Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Не знам дали е тук мястото но да кажа ,че ТВ 7 вече излъчва ефирна цифрова (DVB-T) и качеството е перфектно.

 

 

e4a2513cb328b5ce755816c342bd9213.jpg

Edited by mordeath
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Стефчо, явно и от тебе по-луди има laughing.gif

 

Така. Утре аз заминавам рано сутринта. В събота ще преценя в завсисимост от времето какво ще правим. Всъщност то е ясно какво ще правим - ще се изясни къде ще го правим. За целта правим следното:

 

1. До утре сутрин искам бройка, след това чрез Психара ще се уточняваме.

2. В събота всички да имат готовност следобеда за връзка с мен или Иван по телефона, за да разберете дали ще сме на скарата или ще сме у дома.

3. Състезанието е в 11,00, така че всички на линия в 10,00, за да оформим софрата.

 

sufra.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз отпадам на 200%...така или иначе съм на вода и варени неща за около 2 седмици.

 

Второ неизвинено.... За три неизвинени ще ти намаля поведението, момче! И не се шегувам!

Link to comment
Share on other sites

И к'во от т'ва?

 

 

Второ неизвинено.... За три неизвинени ще ти намаля поведението, момче! И не се шегувам!

нещата не са така розови както бяха на края на сезон 2010 ;)

има няколко промени.......

Link to comment
Share on other sites

Кажи ги тия промени де! Не може така да продължава!

 

Наближава сутринта - не виждам бройка! Не виждам никаква реакция. Телефонно ли ще се разбираме? Утре ДНЕС трябва да знам.

 

ЕДИТ: Браво бе, фенове, 6,30 сутринта - бройка 0.angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз днес ще паля свещ на Св. Паралей, ако отговори на молитвите ми... и аз ще дойда.

Link to comment
Share on other sites

Кажи ги тия промени де! Не може така да продължава!

 

Наближава сутринта - не виждам бройка! Не виждам никаква реакция. Телефонно ли ще се разбираме? Утре ДНЕС трябва да знам.

 

ЕДИТ: Браво бе, фенове, 6,30 сутринта - бройка 0.angry1.gif

Не е за тука. И на мен никак не ми се иска да има такива хави ама никой не ме пита.

Link to comment
Share on other sites

Не е за тука. И на мен никак не ми се иска да има такива хави ама никой не ме пита.

 

Ако са тия хави дето си мисля ще ти счупя пръстчетата! Даже и онова малкото пръстче дето виси по средата! angry1.gif

 

Колко пъти съм ти казал да не ме занимаваш с глупости и да не ги споменаваш даже! Следи темата и се включвай в съответната група ph34r.gif

 

Аз тръгвам - оттук нататък връзка с Иван и с мен по ГСМ.

Link to comment
Share on other sites

Както се очакваше, отново страхотна квалификация за Ред Бул и Маковете.Дано поне утре завали малко дъжд за да стане още по интересно.

Link to comment
Share on other sites

Не ми става ясно как губят 1 секунда в квала и са по-бързи от Маковете, че дори и от РБР в някои отбиколки...добре е...дано малшанса да спре за Фераритата и гледаме към Китай АВАНТИ :)

 

Подвижния шикан Бътън отново му сипаха манджЪ, жалко че така стана с Алонсо иначе идваше и неговия ред за втори път :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Честита победа на Фетел. Отлично се представиха Ред Бул въпреки проблемите които имаха. Изпълнението на Алонсо беше виртуозно. Малко зор да види и веднага си изпусна нервите. Скоро няма да стане шампион така.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Малшанс за Алонсо и изключително слаб Маса. Специални поздравления за Уебър... изключително борбен докрай. Как ми се иска да го видя във Ферари...

Edited by victory
Link to comment
Share on other sites

Фетел - страхотно каране.

Бътън - без грешка.

Алонсо - ако не се беше натресъл на Бътън, щеше да е хубаво. Но се натискаше до последно. Евала.

Маса - събуди се най-накрая.

Уебър - нещо не му е много добра колата или настройката, иначе кара момчето.

Хайтфелт - много добър, евала, страхотно състезание. По-добър е от Петров. Заслужи си третото място.

Хамилтън - много добро каране, страхотни контраатаки, но кофти късмет накрая.

Петров - май табелите му станаха като кегли. Гаден късмет. Иначе караше добре през цялото състезание.

Кобаяши - няма такъв самоубиец, много нахален, ще постигне доста занапред.

 

Рено - по-добра кола от Ферари тази година.

Макларън - още малко им трябва, за да са в синхрон на 100 % болидът и пилотът.

Ред Бул - колата е направена за Фетел, ама на Уебър все нещо му липсва.

Интересно състезание като цяло. Малко неочакван финал. Много изпреварвания. Наистина добре се получи.

 

На подиума като матрьошки наредени, като аптекарски шишета... Бътън ли е най-висок, да му се не види...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Честита победа на Фетел. Отлично се представиха Ред Бул въпреки проблемите които имаха. Изпълнението на Алонсо беше виртуозно. Малко зор да види и веднага си изпусна нервите. Скоро няма да стане шампион така.

Отлично....когато двете ти нови с-ми не работят от началото на старта някак не е файда. После и Алонсовата сдаде багажа 10 обиколки преди края. Сигурно и той самия не е очаквал толкова бързо да застигне Левис на правата.....жалко. В Китай дано са си взели поука

 

Фетел - страхотно каране.

Бътън - без грешка.

Алонсо - ако не се беше натресъл на Бътън, щеше да е хубаво. Но се натискаше до последно. Евала.

Маса - събуди се най-накрая.

Уебър - нещо не му е много добра колата или настройката, иначе кара момчето.

Хайтфелт - много добър, евала, страхотно състезание. По-добър е от Петров. Заслужи си третото място.

Хамилтън - много добро каране, страхотни контраатаки, но кофти късмет накрая.

Петров - май табелите му станаха като кегли. Гаден късмет. Иначе караше добре през цялото състезание.

Кобаяши - няма такъв самоубиец, много нахален, ще постигне доста занапред.

 

Рено - по-добра кола от Ферари тази година.

Макларън - още малко им трябва, за да са в синхрон на 100 % болидът и пилотът.

Ред Бул - колата е направена за Фетел, ама на Уебър все нещо му липсва.

Интересно състезание като цяло. Малко неочакван финал. Много изпреварвания. Наистина добре се получи.

ко речи? :D :D :D

 

Я да те питам тогава къде отиде 1-та секунда на Ред Бул и на Мкл от квала?

Link to comment
Share on other sites

Квалификацията не можах да я гледам. Но състезанието беше много добро. Бътън стопи доста от аванса на Фетел, което си е постижение.

Link to comment
Share on other sites

Отлично....когато двете ти нови с-ми не работят от началото на старта някак не е файда. После и Алонсовата сдаде багажа 10 обиколки преди края. Сигурно и той самия не е очаквал толкова бързо да застигне Левис на правата.....жалко. В Китай дано са си взели поука

Май пак си гледал друго състезание. С две неработещи системи виж на кои места заъвършиха ;). Колко пъти Фетел направи най - бързо обиколка без да използва КЕРС. Отлично си им е представянето. Дано така и да продължават. На Маса като му работеше всичко на кое място завърши?

Link to comment
Share on other sites

Май пак си гледал друго състезание. С две неработещи системи виж на кои места заъвършиха ;). Колко пъти Фетел направи най - бързо обиколка без да използва КЕРС. Отлично си им е представянето. Дано така и да продължават. На Маса като му работеше всичко на кое място завърши?

Тва не е от значение. Важното е, че с-мите дето подмомагат изпреварването на тия хубави прави НЕ работиха и то още от първия път когато искаха да ползват КЕРСа. Най-бързата обиколка....и Серхио Перез може да е направи ако стратегията му е такава, че се окаже с чисто нови гуми и що годе лек автомобил докато лидерите са напред де. На мен по-ми хареса темпото преди първия стоп както и след втория....ама се ла ви ;)

 

Ферари сами си изядоха хляба това състезание. Механиците трябва да им отржат не 1 ами 2 заплати. Позволиха тъпата битка на Алонсо и Левис, а такава нямаше да има ако си бяха свършили работата както трябва. Щото един бокс се прави от 2.7 до 3.5 секунди. А не за 6.1 и 5.х - тъпанари

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Тва не е от значение. Важното е, че с-мите дето подмомагат изпреварването на тия хубави прави НЕ работиха и то още от първия път когато искаха да ползват КЕРСа. Най-бързата обиколка....и Серхио Перез може да е направи ако стратегията му е такава, че се окаже с чисто нови гуми и що годе лек автомобил докато лидерите са напред де.

 

Ферари сами си изядоха хляба това състезание. Механиците трябва да им отржат не 1 ами 2 заплати. Позволиха тъпата битка на Алонсо и Левис, а такава нямаше да има ако си бяха свършили работата както трябва.

Видимо е как Ферари са с най - добрият болид и най - добрите пилоти. Резултатите също го доказват. Само късмета ги лиши от това да оставят всички на по 2-3 минути зад себе си :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Малшанс за Алонсо и изключително слаб Маса. Специални поздравления за Уебър... изключително борбен докрай. Как ми се иска да го видя във Ферари...

Айде бе. А Люис дето му крещяха от бокса, че с тия гуми ТРЯБВА да кара до края - кво направи - ЕВА им мамата 3 обиколки преди края. Което ме радва де

 

Видимо е как Ферари са с най - добрият болид и най - добрите пилоти. Резултатите също го доказват. Само късмета ги лиши от това да оставят всички на по 2-3 минути зад себе си :lol:.

 

За пилоти - докарват го. Скоростта в една обиколка куца ЯКО. Състезателното темпо на писта...(която не се ползва и от шосеен трафик) е доста прилично. Не знам ти какво видя, но пълен болида - върви много прилично. Защото Маса изпревари някое Рено, а Алонсо - Бътън и то с еднакви гуми

 

Гаранция, че и ти и доста други са се пулили пред екраните щото са очаквали Фераритата да са на 1 обиколка назад...ама нъцки.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...