Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Точно това е че не ми се появава тая слушалка и камерка при мен има само опция изпрати съобщение като цъкна на абоната на sony ericsson xperia neo има тая опция и немога да си обясня след като ми пише че имам 3g и преднакамера защо немога да провеждам разговори

 

Трябва отсрещния абонат да е също в Google Talk, както ти споменах. Също така, версията на Google Talk е от значение. В по-новите версии на Android, има по-нови версии на Google Talk, които добавят функционалност.

И също така, 3G не е синоним на "мобилен интернет". Няма значение дали си на 2Г, 3Г или Wi-Fi. Пак можеш да имаш Интернет на устройството.

Link to comment
Share on other sites

Ок мерси зa инфото явно версиятa ми нa google talk е стaрa aндроидa също е стaричък 2.3.6 понaтaтък aко вземa нещо по-ново ще могa дa говоря с товa приложение.

 

Ок.. сега проверих къде е проблема. Проблема е, че на мен Voice и Video бутоните в Talk-а ми излизат само към абонати, които ползват Android 4.0 или 4.1.

Та няма да стане.

Link to comment
Share on other sites

Здр колеги някой пробвал ли е AVG AntiVirus FREE аз е пробвах и ми хареса регистрирах се е в сайта на AVG и вядях ,че има опция да локализира местоположението на телефона на картата,но след няколко опита ми дава,че в момента местоположението не може да се локализира да пробвам след няколко минути.Въпроса ми е тази опция дали работи както пише,моля при някой ако е проработила ако може да ми го сподели за което ще съм му благодарен.Лек ден и приятни почивни дни на всички :))

Link to comment
Share on other sites

Здр колеги някой пробвал ли е AVG AntiVirus FREE

И за какво ти е антивирусна програма?

Мислиш ли, че ще е способна да спре изпращането на скъпи SMS-си (по 5-6 и нагоре лева) от сървис, регистриран като системен?

 

Ако искаш да направиш някакъв контрол върху програмите които инсталираш, си сложи LBE Privacy Guard, отдели час/два време и си настрой всичко както трябва.

Link to comment
Share on other sites

То от тия скъпи те sms имaли спaсение изобщо незнaм aз гледaм кaкво инстaлирaм и aко искa достъп до sms изобщо не го инстaлирaм.Avg ми го препоръчaхa ,но инaче могa дa е пробвaм и тaя където ми е препоръчa зa което ти блaгодaря колегa,

Link to comment
Share on other sites

Пробвах: влезе.

 

С 1 пръст е по-голям от моя и на височина и на ширина

 

И кое в него те кефи повече? Освен, че не можеш да работиш на него с 1 ръка.

Link to comment
Share on other sites

То аз и с моя виждам големи затруднения. Не е като Е52 да мога и със затворени очи да го отключа, да набера човек и да затворя след като свърша разговора...

 

Иначе радва ме като цяло. В момента моя има една камара кусури, които ме дразнят и най-голямия е че е прекалено горещ - след 10 минути игра направо не може да се барне.

Link to comment
Share on other sites

То аз и с моя виждам големи затруднения. Не е като Е52 да мога и със затворени очи да го отключа, да набера човек и да затворя след като свърша разговора...

 

Иначе радва ме като цяло. В момента моя има една камара кусури, които ме дразнят и най-голямия е че е прекалено горещ - след 10 минути игра направо не може да се барне.

 

С онзи се работи още по-трудно с една ръка. Направо си е невъзможно. И на онзи пластмасовия ще му намериш косури. Да не говорим, че екрана му не е толкова хубав, колкото на тоя.

Горещината е дразнеща - да, но аз не играя особено много игри и не ми прави впечатление. Изчакай от HTC да пуснат ъпдейта до Jelly Bean. Пак имаше новини, че са го пуснали вчера. От 1 месец не могат да пуснат един ъпдейт на 1 модел телефони. Егати резила. А не е като да го нямат. Имат го. В края на Октомври го бяха пуснали на някакви устройства, но явно са го спрели. Samsung го пуснаха техния, всичките устройства се ъпдейтнаха, че сигурно са и забравили даже, че е имало ъпдейт. Аз още помпя тука бутона всеки ден по 4 пъти да проверявам за ъпдейти.

Link to comment
Share on other sites

Ако нещо ще ме спре това е липсата на HTC Sense... въпреки че си припомних с носталгия call list-a и набирането на човека с плъсгане наляво и надясно а не просто цъкване върху списъка

Link to comment
Share on other sites

значи преди време сложих custom rom на телефона на майка ми. главно за да се запазват приложенията на SD картата т.е. от 2.1 update-нах до 2.3 ... вчера ми се наложи да го направя същото, на същата марка телефон, същата серия, но друг модел - x10 mini ... и не ще и не ще да си го инсталира тоя шибан ром. всичко преди това съм го направил както трябва - root-нал съм го, инсталирах busybox, инсталирах xRecovery ... влизам в менюто след стартирането, избирам да инсталира custom rom(той нали е zip файл), пускам го и ми изкарва грешка още преди да е почнало да прави нещо. тъй като аз нямам андроид телефон и съм се занимавал само един път с на майка ми, тая цялата процедура по четене и търсене не ми се прави. нямам време ... така че, някой би ли споделил ако има някаква тънка подробност при инсталирането на рома, която пропускам ....

 

това е версията, която се мъча да инсталирам:

 

http://download.cyanogenmod.org/?type=stable&device=smultron - cm-9.1.0-smultron.zip

Link to comment
Share on other sites

Абе, преди време бях сложил някакво приложение, с което пишех на Phonetic в СМС-ите, а и навсякъде.

Сега не мога да го изровя!?

Я дайте акъл!

Link to comment
Share on other sites

Абе, преди време бях сложил някакво приложение, с което пишех на Phonetic в СМС-ите, а и навсякъде.

Сега не мога да го изровя!?

Я дайте акъл!

 

Просто си сложил нова клавиатура. Всяка клавиатура би ти свършила работа. Аз ползвам SwiftKey. Тя има фонетика.

Много тъпо от страна на HTC да не сложат фонетична кирилица на собствената си клавиатура. Дано го оправят с новия ъпдейт, който се надявам да получа преди да ми се роди син.

Link to comment
Share on other sites

E 7.24 лева.

Абе, онова беше безплатно и перфектно! Беше само за фонетичната... Еби му майката!

 

Пробвах безплатния вариант. Изглежда добре, ама тоя Trial, какво ще рече? За определен период?

Link to comment
Share on other sites

Bulgarian keyboard или hacker's keyboard - втората, когато телефона ти е насрани показва пълна клавиатура като на компютър. И има фонетика

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...