Jump to content
BulForum.com

Android OS


w00x

Recommended Posts

Не разбира се. Руут-а при Avast се използва в случаите, когато използваш Anti-Theft защитата. Приложението се държи активно в /system и дори при Factory Reset си остава. Също така ти позволява да си занулиш телефона дистанционно ако искаш да си спасиш личната информация. Без руут не можеш да ги направиш тия неща. Останалите функции си работят съвсем спокойно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

И конкретно за firewall-a иска root. Язък че си играх да го инсталирам

 

Излиза че без да руутна телефона не става. Мога нацяло да спра дейтата но ми трябва. Явно трябва да вдигна тоя план :(

Link to comment
Share on other sites

И конкретно за firewall-a иска root. Язък че си играх да го инсталирам

 

Излиза че без да руутна телефона не става. Мога нацяло да спра дейтата но ми трябва. Явно трябва да вдигна тоя план :(

Добре де, защо не го оставиш да се линква автоматично към wi-fi ?

Link to comment
Share on other sites

Wi-fi-то трябва да му е постоянно включено за целта.

 

И конкретно за firewall-a иска root. Язък че си играх да го инсталирам

 

Излиза че без да руутна телефона не става. Мога нацяло да спра дейтата но ми трябва. Явно трябва да вдигна тоя план :(


Пробвай това. Аз си го ползвах на всеки РОМ, но в момента не съм го инсталирал, защото сменях софтуера преди няколко дни. Мисля, че има опция за ограничаване.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.onavo.android.onavoid&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5vbmF2by5hbmRyb2lkLm9uYXZvaWQiXQ..

Link to comment
Share on other sites

ARPAnet, on 21 May 2013 - 10:01, said:

Добре де, защо не го оставиш да се линква автоматично към wi-fi ?

Защото някой път ми се налага и да излизам от вкъщи :) И случи ли се да съм забравил включена data-та докато сме в заведение на малкия му трябват точно 10 мин за да пусне 3 клипчета и да източи всичките 500мб :(

 

w00x, on 21 May 2013 - 12:09, said:

Пробвай това. Аз си го ползвах на всеки РОМ, но в момента не съм го инсталирал, защото сменях софтуера преди няколко дни. Мисля, че има опция за ограничаване.

Не помага. Спира единствено background data-та, но не и напълно целия app когато го пусна и не съм през wifi
Link to comment
Share on other sites

 

Нали и аз него съм поместил по-горе? :)

Sry, правя няколко неща наведнъж и изобщо не съм обърнал внимание :)

Link to comment
Share on other sites

512MB RAM достатъчни ли са за да върви плавно iGO Primo на таблет с андроид?

Не виждам причина да има проблеми. 

Link to comment
Share on other sites

Като зачекнахте навигациите - коя е тази с най-подробна информация за камерите? Sygic-a на няколко пъти не ме предупреди, хубаво че съм наясно кои са им любимите места

Link to comment
Share on other sites

Принципно в iGO това е в отделен текстов файл, който винаги можеш да си свалиш ъпдейтнат от интернет. За другите навигации не знам обаче как пристига информацията. 

 

В интерес на истината аз съм най-доволен от Navigon и в последно време използвам само него. Waze също е едно интересно решение за хората на които интернета не им е проблем. И е безплатен! 

Link to comment
Share on other sites

Освен да пробвам Navigon гледам че е на Garmin а те са много сериозна фирма. Теб предупреждава ли те за камерите вкл. за стандартните им места за паркиране на автомобилите им? Питам че не ми се дават 88лв ей така. Навремето се изръсих на Sygic и честно казано не съм особено доволен от тях. 

Link to comment
Share on other sites

Ами аз не съм ползвал много. Само Навигон и iGO, но iGO е по-хубаво от Навигон-а. Навигон-а изглежда страшно аматьорски.

Link to comment
Share on other sites

То как изглежда не е особено важно в случая стига да има необходимата информация и да показва правилно. А Гармин са едни от пионерите в областта заедно с ТомТом та може просто да е минималистично. За мен в случая е важно да ми пищи на любимите стоянки. Не за друго ама един приятел за месец и половина навъртя към 700лв от ей такива глоби

Link to comment
Share on other sites

За мен в случая е важно да ми пищи на любимите стоянки. Не за друго ама един приятел за месец и половина навъртя към 700лв от ей такива глоби

И повече трябва. Като е решил да кара като джигит. Направи сметка за начина му на каране, щом за толкова кратко са го хванали толкова пъти. Ми утре където няма камера ще профучи и ще утрепе някой.

Защо всички си припомнят как се кара по правилник само пред камерите? Повече да стават, повече глоби, та малко да ни се светне, че така вече не става.

Link to comment
Share on other sites

Той че е джигит е друга работа, но за 20 години една катастрофа не е направил, а и като гледам къде са го снимали - местата си бяха точно капанчета за събиране на глоби. А за малко да влезна и аз в един такъв, по пътя за Пазарджик преди малко, ами преди това нещо ме засърбя носа и тръгнах да си бъркам в него и съм бил намалил под 60 когато минах покрай патрулката

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хм оня ден си сложих нов ром и сега потърсих gtalk,но вече са го сменили с Hangouts.Проблема е че hangouts ми крашва и нямам идея как да го оправя :( 

Link to comment
Share on other sites

В Gapps-а с РОМ-а, трябва да имаш Gtalk. Hangouts може да ти крашва или защото версията ти е прекалено стара, или защото не си го изчистил както трябва и имаш остатъчна информация от стария Talk. Потърси си Gtalk apk.

Link to comment
Share on other sites

Бях флашнал някакъв бъгфикс и той беше осрал талк-а.Сега си флашнах google apps и се оправи :) Чудя се  има ли смисъл да се минава на hangouts ?

Link to comment
Share on other sites

Нямаш избор като цяло. Gtalk няма вече поддръжка, а Hangouts може да го ползваш и между операционните системи.

Link to comment
Share on other sites

някой ползва ли moon+ reader за четене на книги? интересно ми е как се добавя custom речник ... примерно искам да добавя тълковен(става въпрос за български).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...