Jump to content
BulForum.com

Булсатком (НетГруп/Асеновград.Нет)


Recommended Posts

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Има ли някой, който е бил на Пауърнет и след като ги купиха Булсат да е доволен?

 

ps:

 

И всъщност доколко този форум е независим, че като го трейсна ми излиза Булсатско IP :(

Edited by Стамо Христов
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно независим е и не знам къде го виждаш това айпи. Не знам също така обаче дали някой тук е останал на тия. 

Защо да не е останал? :) Аз чувам добри отзиви напоследък (от нета).

Иначе да, трасира се до булсат, но какво от това, всеки сайт трябва да е хостнат някъде. Преди доста години този форум започна като форум на Евроком (май единствения броадбанд доставчик за простосмъртните в Пловдив по това време), после стана независим, което се вижда и от всичките теми за различните доставчици, всеки си дава мнението за всички, без да е цензуриран по някакъв начин примерно да мълчи за проблеми с булсат или друг.

Link to comment
Share on other sites

Създадоха го еврокомски служители навремето, които отдавна вече не са такива. И естествено целият контигент бяхме еврокомци, защото както каза - друго нямаше. Не е имало забрани за външни потребители, нито пък съдържанието е било някога тясно свързвано с Евроком. Колкото до трасирането - странно ми се види, но пък едно е сигурно - абсолютно нищо общо нямаме с Булсатком или техни сателити. 

Link to comment
Share on other sites

Има ли някой, който е бил на Пауърнет и след като ги купиха Булсат да е доволен?

 

Ако мрежата е добре изградена,не виждам причина да не си доволен. 

Edited by Danzki
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой с работещa иптв в момента? 

 

 

Тръгна,но сайта още го няма. :D

 

General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]

Too many connections [1040]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.
Edited by Danzki
Link to comment
Share on other sites

Без да искат е било. Те са на проба-грешка за телевизията. Нетът им е добър, ама ТВ-то... От самото начало го дадоха на грешните хора и те доказаха, че са такива, но пък никой не им търси сметка, ми продължават да им плащат, все едно правят нещо...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Да, и моите данни са такива, от поне 3-ма души. Ъплоуд към US от 90+ мегабита!

Иначе в страницата за пакетите им пише за интернета "оптичен за 2 компютъра", обърнете внимание. Каквото и да значи това. Само за интернета го няма написано по този начин.

Link to comment
Share on other sites

То това си стои написано от години. На булсат не вярвайте на нищо по сайтовете , а дори и по актуалните им брошури. В действителност по едно време приемаха по 3 мак адреса на клиент (за същата цена) и аз се възползвах да свържа двата домашни компа директно към ПОН-а, имат си отделни ИР адреси само скоростите не съм засичал дали са поотделно или общо.

Link to comment
Share on other sites

Някой, ако може  да сподели, как е оптичният интернет на Булсатя. Интересни оферти имат за двойният пакет и се замислям, дали да не бия шута на Cooolbox.

 

Нетът е перфектен, на моменти се дъни телевизията, но като цяло е ок. Само да си знаеш, че каналите им не са 1080, а 720!

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Днес дойдоха на оглед от Булсатком. Бях ги помолил в офиса, защото казаха, че нямат оптика на моя адрес. Момчетата казаха, че ще могат да пуснат оптичен интернет. Предложиха ми да пуснат тестово и телевизия за 15-тина минути да съм преценил тяхната iptv. Имали добри предложения и качеството било добро. Аз има обясних, че съм съвсем леко критичен към качествена телевизия и наистина трябва да е на ниво, а специално за телевизията им не съм чувал най-добрите отзиви. Но не пречи да пробвам, да видим какво ще е впечатлението.

Link to comment
Share on other sites

Бягай далеч от тази пародия на иптв. Аз като непретенциозен зрител се чудя,как съм търпял мудните,забиващи и рестартиращи се фюжъни. Отделно,че хд каналите им са 720р. 

Link to comment
Share on other sites

Като изключим, че съпорта им по телефона редовно ми говорят глупости и заблуждават с невярна информация от интернета и фюжъна съм доволен. Цена/качество е ОК. С добър нет (там където ползвам фюжъна съм на друг доставчик) картината се изчиства много бързо. А смяната на каналите е светкавична. 

Link to comment
Share on other sites

Светкавична смяна на канали,не ми се вярва.  Вярно,че не ги ползвам от няколко месеца,но да са напреднали толкова бързо се съмнявам. Пуснаха ли 1080п канали с читав битрейт ? 

Link to comment
Share on other sites

Светкавична е на фюжъна. Битрейта не знам колко е. Там преимно се гледат анимации и картината е много чиста. Другите неща се стриймват по друг начин. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...