Jump to content
BulForum.com

iPhone


AssassiN

Recommended Posts

Абе изхвърли го тоя боклук бе, Стефчо... :laughing:

 

Ползвай го за тампон нейде по Субаруто, ама той и за това не става.....  :laughing:

Човек, телефона е за подарък....или май беше за подарък. Нищо чудно и да го върна. Ше ги еВа в миндилите. Трябва да подпиша договор и тогава ще ми го отключат...да обаче аз не искам две години да плащам за глупавата им мрежа.

Така става като си не информиран  като мен. От де да знам аз, че е чак толкова нелепо и трудно. Някои от тях дори нямали сим карти. Ако щеш вярвай ама за сефте го чувам това. Телефоните са ми приоритет малко след проблемите в южна Индия миграцията на мрЕната ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

При максимално икономично използване и пуснат само 3G старата ми 4-ка издържа 4 + дни. С всичко пуснато и много говорене + от време на време проверяване на неща в нета 5-цата ми издържа два дена и остават едни 20%, които обаче до никъде няма да ме изкарат през третия ден, та за това си го зареждам.

При включено всичко и нон стоп игри - жена ми си зарежда и по 2 пъти на ден нейната 4-ка. Ти си затваряш приложенията - нали?

 

Относно другият ти въпрос съм пас, трябва нетруут да ти помогне.

 

Ясно,батерията явно ми е за смяна ,благодаря :-)

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

Абе изхвърли го тоя боклук бе, Стефчо... :laughing:

 

Ползвай го за тампон нейде по Субаруто, ама той и за това не става.....  :laughing:

 

1795684_745710932120890_1165508807_n.jpg

мнооо несериозно звучи казано от собственик на самсунг.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Въпросния айфон 5 отдавна е в България и работи с тази шановска турбо сим карта. От спринт това единствения вариант, освен ако не си техен клиент за минимум 3 месеца и чак тогава те го отключват. Само, че не е толкова просто щото се подписват едни договори и щуротии, с които не исках да се захващам. И те така.

Link to comment
Share on other sites

Или иначе казано - защо програмистите предпочитат да създават софтуер за iPhone...

Дедо, какво предпочитат програмистите няма никакво значение (за добро или за лошо). Какво предпочита пазара е друга приказка. :)

Link to comment
Share on other sites

Не схвана какво имам предвид. Идеята беше че шанса да си върнеш инвестицията от разработката на определен софтуер е по-голям ако го напишеш за iphone отколкото за android.

 

Затова аз бих предпочел да го направя първоначално с cordova/phonegap и ако потръгне и стигна лимита на възможностите на подобен род приложение тогава да го пренапиша "native".

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

аз го разгледах на живо не е лош, даже е доста добре избратен изглежда много по-добре на живо. 

но тоа път нещо не съм толкова ентусиазиран както от 4 към 5 и ще си задържка 5S-a за момента, може би лятото като стана нормални цените ще взема и аз един. говорим за 6-ца ,6 + си е недоразумение. 

 

 

 

иначе хората са полудели ей така за спорта ги разгледах в продавалник офертите , 16ГБ 6-ца 1500лв..... имаше и 6+ 16ГБ за 2200-2300....колко трябва да си изтръпнал да дадеш толкова парА за телефон само защото не можеш да изчакаш месец-два когато всичките тия "търговци" продаващи с 500 леА горница ще се чудят на кой да си продадът телефоните от гурбета в чужбина. 

 

а дали се огъва ми е все тая, реално шанса да ми се случи в ежедневието натиск с такава сила в/у телефона е нулев. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ъ, това го направих ... появи се една икона pangunew(очаквах тази на cydia). като я натисна, екрана става чисто черен и само индикацията за батерията стои най-горе. не мога да разбера дали е jailbreak-нат в момента

Link to comment
Share on other sites

стана ... как се казваха тези приложения, дето се слагаха след jailbreak-а, така че да ти излиза като в itunes програмите - по категории, по сваляния ... помня, че се сваляше от cydia-ата

 

appsync+ беше едната, ама като гледам има само за 7+

 

намерих ги ... installous и vshare

Link to comment
Share on other sites

Installous отдавна вече не работи ,vshare също го баталясаха свали си appcake 4.0 . Appsync не слагай махни го ако си го сложил, вместо него сложи apple file conduit 2 за ios8 трябва да е това а не апсинк.

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

я кажете програма, с която мога да видя статуса на батерията? в смисъл да могат да се видят циклите, на колко "износване" е, колко е към момента пълния капацитет на заряд, който може да се постига(в сравнение с фабричния капацитет) ...

Link to comment
Share on other sites

Има една от cydia, battery info. На 4с-а ми работи, но е на ИОС 7. На 5-цата я пробвах, но не тръгна, може би защото беше 8.1.2, не зная.

Но дава точно тази информация, за която питаш.

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем Iphone 4s Не мога да пращам sms и Face time  не работи в настройките ми пише waiting for activation. Някой да е имал подобен проблем.

Link to comment
Share on other sites

как да прехвърля музиката от ipod(touch) на iphone? трябва ми безплатна програма ... правя уточнението, че е touch, защото имало значение

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...