Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Последните 10 дни разцъквам Horizon Forbiden West и смело мога да твърдя, че играта е отлично продължение на първата част и отвсякъде я надгражда. Не знам как са успели така добре да я нагласят да върви на PS4. Има уникална графика, а на PS5 изглежда още по-добре. Определено ще има и 3та част, но кога, не се знае :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Blizzcon едикоя си година. През цялото време са подхранвали хайп за предстоящи новини за Diablo. Излиза шефа на Blizzard и... (drumroll)
Diablo за мобилни телефони! (ba dum tss). В колаборация с китайска компания, прочута с pay to win мобилни игри. Публиката ги освирква. Някъв от публиката взима микрофона и ги пита дали е първоаприлска шега. Ония се варят в собствен сос и се чудят как да замажат положението. 

Link to comment
Share on other sites

Мен ме заболяха очите да се здверя.

Обаче си вързах PlayStation контролера и шернах екрана към телевизора :) Но това преди да го пуснат за ПЦ-та.

Сега го цъкам с контролер на пц-то

Link to comment
Share on other sites

Аз лежерно на лаптопа на дивана... 28 магесник и 13 некро имам вече... Ама нещо взеха да ми се опъват босовете... 

Link to comment
Share on other sites

цикльор. Аз само 1 некро имам и едвам на 21 ниво

Но аз съкам Destiny 2 де

 

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, mIRCata said:

цикльор. Аз само 1 некро имам и едвам на 21 ниво

Но аз съкам Destiny 2 де


Ми то си е зарибяващо като се тръгне... Па си и лежа на дивана... :laughing1:
Естествено за две стинки ралта не съм свършил.... 

Link to comment
Share on other sites

Тъпаците, които пишат подобни малоумщини трябва да бъдат линчувани... Аз съм играл няма два дни и вече точно 6 броя legendary gems имам, като те помежду другото се и крафтват (тия тъпи кретени явно не знаят). Моите вече са и левълнати... Е те тва ограденото всичко са легендарни:

 JGpY2S0.jpg

 

48eAI8c.jpg

 

=======================================

 

Абе, Миро, ние сме стабилни бастуни... Аз изобщо не погледнах в началото, че има безброй сървъри и се нашатках в първия, дето са ми предложили... Казва се Stone of Jordan, добре поне съм в секция Европа... 
Между другото срахотно са измислени някои работи и са безкрайно удобни - например ако сменяш нещо по себе си, на което си вдигал ранга - моментално ти прехвърля ранга на новия айтъм, както и ти премества сокнатите камъни - всичко за секунда и без пари... 
Който иска да качва бързо - инстанси в парти до припадък. Има много варианти от обикновени дънджъни за парти от 4-ма до т.нар. warbands - групи от по 8, още не съм успял да се включа в такава. 
Има една камара неща още тепърва да разучавам - напълно нови, но ме мързи да чета и само играя с рогата напред. Играта много често лагва и крашва, но все пак бета играем. Аз съм доволен, единствено ми липсва всеобщ пазар, тъй като има много баберек, няма как да се събере в инвенторито и сташа и се троши наред...  
Слакър, преди ми кажеш, че съм цикльор щи каа, че Стоил е почти 50-ти левъл... :laughing1:
А днес в града покрай мен мина някакъв на един горящ кон - направо ме стресна... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Сичко хубаво, само не разбрах защо си брадата жена?

Аз  вчера сефте направих 1 рифт, щото се докарах до Westmarch. Ама ще я играя чат пат, ей така от скука. Не смятам да и отделям много време

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, RaptoR said:

Тъпаците, които пишат подобни малоумщини трябва да бъдат линчувани... Аз съм играл няма два дни и вече точно 6 броя legendary gems имам, като те помежду другото се и крафтват (тия тъпи кретени явно не знаят). Моите вече са и левълнати... Е те тва ограденото всичко са легендарни:

 

Quote

As of right now, F2P players cannot earn top-rated Legendary Games, which are only available via some of the game's monetization options, and fully maxing-out a character effectively costs $110,000 in the game's current economy.

.

.

.

Matt and Michael of Bellular News also make an argument that Diablo Immortal's Legendary Gems are a deliberately convoluted system, explaining that it would take roughly 10 years of playtime for a F2P player to fully kit out a character in the game's current iteration.

 

Link to comment
Share on other sites

Това е очеизбождаща правописна грешка, но както и да е - за Бога, братя, никога не с връзвайте на подобни тъпотии!!! 
 

Quote

Diablo Immortal's Legendary Gems are a deliberately convoluted system


И има си хас!!! Във всяко едно F2P ПАРИТЕ играят основна роля, а не като преди някой в инвалидна количка, дето получава припадъци пред монитора да ми е шампиона... И веднага си припомням една серия на Southpark за WOW...

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, RaptoR said:

Това е очеизбождаща правописна грешка, но както и да е - за Бога, братя, никога не с връзвайте на подобни тъпотии!!! 
 


И има си хас!!! Във всяко едно F2P ПАРИТЕ играят основна роля, а не като преди някой в инвалидна количка, дето получава припадъци пред монитора да ми е шампиона... И веднага си припомням една серия на Southpark за WOW...

 

Идеята ми беше, че тук се говори за най-добрите легендарни предмети, а ти дори не си стигнал максимален левел още.

Без значение. Щом ти е кеф, играй и се забавлявай. Просто имай едно на ум, че в един момент може да се окаже изгубено време, защото е възможно да стигнеш момент, в който се прогресира само с плащане или ботене.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, w00x said:

 

Идеята ми беше, че тук се говори за най-добрите легендарни предмети, а ти дори не си стигнал максимален левел още.

Без значение. Щом ти е кеф, играй и се забавлявай. Просто имай едно на ум, че в един момент може да се окаже изгубено време, защото е възможно да стигнеш момент, в който се прогресира само с плащане или ботене.

 

За плащането е ясно и на слепите - това е повтарям във ВСЯКО F2P! Ботене тук няма и никога не е имало... Това е Диабло все пак. А за плащане - който му е на сърце да си дава парите - аз шампион в Диабло нямам никакво намерение да ставам. Ама абсолютно никакво. Играя си за забавление, губейки време за други по-вжни неща и игри, но няма как - все пак това е Диабло. И не става изобщо дума за легендарни предмети между другото - става дума за легандарни камъни, които се сокват в предмети. Ей тука за няма два часа по начина, по който са сгобили сега нещате ме наваляха вече една камара жълти неща, а още тепърва влизам в блатата... Между другото даже не знам къв е левъл капа - изобщо не ми пука - ЛАБУТь требе да има!!!  

Link to comment
Share on other sites

Е много ясно, че няма ботене. Тя играта е на една седмица. Може да видиш в Diablo 2, Diablo 3 и Diablo 2: Resurrected дали няма ботене. :) 

 

Първото изречение се отнася за легендарните предмети.

Link to comment
Share on other sites

Аз не виждам никъде изречение за legendary ITEMS, само GEMS. А тия малоумни тъпаци дори не са си оправили правописните грешки в некадърната статия. Общо взето такива изпърдяни уроди ме подлудяват, защото това са златките и николетите на тема игри. Стефчо ако е наоколо ще го каже по-добре от мен. Иначе и двамата ще завършим с едно - НА ПАМУКА! 
А Близард ако са оставили старите игри да се ботства - груба грешка. Изключително груба грешка. NC на практика легализираха автоматиката в Линеажа и с това спечелиха много и парираха загуби от разни индийци, които пишеха бот софтове. Те си го вкара в играта при грайндене и точка. Един познат ми казва, че прави по 2-3 милиарда гейм кеш на ден... 

Link to comment
Share on other sites

О, извинявай. Моя грешка. Аз няколко пъти чета top-tier Legendary и Games съм го пропуснал. Направо съм решил, че пише Items. Не съм поглеждал дори играта и не бях наясно каква е системата за предметите.

Което пак не променя факта, че явно най-хубавите предмети/джемове идват за пари. Дори с грайнд не може в момента.

 

В Диабло 2 имаше ботове още, когато беше нова. 1999-та, 2000-та година.

Link to comment
Share on other sites

Няма начин във F2P в един момент парите да не решават събитията! Има обаче един мноооого тънък момент - в огромната част от случаите тия дето харчат пари са тотални некадърници в геймплея и тогава настава такъв смях... Дават се някакви стотици евра от разни пикльовци, но гиърът далеч не решава всичко. Ама хич понякога... И тогава имаме термина GOLD NOOB. В WOT например e пълно с такива хлапаци...  

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...