Jump to content
BulForum.com

iPhone


AssassiN

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

два поста по-нагоре отбелязах, че става въпрос за touch, ама кой да чете ...

Naturally, there's a workaround. If you'd like to safely move songs from your iPod (except the iPod Touch) to any computer, follow these steps:

както и да е, успях да ги сваля на компа(ifunbox), макар да ми експортира всичките файлове в една директория и с промени имена(самата програма си ги именува по подразбиране)

Link to comment
Share on other sites

някой да ползва ifunbox? нещо не мога да кача файлове и да трия файлове в User Application ... а преди не съм имал подобен проблем с jailbreak-нато устройство

Link to comment
Share on other sites

Инсталирай си Apple file conduit от Cydia и ще станат нещата. Turn off this option! Note 3

 

имам го инсталиран, ама за всеки случай ще го преинсталирам :)

 

не става  :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

при jailbreak-a нещо не се е получило както трябва, защото ifunbox-а засича телефона кат jailed ... явно ще трябва да ъпдейтна до 8.1.3 и да чакам нов джейл за него.

някаква идея кога се очаква?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

бах ма'а му, в тая тема май сам си говоря :)) ... както и да е. 

1-во - някой да е имал проблем с iphone и рутер на tplink? в моя случай(tp-wr841nd, старата ревизия/дизайн) телефона постоянно губи връзка с wifi мрежата и трябва да изключва и след това отново да включи wifi-то на iphone, след което има нет 4-5 мин. и пак се губи(не е като да няма покритие, а просто няма свързаност към мрежата) ... а в офиса, където пак е tplink и пак е с две антени(само че по-новия модел, дето изглежда кат' летяща чиния) като този вкъщи, нямам такива ядове.

в нета намерих на няколко места да се оплакват от подобен проблем, но при версия на iOS 6, а аз съм с iOS 7 ....

2-о - мелодиите(ringtones) постоянно ми изчезват след като вържа телефона с itunes, а в същото време приложения като audiko, които съм ползвал безпроблемно на android, тук нещо не се получава - изписвам желаната мелодия, свалям я и след това няма опция да се зададе като мелодия за звънене ...

Link to comment
Share on other sites

 

Не си пишеш сам ;). Просто за предните въпроси нямаше как да ти отговоря.

1.Пробвай да му зададеш ръчно настройките на мрежата.

2. iTunes ти е настроен да прави някакво синхронизиране и затова ти премахва тоновете. Единственият начин да добавиш нова мелодия на звънене е, ако си я добавиш в iTunes като Ringtone. Другият вариант е ако си я купил от iTunes Store-а. В нета има много обяснения как се добавя ringtone през iTunes.

Link to comment
Share on other sites

 

1.Пробвай да му зададеш ръчно настройките на мрежата.

 

 ся му смених DNS-а(не беше правилен) и за момента е ОК, ама да видим ... а за рингтоновете, ще пробвам.

благодаря.

Link to comment
Share on other sites

не и според продажбите на ейпъл...... айде стига глупости 

 

 

 

@samkijot

 

iphone-ите не се разбират много добре с tplink/dlink, аз заради това разкарах д-линк-а ми защото така и не успях да го накарам да не дропва постоянно, сменях канали ала бала никъв ефект, накрая си взех един airport extreme и забравих..... 

Link to comment
Share on other sites

продължава да губи нета и след като му задам ръчно настройките на мрежата ...

 

Моя губеше мрежа и с рутер Бъфало...на какво се дължи така и не разбрах щото се отървах навреме :grin:

Link to comment
Share on other sites

Моя губеше мрежа и с рутер Бъфало...на какво се дължи така и не разбрах щото се отървах навреме :grin:

... от рутера или от айфона се отърва  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

при jailbreak-a нещо не се е получило както трябва, защото ifunbox-а засича телефона кат jailed ... явно ще трябва да ъпдейтна до 8.1.3 и да чакам нов джейл за него.

някаква идея кога се очаква?

 

май ще се окаже, че не е точно jailbreak-a, защото на една 5-ца, на която съм качвал файлове посредтсвом ifunbox-a в ipa инсталация(пак карти за навигация), днес не можа, а самия телефон си го разпознаваше като jailbreak-нат(нямаше го това "jailed" в скобите).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За какво точно ти е тоя джейл ? В смисъл и аз ги джейвал до към 4-ката от там нататък изобщо не съм се занимавал

Link to comment
Share on other sites

За какво точно ти е тоя джейл ? В смисъл и аз ги джейвал до към 4-ката от там нататък изобщо не съм се занимавал

 

навигация(такава която ползва GPS, а не като maps-а през интеррнет ..)

Link to comment
Share on other sites

 

За какво точно ти е тоя джейл ? В смисъл и аз ги джейвал до към 4-ката от там нататък изобщо не съм се занимавал

 

 

 

навигация(такава която ползва GPS, а не като maps-а през интеррнет ..)

Here не работи ли?

Link to comment
Share on other sites

На GPS-a му е необходим интернет също за да се калибрира в началото. Иначе може и половин час да не успее да ги хване сателитите (и не говоря само за iPhone в случая)

Link to comment
Share on other sites

На GPS-a му е необходим интернет също за да се калибрира в началото. Иначе може и половин час да не успее да ги хване сателитите (и не говоря само за iPhone в случая)

Това не е баш така ;) В Планината като нямаш нет какво правиш ? На предишните телефони от 2010 да кажем ставаше доста бавно.Тествам съм го ;) Сега за 2 секунди ми хваща сателити.Подобрена е технологията :D 

Link to comment
Share on other sites

Това не е баш така ;) В Планината като нямаш нет какво правиш ? На предишните телефони от 2010 да кажем ставаше доста бавно.Тествам съм го ;) Сега за 2 секунди ми хваща сателити.Подобрена е технологията :D

Да, защото имаш A-GPS, което е assisted gps. Ползва интернет за да се ориентира къде са сателитите. Без нет се връщаш на нивото от 2010-та.

Разбира се, като си се синкнал докато си в града и имаш нет, и горе в планината ще ти се ориентира бързо телефона.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...