Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

... заяви с очевидно самочувствие Хамилтън ...

Бухахахахаха, надявам се тази годна Фетел отново да му пикае на самочувствието. Верно големи простотии ги ръси този. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз се МОЛЯ Рос да се вразуми и да изостави втория немски потъващ кораб. Няма повече работа там. Доказа се като собственик :)

Неспираш да разказваш вицове Стефчо!

Link to comment
Share on other sites

Неспираш да разказваш вицове Стефчо!

Само не ми казвай, че си хванал вяра на думите за супер-мупер ъпгрейдите...както и миналата година.

Хорнер открито се ебава с Мерцедес като цитирам: "Могат да са щастливи, че и двете им коли отпаднаха, за да не видим колко са БАВНИ."

 

Освен ако не таиш надежди, че Шумахер ще кара както беше в периода 91-ва 06-та.

 

С горното мнение визирах сезон 09 и спечелените титли.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Шумата се лепна зад Галфонсо до пъривя завой, и след това супер нещасника ХАЙМЕ АЛГЕРСУАРИ (WTF), го удари, ето затова нещастници не требе да има във Ф1. Още повече, най опитния нещастник направи неква супер амбициозна маневра и искара Росберг...е кво да си говорим....със всяка една минута рейтинга на Ф1 запада...

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Шумата се лепна зад Галфонсо до пъривя завой, и след това супер нещасника ХАЙМЕ АЛГЕРСУАРИ (WTF), го удари, ето затова нещастници не теребе да има във Ф1. Още повече, най опитния нещастник направи неква супер амбициозна маневра и искара Росберк...е кво да си говорим....със всяка една минута рейтинга на Ф1 запада...

 

Аз забравих да напиша в скоби (сезон 2010). Все едно да сложим Прост в болидите от 2004-та да речем...не върви майна и туй то.

Link to comment
Share on other sites

Това са глупости! Това е за новия кен на напитката! laughing.gif

Имаше наистина нещо около тоя матрЯл ама признавам си не си направих труда да запомня. Май е забранен за използването в изпускателните колектори...ама НЕ СЪМ сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Имаше наистина нещо около тоя матрЯл ама признавам си не си направих труда да запомня. Май е забранен за използването в изпускателните колектори...ама НЕ СЪМ сигурен.

 

Е как забранен, като хората за това го ползват?

Link to comment
Share on other sites

Е как забранен, като хората за това го ползват?

Имаше няква врътка. Можеше да се използва някъде и някъде беше забранен ;). Чай да видя дали ще открия цитата :)

 

За топлинни щитове и за дифузьори - ДА, за изпускателни колектори - НЕ..поне не и във Ф1 :) , поправете ме ако греша :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Имаше няква врътка. Можеше да се използва някъде и някъде беше забранен ;). Чай да видя дали ще открия цитата :)

 

За топлинни щитове и за дифузьори - ДА, за изпускателни колектори - НЕ..поне не и във Ф1 :) , поправете ме ако греша :)

 

Вероятно до дни и Ферари ще се насочат към тази материя. Дали пак ще е забранена? laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Вероятно до дни и Ферари ще се насочат към тази материя. Дали пак ще е забранена? laughing.gif

Той дифузьора да е ефективен, пък от къФ материал е....все тая :D

Не съм чел, а и май не са давали инфо от какво е направен на Ф150 дифузьора

Kaрбон и други такива благинки :) :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

На Ваньо май му харесаха пилешките бутчета. :P

Аз обаче ще отсъствам, понеже петък събота и неделя от сутрин до вечер съм в жури на един конкурс и няма измъкване....:sick

Link to comment
Share on other sites

Аз мислих да утешавам тези, които са отпаднали ;) . Ама и твойта идея не е лоша

Link to comment
Share on other sites

Жалко, но за другия път да знаеш ако има какички певици се обаждай, все пак ти си жури и ще измислим нешо :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...