Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нали съм разяснил отдавна, че не приемам никакви обяснения и оправдания по време на откриването и закриването на сезона laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Как мразя такива боклукчави тимове. Не един и два пъти успяха да преебът Алонсо в Канада и не само там. Ще ги таковам в подвижните шикани

 

Според Алонсо новото Ферари е изключително издържливо

12.03.2011 , Румен Папазов, снимка: Мирко Щанге | 1 коментара Фернандо Алонсо на тестовете в Барселона

 

Фернандо Алонсо определено е доволен от новия пакет на новото Ферари и заяви, че въпреки новостите, колата остава изключително издържлива.

 

В петък двукратният световен шампион навъртя 140 обиколки, като сутринта работи по аеродинамичните настройки, а следобяд симулира състезание.

 

"За пореден път колата се оказа като изключително издържлива, което винаги е добра новина. Новостите, които тимът подготви за този последен тест, подобриха управлението на колата и днес успяхме да направим добра симулация на Гран при уикенд, като постигнахме и прилични времена за обиколка.

 

Къде обаче се намираме, спрямо другите? Ами днес всички бяхме заедно в Барселона... Но сериозно - истината ще излезе наяве само в Мелбърн. Използвани гуми, количество гориво, тестова програма - има просто прекалено много параметри, които играят роля, така че това оказва сериозно влияние върху действителните постижения. Още от началото на тези тестове ние си гледахме нашата собствена работа и се опитвахме да подобрим колата, като същевременно запазим издържливостта й. A колко добре сме действали, ще се разбере след две седмици", заяви Алонсо.

Link to comment
Share on other sites

Първа новина. Мкл имат най-малко тестови километри...като изключим ХРТ.

Втора новина. Когато НЯМАШ мениджър подписваш с РБР до 2014-та година. Фетел просто е КАМИКАДЗЕ. Нямам думи.

Трета новина. Кубица е претърпял още една операция - този път за лакътя.

Link to comment
Share on other sites

Бърни Екълстоун никак не харесва идеята за използване на 4-цилиндрови, 1,6-литрови турбодвигатели във Формула 1 от 2013 г. и нееднократно изрази недоволството си от насочване работата по агрегатите в такава посока.

 

- Има две неща, които са наистина важни във Формула 1 според мен. Едното е Ферари, а другото - звукът от двигателите. И мнението ми е изградено въз основа на срещите ми със страшно много хора от различни области на живота: спонсори, промоутъри, журналисти. Хората се вълнуват от звука, обичат го.

Link to comment
Share on other sites

Мили сладури, в навечерието сме на Голямото откриване или всъщност на Откриването, защото то е само едно в годината... Гответе се! Събота е обявен за най-топлия ден в седмицата с температури до 21 градуса! Дай боже!!! Ще следим времето и ще се надяваме.

 

Опциите са две:

 

1. При добро време се събираме на беседката до 14 човека. Какво и как правим - вече е оттренирана схема. Ще са нужни три коли (по възможност без бомби в багажниците laughing.gif)

 

2. Ако се спънем откъм студ - максимум 12 души у дома - масата НЯМА как да събере повече, особено предвид габаритите на нЕкои фенове tounge.gif. При такава цифра да се готвят някои от по-слабичките да са на пода в хола пред телевизора! Но както знаем и това не е грижа.

 

Запазва се опция 3 - най- лошата, ако жърна маца мине път и нещо спъе и двата варианта едновременно. Тогава по спешност ще се осъществи външно откриване в някое заведение...

 

Държа да припомня, че извинени отсъствия при откриване и закриване на сезон НЯМА!

 

ЕДИТ: Във връзка с горното - очаквам заявки най-късно до петък вечер!

Link to comment
Share on other sites

Нали знаете за минаването към лятното часово време...да не се получи гранде фал с елементи на преебушка :D

 

Ред Бул не правят коли - те произвеждат напитки, а Ферари и Макларън няма да допуснат отново тяхна доминация във Формула 1, заяви категорично пред британския Гардиан Люис Хамилтън. Световният шампион за 2008 г. не отрича скоростта на колите в екипа на Дитрих Матешиц, но като че ли не изпитва особено голямо уважение към съперниците си.

 

- 100 процента съм убеден, че нито Макларън, нито Ферари ще позволят да се случи пак такова нещо. Те не са били в спорта, колкото нашите отбори. Екипите ни имат статус, който искат да запазят. В продължение на много години Макларън и Ферари са в челото, а сега един нов отбор събори и двата екипа от върха. Но съм убеден, че всички ще положат максимум усилия да се върнат там. Ред Бул не са автомобилен производител, те са компания за напитки. Битката е на фирма за напитки срещу историята на Макларън и Ферари. Не знам какви са плановете им. Нашият тим обаче се бори да израсне като производител, като Ферари и за мен нашият екип е чистокръвен състезателен отбор - разясни позицията си Хамилтън.

 

Въпреки това обаче англичанинът смята, че точно Ред Бул заедно с Ферари ще оглавят колоната в началото на световния шампионат, тъй като бяха най-бързи и издръжливи по време на зимните тестове. Самочувствието на Себастиан Фетел освен това ще е по-високо, след като спечели титлата, смята той.

 

- Сигурен съм, че Марк [Уебър] ще е конкурентоспособен като миналата година и ще иска да си върне за тогава. Изкара труден сезон с много колебания, но ще се върне по-силен и постоянен в представянето си. А аз лично съм човек, който никога не се отказва. Готов съм, а когато и автомобилът ни е готов, ще съм в челото и ще печеля състезания - допълни Хамилтън.

 

За първи път съм съгласен с Левисчо. Титлата верно си е титла...ама питайте Шумахер за титлата му с Бенетон(първата) и първата титла с Ферари :blush:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Гласеца на мазньо явно е бил яко на фалцет, че даже и от буквите се усеща озлоблението и незадоволеността на тоя аналноподатлив "шофьор" от Макларън.

Това, че НЕ може да бие на пистата с лични качества даден пилот го прави бесен.

 

А неговата НАЙ-ЖАЛКА В ИСТОРИЯТА титла , взета в Бразилия?

 

Думите са си думи, фактите, факти. Биковете разнищиха всичко във всички големи шампионати. Поклон пред това. Истинските спортсмени вдигат глава и излизат отново на пистата, за да докажат НА ПРАКТИКА, че са по-добри.

А такива като тоя горе само мажат по интервюта.

Link to comment
Share on other sites

Никак ама никак не ми се иска да го казвам, но Мкл направиха страхотно връщане....от над 2 секунди изоставане се върнаха в челните места. А какво направи отбора на Браун? Сега последния им ъпдейт изглежда добър, но РБР и Ферари не са показали последните си козове.

Link to comment
Share on other sites

+11 :lol:

 

 

Ако това значи ти и още десет 18 годишни леки жени (леки във всеки смисъл на думата) - само ние ще гледаме старта laughing.gif

 

Гласеца на мазньо явно е бил яко на фалцет, че даже и от буквите се усеща озлоблението и незадоволеността на тоя аналноподатлив "шофьор" от Макларън.

Това, че НЕ може да бие на пистата с лични качества даден пилот го прави бесен.

 

А неговата НАЙ-ЖАЛКА В ИСТОРИЯТА титла , взета в Бразилия?

 

Думите са си думи, фактите, факти. Биковете разнищиха всичко във всички големи шампионати. Поклон пред това. Истинските спортсмени вдигат глава и излизат отново на пистата, за да докажат НА ПРАКТИКА, че са по-добри.

А такива като тоя горе само мажат по интервюта.

 

 

Абсолютно! Няма такъв боклук просто! Еди кой си нямало да позволи?!?! Какво да позволи бе, мангал! Да не би някой да иска разрешение от Мкл и Ферари да се развива??? Тъпак цигански! Бахти как ме вбесява тая гад, а сезона още не е почнал!

 

-----------------------------------

 

Времето просветва и се затопля! Хвърляйте боб и стискайте палци!

Link to comment
Share on other sites

Ако не бяха всички тия изкуствени ръчни спирачки(който продължават все още) и спънки и ограничения....никога гЪзирани или жълти нямаше да постигнат това. Една дума през 09-та и Браун загиваше. Само, че никой не искаше да тропне с крак щото ФИА беше и все още е до шията в $hits. Последния пример за това е "октопода" :D Жалко, че не запитаха за него точно преди квалификацията :(

 

От друга страна много се радвам и за ДД и обдуханите дифузьори и за наклона на предното крило на РБР и Ферари. Всичко това бърка в задниците на ФИА защото така и не разбраха от де им дойде...особено последното ;)

 

Може да мразя в червата мкл...но е много по-сладко да победиш тях от колкото ноу нейм РБР(дето днеска ги ума, утре не) ;)

Победа над РБР не е нищо нечувано...дори логично...победа над Мкл е....СЛАДКА :blush:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Може да мразя в червата мкл...но е много по-сладко да победиш тях от колкото ноу нейм РБР(дето днеска ги ума, утре не) ;)

 

Ама какви глупости ръсиш понякога - не е истина laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Ама какви глупости ръсиш понякога - не е истина laughing.gif

Много повече се кефя на победа НАД Мкл...много е по-сладко. Кои по дяволите са Ред Бул? Хванаха вълната и туй то.

Link to comment
Share on other sites

Много повече се кефя на победа НАД Мкл...много е по-сладко. Кои по дяволите са Ред Бул? Хванаха вълната и туй то.

 

Т.е. по принцип не си аналноподатлив ама ако дойде Василис Караса да те опне ще му оставиш на шкавчето и 20лв за кафенце да пие... Я пий едно и се отрезви.

Link to comment
Share on other sites

Дотук имаме 4 души, Стефчо нещо ми се скатава devil.gif

 

Мисля да започнем набиране на средства за газов отоплител за беседката, че да не ни притесняват студени сутрини laughing.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...