Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

google-nexus-7-my-library-widget.jpg

 

My Library widget ...

 

 

при мен тук като опция излиза само google play ... никакво друго приложение. защо се получава така? искам книгите, които чета с moon+ pro да излизат там ...

 

при мен като

Link to comment
Share on other sites

Здр колеги можели някой да ми препоръча някой добър конвентор за валута който обаче да подържа обаче реални котировки,ако някой е пробвал някой ще му бъда благодарен ако ми го сподели.

Link to comment
Share on other sites

Здр колеги можели някой да ми препоръча някой добър конвентор за валута който обаче да подържа обаче реални котировки,ако някой е пробвал някой ще му бъда благодарен ако ми го сподели.

google бе човек. отваряш гугъл у пишеш

 

100 usd in bgn

 

и то ти казва горе-долу. виж за курс купува/продава на банките е друго

Link to comment
Share on other sites

Нa мен ми е пределно ясно че кaто нaпишa в гугaл ще ми излезе ,нaй-мaлкото кaто влезнa в сaйтa нa нa някоя от 32 бaнки у нaс имa котировки зa деня и могa дa си нaпрaвя сaм сметкaтa. Но ми се искa някое приложение дa ми свърши тaя рaботa зa кaкво съм взел смaрт телефон aко не ме улеснявa по някaкъв нaчин то инaче ще вземa някоя слушaлкa кaто преди и ще прикaзвaм сaмо.

Link to comment
Share on other sites

Мисълта ми е, че програма ако ползва котировки ще са вероятно някакви официални а не тези на банката, с която работиш (освен ако не е програма правена от екип на банката)

 

А да слагам програми за щяло и нещяло след като един браузър ми върши същата работа някак не ме кефи мен.

Link to comment
Share on other sites

Ок разбрах ти мисълта то мен горе доло ме интересуват вече като купувам си се обаждам в банката,а за приложенията и аз не тегля в началото като почнах да ползвам тая операционна система теглих от чисто любопитсто но сега съм оставил най-необходимите.

Link to comment
Share on other sites

Aко номерa нa който звъниш имa вaйбър номер нямa дa те тaксувa aбсолютно нищо имa опция в менюто нa вaйбърa всички контaкти и вaйвър контaкти от тaм може дa видиш дaли номерa имa вaйбър,сaмо дa ти кaжa че интернетa трябвa дa ти е добър ,че инaче мaлко нaсичa по време нa рaзговори,a и съобщения може дa изпрaщaш които към вaйбър aбонaти сa безплaтни.

Link to comment
Share on other sites

А този viber номер  го показва като иконка ли ... viber.

Пробвах да звънна ,на един от хората в контакт листата на viber,която се появи от facebook .Но после си влезнах в call log-a в менюто на телефона,и ми показва ,че съм звънял на номера.

 

Идеята ми е да се свържа с BioWare ,щото ми е блокиран акаунта в една от техните игри.

Ако не стане ,ще пробвах Voip телефония...сега точно ровя из нета за някакви евтини обаждания ,примерно 60 цента на час.

 

скайп си остава най добрата оферта ~5.5 euro ,мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Няма да успееш да се свържеш с тях през VIBER. Използвай Skype. Най-евтино е. Месечния абонамент е едноцифрена сума и е с неограничени обаждания до САЩ.

Link to comment
Share on other sites

Идеята ми е да се свържа с BioWare ,щото ми е блокиран акаунта в една от техните игри.

Защо търсиш такива сложни схеми, а просто не се обадиш от Gmail/Gtalk от компютър? Разговорите с американски номера са безплатни, но просто трябва да го направиш от компютър, а не от телефона.
Link to comment
Share on other sites

Снощи се рових на мн места...докато одеве намерих Bobsled. На същият принцип на google voice,но без ограничения.Google voice може да се използва free само в Щатите.

 

И работи,успях да се обадя в Bioware :D

 

http://bobsled.com/#!/home

Link to comment
Share on other sites

Да попитам, има ли начин да качвам приложения през компютъра? Влизам в Play-a, там ми праща някакъв файл и после като има Wi-Fi почва да го тегли, но това не ме устройва.

Link to comment
Share on other sites

Какво значи тоя червен спад ? 

за 2ри път ми се случва.

Принципно след хх% батерия линията става жълта, а след още хх% става червена. Може би е бъгнало нещо и затова на зареждането вместо зелена е останала червена линията.

Link to comment
Share on other sites

Да попитам, има ли начин да качвам приложения през компютъра? Влизам в Play-a, там ми праща някакъв файл и после като има Wi-Fi почва да го тегли, но това не ме устройва.

 

Има, но е малко хамалогия.

Избираш си приложението, което искаш да качиш, намираш му APK файла чрез GOOGLE, сваляш го, прехвърляш го на картата, отваряш телефона, намираш файла чрез някой File Explorer и го стартираш. Ако не си сложил отметка да се инсталират приложения от картата ще ти предложи да я сложиш. Ако си я сложил, ще ти инсталира приложението направо, но има вероятност в зависимост от телефона и софтуера, да не ти го засича като инсталирано в Google Play и да не ти пуска ъпдейти.

 

Гарантирам ти, че на 15-тото приложение, тоя метод ще ти втръсне. По-добре вземи един рутер за 20лв.

Link to comment
Share on other sites

Принципно след хх% батерия линията става жълта, а след още хх% става червена. Може би е бъгнало нещо и затова на зареждането вместо зелена е останала червена линията.

 

аа това значи е графика за 2-3 дни така ли ? Зареждах го четвъртък  по обед.

Да ,ясно ,разбрах сега :)

Link to comment
Share on other sites

Да

попитам, има ли начин да качвам приложения през компютъра? Влизам в

Play-a, там ми праща някакъв файл и после като има Wi-Fi почва да го

тегли, но това не ме устройва.

 

Направи си една регистрация в 4pda.ru. Там използвайки търсачката намираш топика за съответното приложение и обикновено има линк с apk.

Link to comment
Share on other sites

Кажете някоя програма дето спира излишните процеси. Отскоро съм с Galaxy S3 mini и тая батерия ме побърква, без да го човъркам кара най-много към 40 часа.

Link to comment
Share on other sites

Кажете някоя програма дето спира излишните процеси. Отскоро съм с Galaxy S3 mini и тая батерия ме побърква, без да го човъркам кара най-много към 40 часа.

По принцип тези програми може по-скоро да ти намалят допълнително живота на батерията. Особено ако спират service-и, които после сами се пускат пак. Аз също съм с S3 mini и моят кара по 5-6 дни ако не го човъркам много (малко интернет през wi-fi и 1-2 разговора на ден). Важно е, когато не го ползваш, да си изключваш Wi-Fi и особено е важно да изключваш Mobile Data-та (3G), тъй като то значително ти намаля времето между зарежданията. Ако искаш да спреш всички работещи програми до момента (без services) - задръж Home бутона и като се появи екрана с приложенията, натисни кофичката  :) От същия екран, но с левия бутон с pie chart-а, може да стигнеш до task manager-а.

Иначе, при нормално използване, до колкото знам, е нормално батериите (поне тези, които ти дават с комплекта) на смартфоните да карат по 1-2 дена.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...