Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Защо? :moon:

 

Щот' си идиот като мен, но аз определено те водя по точки...даже и без да съм си купил каквото и да е все още от тоя сайт. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На мен ми е много неудобен тоя banggood за разглеждане. Затова и нищо не съм си купил. А и имам достатъчно натурии у нас, за да взимам още.

Strong Angel.

Link to comment
Share on other sites

Баси що ми трябваше да си пускам муха за нова кола :( Ся ще тряа да събирам пари :D

Пък тия кошници са доста скъпи...

Link to comment
Share on other sites

Ми качвай я в контейнер и идвай да караш тука :lol: Тука отрепки няма ;) Сички са баровци :D

Това стана с друга кола. ;). Боцкай от салатата :D

Link to comment
Share on other sites

Баси що ми трябваше да си пускам муха за нова кола :( Ся ще тряа да събирам пари :D

Пък тия кошници са доста скъпи...

 

Ти имам и проблемите :D Ти и ся караш кошница, що трябва да си взимаш по-скъпа кошница :lol:

Link to comment
Share on other sites

Танасе неам нет.Ти си виновен :D

Боли ме кура, аз в Сакар и наоколо. Обади се на съпорта.
Link to comment
Share on other sites

Щото ще е по-нова и ще е дизел :D Стефчо,ще боцкам та и ракийка ще пийна ;) 

Дизел... 2ра ръка... С нисък бюджет... Демпфер, дюзи, мурбо, вихрови клапи, дпф, катализатор... Успех

Link to comment
Share on other sites

Мейд ин чайна урежда ли те? Понеже ползвам няколко Лоджитека и всичките са ми една идея по-малки, отколкото ми се иска. Сега съм си поръчал една с 3200 dpi и 7 бутона. Уж я водят гейм вариант, но тъй като аз отдавна нямам време да 'геймвам' каквото и да е, си я поръчах единствено защото е точно толкова голяма, колкото ми трябва (130х70х40мм), че да ми е удобна в шепата часове наред. Ако излезе наистина добра, може и ти да си вземеш една такава.

 

Гадински, днес ми пристигна голямата гейминг мишка. На първо пипане и без преувеличение - това е най-удобната мишка, която идеално ми пасва в ръката, а през ръцете ми са минали поне 30 различни по форма и големина мишки! Изключително съм доволен, само дето китайците не са ми пратили софтуер да й настроя всички допълнителни бутони да правят това, дето ми се иска и ще трябва да потърся някакъв външен софтуер да ги програмира.

 

И един въпрос към геймърите: Понеже досега съм ползвал единствено мишки с dpi 800...1000 (max), каква е ролята на увеличеното число на dpi - само в игрите ли има някакво предимство, защото в 2D при смяна на резолюциите забелязвам единствено по-бързо движение на курсора.... :confused

Link to comment
Share on other sites

Дизел... 2ра ръка... С нисък бюджет... Демпфер, дюзи, мурбо, вихрови клапи, дпф, катализатор... Успех

ГНП, ЕГР, двигателя хапсолютно винаги целия в говна и т.н. :) Дизела е за печки, факт :)

Link to comment
Share on other sites

Щот' си идиот като мен, но аз определено те водя по точки...даже и без да съм си купил каквото и да е все още от тоя сайт. :popcorn:

Тва твоето е от старческа деменция... Не ги бъркай двете работи!

 

Гадински, днес ми пристигна голямата гейминг мишка. На първо пипане и без преувеличение - това е най-удобната мишка, която идеално ми пасва в ръката, а през ръцете ми са минали поне 30 различни по форма и големина мишки! Изключително съм доволен, само дето китайците не са ми пратили софтуер да й настроя всички допълнителни бутони да правят това, дето ми се иска и ще трябва да потърся някакъв външен софтуер да ги програмира.

Кога си в Пловдив, та да видя дали ми пълни шЪпата и евентуално да ти дам с'тинки да ми викнеш и на мен една.

Link to comment
Share on other sites

Тва твоето е от старческа деменция... Не ги бъркай двете работи!

 

Кога си в Пловдив, та да видя дали ми пълни шЪпата и евентуално да ти дам с'тинки да ми викнеш и на мен една.

 

Не бе, то е по наследство...ти баща ми да видиш какви работи си купува...а е на възрастта на Йода...че даже и си приличат двамата. :lol:

 

...и в момента съм си в Пловдив.

 

 Дизела е за печки, факт :)

 

А газта - за готвене. :))

Link to comment
Share on other sites

И един въпрос към геймърите: Понеже досега съм ползвал единствено мишки с dpi 800...1000 (max), каква е ролята на увеличеното число на dpi - само в игрите ли има някакво предимство, защото в 2D при смяна на резолюциите забелязвам единствено по-бързо движение на курсора.... :confused

 

Еми то тва е де. С мишката 2Д, 3Д няма значение.

Увеличаваш на максимум DPI от мишката и намаляш от Windows настройките, докато ти стане удобно.

Link to comment
Share on other sites

Еми то тва е де. С мишката 2Д, 3Д няма значение.

Увеличаваш на максимум DPI от мишката и намаляш от Windows настройките, докато ти стане удобно.

 

Тъпо. Аз си мислех, че по-високата резолюция ще ми даде по-висока прецизност при маркиране, чертане и т.н., ама явно не...

Link to comment
Share on other sites

Не бе, то е по наследство...ти баща ми да видиш какви работи си купува...а е на възрастта на Йода...че даже и си приличат двамата. :lol:

 

...и в момента съм си в Пловдив.

Да, ама аз утре рано заминавам на почивка за два дни... Тоест имам една камара работа по пред сезонна подготовка на заведения из Голямата клоака (Сл. Бряг).

Понеделник или вторник към пет и половина - шест?

Link to comment
Share on other sites

Става...ама ме подсети с ЛС малко преди това, че нещо ми е свършила гинко билобата и може да те пропусна...

Link to comment
Share on other sites

Става...ама ме подсети с ЛС малко преди това, че нещо ми е свършила гинко билобата и може да те пропусна...

Пирамем бе, пич...Пирамем! Аз ли трябва да те уча на фатки и чалъми, дагеа...

Link to comment
Share on other sites

Нямате ли си умни телефони си сложите един прост ремайндер в календара и да не го мислите? На еди коя си дата еди колко си звънни на Галин за мишката. Хоп готово.

Link to comment
Share on other sites

Много пъти съм повтарял из темите, че за да не е телефонът ми по-умен от мен...умишлено все още си стоя с глупав телефон, щото иначе се депресирам. Разбира се това не му пречи да си има календар с напомняния, ама пък с ЛС-та е някак по фешън, та затова. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

 

Тъпо. Аз си мислех, че по-високата резолюция ще ми даде по-висока прецизност при маркиране, чертане и т.н., ама явно не...

 

Ще ти даде. Ако направиш това, което ти написах с настройките. :)

Link to comment
Share on other sites

Не е нисък бюджета ;) просто още не съм ги събрал.

 

Танасе не е трасето...Само аз в целия блок нямам.Как да е дано утре да го оправят,че ми писна....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...