Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Аха, ама Световната титла се дава на индивиди. На отборната таква обръщат внимание само феновете-сектанти. :lol:

 

край с дискусията...причина - огромна глупост...сори майна ;)

Справка - Интервютата с Хорнер(и не само)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

край с дискусията...причина - огромна глупост...сори майна ;)

Справка - Интервютата с Хорнер(и не само)

То дискусия така или иначе нямаше, защото със сектанти тя е просто невъзможна, ама ти си го знаеш предполагам. ;)

Link to comment
Share on other sites

АлоУ, това да не ти е национален шампионат? Какво ако не ни кефи никой отбор точно определено, че даже и конкретен пилот да си нямаме за фаворит!?

 

К'во? Само тия дето са болни на тема пилот/отбор ли могат да гледат формула?! Я стига простотии.

 

Като те е яд, че скудерията за поредна година са ДУПКА на трасето не е нужно да говориш глупости. Даже Алонсо спря да говори глупости щото се видя, че просто са ЗЛЕ и то не само 1 сезон. Недей да копираш поведението на Хамилтън, жалка работа е това.

 

Нека си гледаме отборите и коментираме ама такова безочливо коментиране в пълен противовес на показаното на пистата е тотална излагация.

 

_______________________________

 

btw точно за това ми липсва Райконен в шампионата. Човека кара, а не говори. Като не кара както трябва, няма какво да каже. Като направи феноменално каране, няма нужда да говори, то се вижда какво правиш. Ясно и просто.

 

Колко секунди имали, как се били подготвили ... всичките се одавиха в РедБул 2 старта подред. Докато не вземат да бият РедБулите и 2та най-добре да го раздават кротко и да си работят по проблемите. Така направиха Рено, и ето има РЕЗУЛТАТИ.

 

Да не почнеш пак с ония неща "Ферари е Ф1" и прочие? Ферари в момента са к*рвички на Сантандер и Алонсо. Т'ва е факт. И много хубаво горе е написано, че шампионата се гледа само класирането при пилотите. Тия конструктурски титли нямат ГРАМ значение. Във формулата винаги или си бил пръв или никой. Има изключения, но те са запомнени заради ярките си характери, а не огромните си отбори и това го знаеш много, много добре.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

АлоУ, това да не ти е национален шампионат? Какво ако не ни кефи никой отбор точно определено, че даже и конкретен пилот да си нямаме за фаворит!?

 

К'во? Само тия дето са болни на тема пилот/отбор ли могат да гледат формула?! Я стига простотии.

 

Като те е яд, че скудерията за поредна година са ДУПКА на трасето не е нужно да говориш глупости. Даже Алонсо спря да говори глупости щото се видя, че просто са ЗЛЕ и то не само 1 сезон. Недей да копираш поведението на Хамилтън, жалка работа е това.

 

Нека си гледаме отборите и коментираме ама такова безочливо коментиране в пълен противовес на показаното на пистата е тотална излагация.

 

 

Много е елеменарно. Не може Кр. Роналдо да ми е любим футболист и да плюя по Реал, не може да харесвам САМО Меси, но да давам оценка на Барселона - схвана ли? За това не приемам безотборник да раздава квалификации колко зле е ОТБОР при положение, че не е фен на нито един отбор от грида. Гледаш си любимеца и мълчиш. Ама дали има добър или слаб болид - мълчиш и тва е. Една птичка пролет НЕ прави. В момента само Жан Тод и Алдо Коста(другите два ОГРОМНИ КОЗА) НЕ са в Мерцедес ГП. Рос Браун и Шумахер втора година са не само безсилни - жалки са. Не случайно съм болднал името. Ако бяха HRT сигурно нямаше да се обръща такова внимание.

 

Как изобщо може да ви минава през главата, че конструкторската титла НЯМА значение?

 

Много ми е интересен критерия дупка.

96-та 3 победи

97-2004 - борба за СВЕТОВНАТА ТИТЛА (99-04) Спечелени титли.

2005 - зле(не са шампиони все пак)

2006 - завръщане и малшанс

2007 - титли

2008 - титла

2009 - ту партс е хавата(6 състезания изкарани само с 1 пилот заради катастрофата)

2010 - зле(в главите на форОмните герои)

2011 - ще видим...рано изкопахте гроба.

 

Интересно щом ФЕРАРИ са дупка, какво мислиш за Уилямс и Мкл дето титлите им са от времето когато си кандидатствал за техникума(аз също) :D

 

Има и вариант да си увлечен по Браун ГП и РБР...няма нищо до време е :D. На едните приказката им продължи само 1 година :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

...

2010 - зле(в главите на форОмните герои)

...

Миналата година завършиха 3-ти. След Макларън и Ред Бул. Това явно е за теб отлично представяне. А преди 96-та как са стояли нещата? Не знам защо отписваш Мерцедес в момента. Според мен работят за бъдещите си сезони в момента. Няма да е чудно ако след 1-2 години го постигнат.

Link to comment
Share on other sites

Миналата година завършиха 3-ти. След Макларън и Ред Бул. Това явно е за теб отлично представяне. А преди 96-та как са стояли нещата? Не знам защо отписваш Мерцедес в момента. Според мен работят за бъдещите си сезони в момента. Няма да е чудно ако след 1-2 години го постигнат.

 

Битката за пилотската титла отиде чак до последното състезание. Тука има няколко варианта - харесай си един. Алонсо е БОГ и с кофти кола(според теб) отива в последното състезание като водач в класирането. РБР са некъдърни с тая кола да спечелят около Унгария И ДВЕТЕ титли...Пилотите на РБР куцат....харесай си, оеднаквете версиите с другите дето хейтвате, че поне да е единна майна. И елате пак :D

 

Отписването на Мерцедес ли? То не е от вчера. А още от момента, в който БраунГП станаха шампиони. Признавам си, че РБР ме изненадаха и тях ги мисля за еднодневки(тука напълно споделям мнението на Луис). :D

 

Точно като БМВ вървят. Влезнали са в коловоза и няма мърдане.

 

Преди 96-та викаш...Ми малък съм ама и сам знаеш, че е имало време на Уилямс и Макларън. Щото да си 60 години в тоя спорт и 61 от тях да печелиш....не се връзва, не става. Знам, че имате големи очаквания...ама дори моите не са титли всяка година. :D.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Нали в последните няколко мнения ми даваш примери с титлата като отбор, а сега изведнъж темата и отиваш в категорията за пилоти. Отделно не ми отговори за преди 96-та година.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Нали в последните няколко мнения ми даваш примери с титлата като отбор, а сега изведнъж темата и отиваш в категорията за пилоти. Отделно не ми отговори за преди 96-та година.

Човек не може да говори по ГСМ-а майна. Едитнах си поста :)

 

Чай да вида кво съм писал, че ме обърка, не разбрах.....а схванах. Не давам никви примери, а казвам, че и двете титли са от значение. Кръсника и Хост казаха, че конструкторската титла НЯМА ГРАМ значение. Да ама на пръстите на едната ръка сигурно се броят хората ставали шампиони с по-слаба кола, а по-слаба кола да вземе конструкторска титла.....в момента не се сещам. Може би 94-та е такъв пример(тука вече карам само на ревюта и риплейчета на състезания), но пък и тогава Шумахер кара почти сам майна. 92 точки има, а Йос ДЪ Бос само 10....та...така :D

 

И точно конструкторката титла е отражението на силата на един ОТБОР. Коли като Мп4-4, Ф2004 и да речем БГП001(тука вече много изкуствено става) са голямо изключение

 

Защо Мкл не станах шампиони миналата година?

 

http://www.formula1.com/results/driver/1992/ - годината не е случайна. С оглед класирането може ли да ми кажеш защо съм я избрал :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Не ми става ясно как губят 1 секунда в квала и са по-бързи от Маковете, че дори и от РБР в някои отбиколки...добре е...дано

 

Няма нужда да ти става ясно - калпава кола е правилния отговор.

 

Отлично....когато двете ти нови с-ми не работят от началото на старта някак не е файда. После и Алонсовата сдаде багажа 10 обиколки преди края. Сигурно и той самия не е очаквал толкова бързо да застигне Левис на правата.....жалко. В Китай дано са си взели поука

 

Един вид - колата и системите на Ферари са калпави за ПОРЕДНА година.

 

Гаранция, че и ти и доста други са се пулили пред екраните щото са очаквали Фераритата да са на 1 обиколка назад...ама нъцки.

 

Никой нормален човек, освен заклет хейтър (или еквивалент на тебе) от друг отбор не би помислил такова нещо. Просто никой не обръща толкова внимание на Ферари. Има къде по-интересни работи. Ако изкарат така още 1-2 сезона съвсем никой няма да им обръща внимание.

 

РедБул според мен трябва да поздравят шофьорчето N1 на МакЛарън с нещо за изказванията му преди сезона... щом с неработеща на цяло техника попиляха ПАК всички не знам какво ще става по-нататък. Ферари са ПЪЛЕН ЛЕШ впрочем. Петров му стискам палци за следващия кръг за още един подиум.

 

 

Аз ако съм на тия пичове след всяка победа ще нося по един стек Ред Бул пред бокса на Макларън. laughing.gif

 

ест, че си се заблудил :D...той и РаптоР си мислише, че Ферари са на 2.5 секунди на обиколка назад. Струва ми се, че и тоя сезон обаче бавните писти ще са ад за всички различни от РБР

 

Какво? Кога съм казвал нещо такова, че не помня? Изобщо не ми дреме колко назад са Ферари, но е ФАКТ, че стават все по-назад.

 

А Виталий си подскочи като щурче, големец е той :D.

 

Яд ме е за момчето. Между другото такъв скок не съм виждал от години. И как му се измъкна волана на милия tounge.gif

 

Какво прави Шумахер в момента?(жал ми е да гледам как всеки, който го доближи и го прескача, никой не му цепи басма....тва даже и през 05-та е стана майна).

 

Излага се и все повече доказва, че болшинството от постиженията му са благодарение на тоталната хегемония на болида на Ферари. Нещо, което винаги съм казвал. Друг вариант е да е забравил да кара, но ми се вижда малко вероятен...

 

За това не приемам безотборник да раздава квалификации колко зле е ОТБОР при положение, че не е фен на нито един отбор от грида. Гледаш си любимеца и мълчиш.

 

Ами тогава да закрием Форума по тая логика бе Стефчо! Аз знам, че ти и очевадното не приемаш, когато е в ущърб на Ферари. И тази тема е затова - ВСЕКИ може да дава квалификации. Твое право е да не ги взимаш под внимание. Аз по твоята логика съм също безотборник между другото, както предполагам са и по-голямата част от широката публика, от която този спорт зависи. Не ние, а вие ненормалните фанатици сте шепа хора. И ние гледаме и се забавляваме, защото все пак това е целта, нали?

 

96-та 3 победи

97-2004 - борба за СВЕТОВНАТА ТИТЛА (99-04) Спечелени титли.

2005 - зле(не са шампиони все пак)

2006 - завръщане и малшанс

2007 - титли

2008 - титла (Верно - за Циганина. На бас че почти никой тук не е обърнал внимание на тая титла, аз лично пръв път чувам за нея, което доказва колко са важни в очите на хората (НОРМАЛНИТЕ ХОРА) тия титли)

2009 - ту партс е хавата(6 състезания изкарани само с 1 пилот заради катастрофата) (постоянно пилота е един - катастрофата нищо съществено не промени, освен физиономмията на Маса)

2010 - зле(в главите на форОмните герои) (един вид много добре се представиха - в такъв случай винаги казвам: добре, все така да е)

2011 - ще видим...рано изкопахте гроба. (нищо не сме копали - коментираме каквото виждаме)

 

 

Признавам си, че РБР ме изненадаха и тях ги мисля за еднодневки(тука напълно споделям мнението на Луис). :D

 

Тия Еднодневки, които имат два отбора в тоя спорт млатят "великите", "големите" и пр. Макларън и Ферари като шкембета в дувар втора година поред и ако нещата не се променят (особено в бокса на Ферари, за Макларън не ми пука) ще продължават да го правят и занапред.

 

 

-------------------------------------------------------------------------

 

Отново съм доволен от старта и от чудесното събиране! Чакам снимки от Весо.

 

Въпреки пълния резил в коментара (с пиков момент квалификацията, където Гошето стабилно заяви, че Циганина е шампион за 2007г.), смятам че изгледахме отлично състезание. Невероятен старт на Рено - браво за което. Жалко за Виталий, който се опитваше да завие с изваден волан след тоя полет... Страхотен Алонсо, попиля го тоя Циганин в три поредни завоя. Не е важно какво се случи като резултат, важно е че най-после гнасния мангал разбра как се чувства Маса като го настига той. Новите пилоти доказват, че са свежи попълнения и изненадват с добри постижения. Дано имат по-малко технически проблеми. Перфектен Фетел - все така да се представя. И дано се появи конкуренция, че да не се получава безинтересен сезон. Вчерашното състезание показа, че резултатите от първия старт явно не са случайни и е много вероятно при равни други условия статуквото да се запази. Ще видим...

 

Стефчо, ти искам да кажеш тука пред всички защо пак отсъства от масата?!?!?! ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Как с калпава кола си в битката за титлата и имаш толкова победи колкото СШ :D

 

За сега ще отсъствам аз...ще видим живот и здраве края на седмица кво ще се получи и така ще преценя дали имам възможност да дойда следващия път.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Как с калпава кола си в битката за титлата и имаш толкова победи колкото СШ :D

 

За сега ще отсъствам аз...ще видим живот и здраве края на седмица кво ще се получи и така ще преценя дали имам възможност да дойда следващия път.

 

Добре де - по-калпава от РБР, Мкл и Рено дотук.

 

И си опичай акъла, защото следващия път ако се покриеш ще дойдем у вас! И ще гледаме там Ф1! devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Добре де - по-калпава от РБР, Мкл и Рено дотук.

 

И си опичай акъла, защото следващия път ако се покриеш ще дойдем у вас! И ще гледаме там Ф1! devil.gif

 

РБР мога да се съглася. Мкл в квалификацията..хубуу и до тук :blush: Рено изобщо къде ги слагаш :D

 

Щом не съм дошъл значи има за какво.

Link to comment
Share on other sites

Излага се и все повече доказва, че болшинството от постиженията му са благодарение на тоталната хегемония на болида на Ферари. Нещо, което винаги съм казвал. Друг вариант е да е забравил да кара, но ми се вижда малко вероятен...

Видене, стиуацията при Пилето е съвсем друга. Не забравяй, че за да си в челните редици не е достатъчен само майсторлъка - трябва да си изключително отворен към риска и по-точно да се движиш на ръба на разумния риск, там където следващата стъпка вече го превръща в безумен. Сам се сещаш, че вече на 42 няма как да стане тази работа. ;)

Link to comment
Share on other sites

Видене, стиуацията при Пилето е съвсем друга. Не забравяй, че за да си в челните редици не е достатъчен само майсторлъка - трябва да си изключително отворен към риска и по-точно да се движиш на ръба на разумния риск, там където следващата стъпка вече го превръща в безумен. Сам се сещаш, че вече на 42 няма как да стане тази работа. ;)

 

Така е, Момчиле, затова умните хора в такава ситуация си пият питието и гледат шоуто, а не отиват да стават за смях и да ги пердашат младежи като Камуи laughing.gif

 

Стефчо, аз логично обяснение не видях. А проблема, който те притеснява (ако се сещам правилно кой е) не е никакъв проблем съм ти казал. И това всички ще ти го потвърдят.

Link to comment
Share on other sites

Видене, стиуацията при Пилето е съвсем друга. Не забравяй, че за да си в челните редици не е достатъчен само майсторлъка - трябва да си изключително отворен към риска и по-точно да се движиш на ръба на разумния риск, там където следващата стъпка вече го превръща в безумен. Сам се сещаш, че вече на 42 няма как да стане тази работа. ;)

Фетел, Алонсо и Хамилтън безумници ли са...или просто имат много по-добри коли. Още един жокер ще дам. Единствените две коли преминаващи средата на втори сектор в Австралия там където Маса натири Бътън за гъби на една предавка НАД конкуренцията си са Ред Булите, което говори за огромно количество даунфорс.

 

В момента единственото мерило за Шумахер е Росберг. Защото имат еднакви коли.

 

 

 

Така е, Момчиле, затова умните хора в такава ситуация си пият питието и гледат шоуто, а не отиват да стават за смях и да ги пердашат младежи като Камуи laughing.gif

 

Стефчо, аз логично обяснение не видях. А проблема, който те притеснява (ако се сещам правилно кой е) не е никакъв проблем съм ти казал. И това всички ще ти го потвърдят.

 

Много кеф ми направи когато Уебър изпревари япончето в предпоследния завой на Сепанг. Такива различни траектори, а Уебър беше залепен на пътя. Евала.

 

Заеби тая хава...срам ме е мен ;)

Като се оправя сам....ще дойда.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Нали съм ти забранил да се срамуваш от такива работи! Ще ти пратя чистачите другия път и ще те довлекат по пижама ако трябва laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Така е, Момчиле, затова умните хора в такава ситуация си пият питието и гледат шоуто, а не отиват да стават за смях и да ги пердашат младежи като Камуи laughing.gif

Е тва е вече друга тема. Предполагам жена му не го е налагала достатъчно по главата. :lol:

 

Фетел, Алонсо и Хамилтън безумници ли са...

Не, науката дава малко по-различно обяснение. Нивото на тестостерон на тези години е съвсем различно, а то до голяма степен определя афинитета към риска. Това май ще го разбереш като поодъртееш малко. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е тва е вече друга тема. Предполагам жена му не го е налагала достатъчно по главата. :lol:

 

 

Не, науката дава малко по-различно обяснение. Нивото на тестостерон на тези години е съвсем различно, а то до голяма степен определя афинитета към риска. Това май ще го разбереш като поодъртееш малко. :lol:

За мен нито времето, нито мястото, нито болидите са правилни за пилот като Шумахер. Единствено Рубенс знае какво е да си се състезавал 93-та година майна, но той поне не е прекъсвал за 3 години и също така ПО-ГОЛЕМИЯ фактор за мен НЕ са годините, а болида. Няма как да видим Шумахер в РБ7. А и не смятам, че и догодина ще направят страшилище. Тоя сезон също да го отписват :D

Link to comment
Share on other sites

Не, науката дава малко по-различно обяснение. Нивото на тестостерон на тези години е съвсем различно, а то до голяма степен определя афинитета към риска. Това май ще го разбереш като поодъртееш малко. :lol:

 

 

На тия години Стефчо вече ще се е развел с 2 чалга певици поне laughing.gif

 

Няма как да видим Шумахер в РБ7. А и не смятам, че и догодина ще направят страшилище. Тоя сезон също да го отписват :D

 

Стига с тия глупости бе, Стефче... Или да ти припомням как нямаше как да видим Алонсо във Ферари, а? И в Испания рейсинг може да иде Шумахер - достатъчно е прост. Разбери вече, че НЯМА невъзможни неща и спри да се излагаш. tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

На тия години Стефчо вече ще се е развел с 2 чалга певици поне laughing.gif

 

 

 

Стига с тия глупости бе, Стефче... Или да ти припомням как нямаше как да видим Алонсо във Ферари, а? И в Испания рейсинг може да иде Шумахер - достатъчно е прост. Разбери вече, че НЯМА невъзможни неща и спри да се излагаш. tounge.gif

един бас? :D

Link to comment
Share on other sites

Това е все едно да се хванем на бас дали ще вали или ще духа в неопределен момент и дата. Или дали ще те удари гръм докато си жив. Не е особено умно... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Това е все едно да се хванем на бас дали ще вали или ще духа в неопределен момент и дата. Или дали ще те удари гръм докато си жив. Не е особено умно... laughing.gif

Е то е лесно. Аз казвам, че Шумахер никога няма да е официален пилот на РБР или ХРТ, ти казваш обратното. Слагаме по 1 Каменица и готово :D

Link to comment
Share on other sites

На Шумахер може да му носите бирата само ВСИЧКИ СПЕЦИАЛИСТИ дето сте се събрали тук....

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...