Jump to content
BulForum.com

iPhone


AssassiN

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

В случая е така - и аз имам подобни впечатления, че на iPhone и iPad е някак по прецизно. И при скрол все едно нещата са залепени за пръста ми, докато на android има някакво догонване. Не ми пречи, но ако някой е работил само с iphone, като пипне андроид това е първото, което го забелязва, даже да не успее да формулира какво точно го смущава

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ми пичове от вчера съм със сив Iphone 5S 32GB , захвърлих ХТЦ-то в един шкаф и не мисля повече да се докосвам до такива изчадия най-страшни като андроид.

Айфона кърти мивки , пренебрежително по-бърз е от петицата ми само разни по-тежки сайтове ги отваря много по бързо и като цяло май само пръстовият отпечатък е най-новото , покритието и то е малко по-различно на пипане , батерията за сега така като гледам кара колкото 5-цата.

Link to comment
Share on other sites

Колко кара горе-долу? При средно чоплене на приложения, два-три пъти проверяване на поща дневно, тук-таме вписване в календар и говорене? И не питам с цел заяждане, а ми е наистина интересно.

А, да, и каква е като капацитет батерията?

Link to comment
Share on other sites

Много зависи. 

Аз го ползвам с вкючено wifi и 3G постоянно  с доста говорене , малко интернет и много малко игри кара по 2 дни , ако го ръчкам в нета обаче и играя трудно кара ден. На Глобул 3Г-то е с много скапан обхват и като е включено направо се ебава мамата на батерията в слаби зони пада с минути , на ЕДГЕ обаче не е работа обезмисля се телефона.

И яркостта на дисплея също ми е на макс , ако се намали пак се увеличава стенд бай-а. 

 

Доволен съм общо взето , бях решил да я пропусна 5S-ката щото е реално нищо повече от 5 ама с тоя чупен дисплей нямаше как. 

Нямам представа каква е по размер батерията , от както почнах да ползвам смартфон си създадох навик да ги зареждам редовно а и те повечето топ модели са с почти идентични показатели като батерия.

Link to comment
Share on other sites

На Глобул 3Г-то е с много скапан обхват и като е включено направо се ебава мамата на батерията в слаби зони пада с минути , на ЕДГЕ обаче не е работа обезмисля се телефона.

В ерата на LTE технологията, която беше предшествана от 3G+ и преди това от 3G, да се ползва EDGE е като мъчението да чистиш ориз с боксови ръкавици. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да веее , ма ние сме у БГ .... тука повечето хора даже не са чували за ЛТЕ а още повече сигурно няма да я доживеят.....  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Да веее , ма ние сме у БГ .... тука повечето хора даже не са чували за ЛТЕ а още повече сигурно няма да я доживеят.....  :grin:

Ако наистина е толкова зле покритието дори на 3G мрежа, това обезсмисля използването на смартфон, защо ги даваш тези луди пари за iPhone, ако ще го ползваш като телефон само?

Link to comment
Share on other sites

е аз драматизирам леко , на 3Г горе долу става работата. 

говорех за ЕДГЕ-то че е мъка голЕма..

Преди да ти свършат мегабайтите :P

 

Не че нещо ама тука са такива изедници всичките. До 1гб на 3g после си минава на 64kbps. Хубавото е, че обикновенно този 1гб ми стига, но успея ли да забравя мобилния интернет пуснат докато малкия реши да си играе с телефона ми и го пиши убегал - като изгледа няколко клипчета в youtube и заминава половината.

 

Иначе батериите не знам какво ги гледате - това да не ти е като старите нокии да издържат със седмици. Особенно вземеш ли да си играеш с телефона можеш и за под 3часа да ти замине.

 

Разните навигации са мааалко по-добре от повечето игри, но и те доста бързо стопяват батерията. Преди време и скайп ми изтощаваше батерията за има-няма 3часа при изключен екран.

 

А пък с тегра-та онези яките игри какво я правеха просто не е истина - 2часа е просто много горна граница :-) Но това вече е за HTC One X. До тука най-дълго е издържал iPad 2 в ръцете на малкия, но и той се изучи - като се усети че играе повече се присламчва към зарядното (това в случаите когато му позволя да си играе повече по някаква причина, че в един момент направо не можех да го отлепя та се наложи по различен начин да си говорим с него)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Apple представиха новия iPad Air. Разбира се нищо революционно, но все пак са поработили доста върху дизайна. Като се появи на 1-ви другия петък смятам да отида в магазина и да го почовъркам, че ми трябва наистина нещо леко за четене на документацията. Нещо не ми се дават $500, ама ако ми хареса, мога и да взема един.

Link to comment
Share on other sites

Аз предпочитам мини-то и мисля идния месец да забърша едно.

Дедо, този формат за мен е възможно най-безсмисления. 7'' екран не става за нищо. Прекалено голям е, за да го носиш в джоба и е прекалено малък за да четеш нормално всякаква документация и да браузваш интернет, за гледане на филми да не говорим. Аз лично така и не мога да си обясня, как може да има толкова много народ, които да си падат по разни минита и изобщо таблети с размер 7''.

Link to comment
Share on other sites

Аз го искам вместо e-book

 

Чудя се между него и киндъл

Е защо вместо e-book, след като устройствата с e-ink екран са многократно по-добри за тези цели? За огромната разлика в цената да не говорим.

Link to comment
Share on other sites

Аз го искам вместо e-book

 

Чудя се между него и киндъл

 

Това е все едно да се чудиш между стерео уредба и кафе машина.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Днес излезе jailbreak за 7-цата.

Ето и инструкциите:

http://bgiphone.com/topic/26410-untethered-jailbreak-ios-70-704-%e2%80%93-evasi0n/

 

Няма да имам време да го тествам днес. Утре или във втроник ще е.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Днес излезе jailbreak за 7-цата.

Ето и инструкциите:

http://bgiphone.com/topic/26410-untethered-jailbreak-ios-70-704-%e2%80%93-evasi0n/

 

Няма да имам време да го тествам днес. Утре или във втроник ще е.

 

5s със 7-ца ли са? щото един приятел ми се обади и иска да му го jailbreak-на, ама му казах, че не знам дали още е възможно ... преди беше

Link to comment
Share on other sites

iPhone няма и никога не е имал български език.

За 3.1.3 и 4.1 имаше възможност когато се джейлбрейкне телефона да се сложи бг меня но след това момчето се отказа да пише приложението.

 

 

Turn off this option! iPad Turn off this option! HD

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...