съм несериозен..." - предлагам да порицаем публично Чефо за мързела му и да го глобим по една бира! :beer:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...