Jump to content
BulForum.com

Булсатком (НетГруп/Асеновград.Нет)


Recommended Posts

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Е, как няма да се почне. Нали Булсатком не искат да легнат на Босфор и Кольо Дудука.

Интересното в случая е, че ТВ+ отдавна е продадена и няма общо с фирмата Булсатком, но това ще го разберат в процеса на "проверката"

 

Щом е продадена и няма нищо общо защо тогава никой друг от по големите доставчици не я предлага (би представлявало интерес за абонатите им ). Щом не е собственост на Булсат би трябвало всеки да може да я пусне.....ама май не е така.....

 

Turn off this option! Nexus 7 Turn off this option! HD

Link to comment
Share on other sites

Щом е продадена и няма нищо общо защо тогава никой друг от по големите доставчици не я предлага (би представлявало интерес за абонатите им ). Щом не е собственост на Булсат би трябвало всеки да може да я пусне.....ама май не е така..... Turn off this option! Nexus 7 Turn off this option! HD

 

Всеки може да я излъчва, стига да си плати - пример СКАТ в Бургас, Вестител /Кулбокс/ в Пловдив и Велико Търново, както и още няколко оператора. Работата тук обаче е, че ТВ+ искат сума, която не отърва на операторите и вместо да я платят и да излъчват, за да са доволни абонатите им, те предпочитат да оплюят ТВ+, че не давали.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Много добра промоция. Плаща се 98лв. и за 12 месеца имате Стандартен+Премиум+HBO на основен приемник. Ако имате допълнителни, всеки месец си плащате съответната такса в офиса. Ако искате по-висок пакет, пак се доплаща месец за месец. Ако сте само с един приемник, излиза по 8.60 на месец :) Важи за нови и настоящи абонати :))

Link to comment
Share on other sites

Мда,накара ме СЕРИОЗНО да се ЗАМИСЛЯ...   :thumbs-up:

П.С.Като направих сметка за броя на програмите от предложението излизат над 80.А те посочват над 65.Малко са скромни,макар да няма фактологическа грешка.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Много добра промоция. Плаща се 98лв. и за 12 месеца имате Стандартен+Премиум+HBO на основен приемник. Ако имате допълнителни, всеки месец си плащате съответната такса в офиса. Ако искате по-висок пакет, пак се доплаща месец за месец. Ако сте само с един приемник, излиза по 8.60 на месец :) Важи за нови и настоящи абонати :))

 

По скоро Булсата се опитва да си върже гащите за година напред, щото според новия закон ако си подписал договор на определени канали и дори и един от тях да отпадне абоната има право да прекрати договора . И какво ще се случи ако пак не си плащат задълженията примерно към БТВ  :grin: . А така като ви излъжат за цяла година да си платите....

Edited by lukather
Link to comment
Share on other sites

За мен ако БТВ-то отпадне ще е ПРАЗНИК  :)

Дори бих ги премирал с 20 лв. ако стане и е възможно.

Ама са рядкост хубавите неща.

Link to comment
Share on other sites

Аз каналите на Босфор не гледам. Нямам ги в списъка с канали и не ми пука за тях. Лично предпочитам да ги спрат и да има друго на тяхно място, което се надявам да стане от 1.01.2014г. Аз ще си пусна промото, защото както и да го смятам това са такси за 4 месеца на пакета, който плащам, без допълнителните. Всеки сам си решава и мен никой не ме връзва, защото тук нищо не подписваш или преподписваш. Давам го като инфо, ако някой иска да се възползва.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Аз каналите на Босфор не гледам. Нямам ги в списъка с канали и не ми пука за тях. Лично предпочитам да ги спрат и да има друго на тяхно място, което се надявам да стане от 1.01.2014г. Аз ще си пусна промото, защото както и да го смятам това са такси за 4 месеца на пакета, който плащам, без допълнителните. Всеки сам си решава и мен никой не ме връзва, защото тук нищо не подписваш или преподписваш. Давам го като инфо, ако някой иска да се възползва.

БТВ -то го давам като пример за това че Булсат имат навика да не плащат и ако се случи да отпадне някой канал според новия закон ще може всички недоволни да си прекратят договорите. А то като си платиш за 1 година напред кво като нямаш договор...пари няма кой да ти върне  :punk и точно тук е хитрината -сам се вързваш

Edited by lukather
Link to comment
Share on other sites

Напротив - Булсатком връща пари и е връщала пари, но не като "компенсациите" на Корепорейшъна, а връща и е връщала пари на ръка :) Идеята е, че тръгват с нови услуги от месец май и вероятно им трябват малко свежи пари. И преди са правили така, в което няма лошо. Преди имаше промо - плащаш 5 месеца пакет по избор и гледаш 10 месеца или плащаш 3 гледаш 6. Пак казвам - давам инфото, за да се възползва някой, ако иска. Всеки си го тълкува както иска, абонатите на оператори си знаят за предишните промоции. Писането ми по този повод в тази тема приключва.

Темата с Босфора е съвсем друга и нещата там, ама изобщо не са ти ясни, но има доста информация и ако искаш, можеш да се информираш. Ае дерзай :))

Link to comment
Share on other sites

лукавия май се е набутал на друг доставчик и сега се чуди как да се самозаблуди че не се е навътрил :grin: офертата е доста добра, ако може да е Филм+ ХД вместо НВО ще ми спести грубо 140 лева

Link to comment
Share on other sites

Странно - живея в тракия, район Детски свят .. сега говорих с тях да ме пускат на оптика, казаха максималната скорост е 44 мбпс.. в сайта пише 94, иди разбери .. 

Edited by Bocko92
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте във Кършиака съм, бях на Булсатком миналата година, когато Визио не можаха да ми прекарат отново нет защото махнаха всичките стари стълбове на улицата и за един човек не си заслужавало... нищо, че им бях абонат от както са отворили. Та бях на Булсат нямаха оптика тогава до нас, което разбрах след като ми инсталираха вече нета бях на 50mbps първите 2 седмици беше уникален 5 megabyte download и 5 megabyte upload едновременно от БГ торренти-те външните пак стигаше до 3 и нещо, но след двете седмици в момента който уплоада вдигне до 1.5 megabyte и край всичко блокираше никъв download разправях се още 2 седмици накрая офицялно ми съобщиха, че съм крадял явно нет... при което се махнах от тях. Вече имат оптика на мойта улица някой може ли да ми каже какви са скоростите на Download/upload от БГ тракери заедно и отделно (ако има разлика) и същото за международни  тракери? Също така проблеми дали е имал някой като спиране на нета? Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Днес вече за 3ти път ми прекъсва за 3-4 минути, в Тракия. Някой с подобни приключения? Надявам се да си оправят проблемите, че спре ли след 18-19ч и не знам кой ще се занимава да го оправя пак.

Link to comment
Share on other sites

Днес вече за 3ти път ми прекъсва за 3-4 минути, в Тракия. Някой с подобни приключения? Надявам се да си оправят проблемите, че спре ли след 18-19ч и не знам кой ще се занимава да го оправя пак.

При мен от няколко дни е така. На оптика съм и съм в Тракия. Миналия ден им звънях и казаха, че проблема не е при мен, а общ. След минути дойде, но е неприятно. Иначе от както ми сложиха оптика забравих за проблеми до сега. Надявам се проблема да е временен.

Link to comment
Share on other sites

Почвай ги на националния. В Тракия не те ли прехвърлиха на оптиката? Или оптиката им прекъсва? :)

Ако за оптика трябва да влизат у нас - не са. Не съм и ги викал де.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Шшш къв е тоя полукраден сигнал от скайспортс за Реал - Барса?! И защо го няма мача по HD канала? Това някаква подигравка ли е?

Link to comment
Share on other sites

Шшш къв е тоя полукраден сигнал от скайспортс за Реал - Барса?! И защо го няма мача по HD канала? Това някаква подигравка ли е?

Да, качеството на сигнала по тв+ беше отвратително. Да не говорим че дори звука не си регулират тези пед*расти. 

Ония коментатора вика като ненормален и телевизора кънти. Същото е положението с двата филм +, просто идиотите никога не си регулират звука. Спомням си преди 10+ години имах един дискмен Сони, който имаше функция да регулира сам максималната сила на звука, така че да не се получава силно-слабо в голям диапазон

Link to comment
Share on other sites

Докато има оператори като N3, DCC, МСат и производните им пирати, ще се гледа краден сигнал на Булсатските канали. До миналата година се бореха и плащаха права, но явно на фона на пиратлъка, няма как да си покрият инвестицията. Не може един да плаща и да се надява, че ще има абонати и да си избива инвестицията, а боклуците да крадат и да излъчват без да плащат... Едното винаги води до другото. Гледайте си по сръбските стриймове от София и дерзайте.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...