Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

А това тогава какво е - дислекция ли? Където трябва да слага "ъ", слага "а" и обратно? :blink:

 

 

Продавам микровалнова фурна с настройване на мошността.Ръботя с всички куриерски служби,цената която и искъм е 90лв.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

А това тогава какво е - дислекция ли? Където трябва да слага "ъ", слага "а" и обратно? :blink:

Тук сбърка! Не е дислекция, а чиста неграмотност.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ТутанкаМАКЕмон е македонски цар! Сите македонци са негови унуци! Сега сакам да врнете на дедо ми кукята - трите пирамиди с мачката къде ги варди отпрет !

 

Да живеят пропадляците, пиениците, комбаинерите, корвите, дохлите и секва долна осукана, крива и замаляла паплъч!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

как да извадиа кастофона на опел корса 1.7д 97 година как да го исвадиа пробвах се но не става не6то дурпам ама не става помогнете молиави

Нова звезда изгрява. Ако беше малко по-пространен, щеше да е втори Боко...

Link to comment
Share on other sites

Една изцепка в меню на морето :laughing: (много пловдивски звучи иначе) :laughing:

 

3793121c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Една изцепка в меню на морето :laughing: (много пловдивски звучи иначе) :laughing:

Не, бе Галче! Ти пак не си разбрала: рибена чорба е чорбата от едно рибé. РибИна чорба означава, че е направена от няколко риби :lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Част от мотивационното писмо на инженер-конструктор:

 

Здравейте, имам голям опит в проектирането и технологирането на детайли от желязо. Работя на програмни програми алтокати други.

 

Предполагам, че се има предвид AutoCAD . . .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

проблема за което го продавам че изкочи 1 синя чартичка към лявата част на монитора от горе до долу казаха че може да се оправи ама не ми се занимава защото ми е излишен

всичко останало е без проблем !

Link to comment
Share on other sites

значи искам по някакав начин да получа расписка със всички входяшти и изходяшти разговори на даден номер (на моята причтелка в този случаи) по имеил адреса чух но не разбрах как става, така че да ми ги пратят по имеила ,моля ви помогнете искам да видя дали ме луже и ако да, да и ебавам маиката веднага моляви побогнете ми по някакав начин даите ми информация как може да стане това, мерси предварително

 

:laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

нов японски от 3000 -5000 лева живот 15-20години втора употреба 15-20години ново китаиско или друго 7-години максимум 10 при икономия на работа все пак парите са твои пак ти казвам японската техника досега без изключение работи на100волта работя в областта на електрониката

Link to comment
Share on other sites

"Мебелен плод"

 

Някой да знае къде има в Пловдид плод да си взема ... то ми трябва една дъска която да се задържи на стената и да стане нещо като бюро за двама ... бях гледал някъде преди такива специялни с държатели с всичко но не помна къде беше ... ако някой знае нещо магазин или сайт ...

 

Тъкмо си сръбвах ароматно Пино Гриджо и го видях това. Последва задавяне с епични пропорции :)

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо си сръбвах ароматно Пино Гриджо и го видях това. Последва задавяне с епични пропорции :)

 

Да.Чак се зачудих дали на някой друг му е направило впечетление.

А иначе човека в темата май си мислеше че Плот се пише с Д :laughing1: .

Link to comment
Share on other sites

...

Някой да оправи заглавието, че и то е за темата :woot

Освен ако не е търсен стилистичен ефект, в което дълбоко се съмнявам :D

Ами не се съмнявай.

Този идиом е навлязъл в езика ни много отдавна, което донякъде обяснава защо не знаеш за какво става дума.

От същото време е и "Инди раГанди и жена му" :laughing1:.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

:lol: Кирил и МетодиЙ

Някой да оправи заглавието, че и то е за темата :woot

Освен ако не е търсен стилистичен ефект, в което дълбоко се съмнявам :D

 

Добре е човек да се съмнява от време на време....което важи и за мен, понеже не мислех, че някой няма да схване защо Antares така е оформил заглавието. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...