Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Въпроса ми е просто си дискутираме, или нещо сме изнервени. И ако да за какво !?.

Ок да поясня още веднъж какво правя и защо го правя, не че вече крепя надежди а си мисля че това е идеята и причината изнервянето.

 

Първо за мен не е НОРМАЛНО най якият тракер в България (( а си мисля че и доста световни тракери не могат да се мерят с ВАШИЯТ ПЛОВДИВСКИ ТРАКЕР )) ,, да качват модератори и админи торенти и тук там някой нов ъплоудер, който рано или късно сгрешава и ....

За мен е нормално Ъплоудерите да качват торенти, Модераторите следят за дейността, (имат си правилник - техни си неща), а администраторите да няма конфликт на интереси онеправдани, да омиротворяват и създават атмосфера на тиха приятна обстановка в тракера. Сега ако се чувствате изместени че нещата се случват повече в тракера и тука много не ви потърсва някой, ами нека казваме как всеки един е направил нещо за тракера, а не как другият не му е харесал какво е направил.

 

Виждайки по този начин нещата, достигнах до извода че на тракера му трябват дейни хора който да качват торенти. Хората който могат да качват торенти са Ъплоудерите и нагоре ранговете. Този торент който показва как се прави торент и се качва и аз съм на мнение че вече трябва да се направи нещо много по добро. ( Ще подкрепя всяко усилие в тази насока най вече видео такова за торент. Той е създаден когато исках да помогна на мой приятел да му кажа за нещата по правенето на торент. След това ми дойде идеята че мога да го кача като .... И виждайки отзивите в коментарите, разбрах че това е начин с който мога да дам на тракера нужната информция на бъдещите ъплоудери.

 

Защо исках и искам да има ъплоудери ?

1. Пак ще кажа вашият тракер е неповторим по направата си, за мен е уникален. Защото само да искаш може да преглеждаш всичко. както и да видиш че VIP стой по ниско от Ъплоудер (поради факта че само може да сваля, друг е въпроса че е на по рискована позиция) .

2. Второ защото не харесвам това когато питам някой който дори не знае думата тракер, да ми казва аз гледам от замунда. Мисля че можем !

Друг е въпроса популярността ни били ни докарала неприятности и забрани, както прочутият тракер има извън родината ни. И дали вие можете да приемете че и други могат да правят торенти. И така да са интересни за другите като хора който им предлагат интересни неща за компютъра им.

 

Форума е преди тракера нали така, всъщност четох че тук са дадени идеите за създаването му, за което признателност от мен. Нека заровим неприятните мисли, и си подадем ръце. Приемете че идват външни лица, който рискуват влизането в тракера си за да направят тракера по имащ. Вие казвате качвах преди време не ми се качва защото онова време вече го няма или не ми се занимава с тези неща (причини ). Ок но кой да го прави.? Филми излизат всеки ден може ли един човек да качва по 3-4-5 торента на ден че и някой път повече, защото друг не го е изпреварил и да е качил торента. И съм сигурен че всички го знаем но пак да кажа ако няма торенти няма да има потребители в тракера а от там и тракера ще си отиде. Ако не харесвате дадено качване на филм или друго, качвайте вие, направете конкуренция. нека потребителя реши на кой торентът по му харесва и на кой намерените файлове. Но така отстрани да се стой и да се казва това и така ама защо това той направи, е малко е ...

п.п. Започнах да се заричам да не пиша тука. А когато пиша, трябва да знаете че не е наговорена работата за прочитането му и реакцията му, а веднага се знае. Научава се по начинът по който помагам за направата на 1-ви торент. Писал съм го ако не си спомняте има го.

С уважение и без ненавист омраза или друго.

Имаме по големи проблеми като цифрови и сателитни телевизии по големи тракери и прочие,

ако не знаете има тракери са пред затваряне, така че нека се развиваме и помагаме.

...... А Ваньо се оплакваше, че не можел да следи мисълта на Лил Стенли...

 

П.с. Подозирам, че този индивид има близкородствена връзка Бокобоко Велики.... Или дилъра го цака с некви химии....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Продавам гривните power balance .. 1 към 1 са с "истинските" апсолютно същото е .. единствената разлика е,че мойте са в пликче + Описание за тях какво представляват по-подробно и за какво служат ..ако искате водете ги като реплики или каквото решите .. аз лично ползвам такава и съм доволен ..

само за протокола .. тази гривна не ви прави "ХЪЛК" - по-скоро убира статичното електричество по вашето тяло .. и премахва главоболието породено от насабралото се покрай вас електричество от дрехи,компютри,телефони и др. фактори ..

 

имам 2 М-ки останали

1.черен цвят - М - 19см.

2.бебешко синьо - М - 19см.

 

на цена от 20лв. всяка .. разбира се може коментар..

 

снимки:

 

1. гривната която е на снимката е моя и не е в продажба .. снимката е сложена да се види какво представлява .. тези които се продават не са отпечатвани даже..

Link to comment
Share on other sites

Като прочета "може коментар" винаги се изкушавам да изкоментирам нещо от сорта на "продаваш боклук", "с тия гривни можеш ли да се обесиш", "съгласен съм на 20 лева - даваш ми ги и ще ги изхвърля в кофата вместо теб"....

Link to comment
Share on other sites

Ба, тоя човек е безсмъртен! Докато съществува тази тема - трудовете му ще са живи в сърцата ни!

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Ба, тоя човек е безсмъртен! Докато съществува тази тема - трудовете му ще са живи в сърцата ни!

Не си прав ! Тъкмо бях започнал да събирам (от чист академичен интерес) "Избрани произведения от Ник 088-неквицифри" в три тома... и Слимена му даде отпусното... За жалост успях да стигна само до том 1 и 1/2... Този човек беше ГИГАНТ! Едновременно луд за връзване (мама не му е давала да си пипа пилето като по-малък) и тъп..., но не онази блаженна тъпота, а еманация и абсолютна измервателна единица за тъпотия...

Link to comment
Share on other sites

profesiona написа: ПОЛИЦИЯТА ДЕЙСТВАШЕ ПО УКАЗАНИЯ , ЗА ДА СТАНЕ ТАКЪВ ХАУС.

 

Гост написа: аахахахаха - хаУс, хахахахахахахха icon_lol.gif icon_mrgreen.gif icon_eek.gif

GTonchev

Невиждам какво смешно и учудващо има в думата ХАУС ???!

Edited by shtaiga
Link to comment
Share on other sites

Невиждам какво смешно и учудващо има в думата ХАУС ???!

 

Вероятно е направил аналогия с д-р Хаус, та затова. Иначе правилната дума е "хаос". :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Видях една тема за продажба на навигация, която Дриймър е затворил и се зачетох. На пръв поглед - нищо необичайно...стандартните правописни грешки:

 

Продавам навигацията ....., книжки с опътвания кутий ......

 

Четейки рекламите какво може и какво не може навигацията, стигнах и до последното изречение, което ме шокира напълно:

 

... Подкрепа мемори картата от микроби, T-Flash.

 

:wtf:

 

И такива ли карти вече пуснаха? А дали не са опасни и човек да прихване някоя зараза с тия микроби...:lol:

 

...или просто гугъл-преводачът все още има много да учи...:happy:

Link to comment
Share on other sites

#123295 by Filip2008 (Uploader) at 2010-11-10 16:07:25 GMT-

дано само да не са се оляли код5 е супер орг е цъкам код6 става сега код7 или е мн добро или е много зле казаха че ште направят зомбитата оште по добри но туи с колата е безмисленно хубавото е че ште има gun game

Боооже, колко мъка има по този свят..., божей!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
пасата е много стегнат , продавам го или го заменям за по малка кола за6тото приятелката ми немойе да се справя с комбито , цената е без djантите а с обикновенни.вси4ко е платено до средата на 2011 снимки по късно

 

skype- **********************

 

пасата е 4ерен вси4ко сменено жси4ко платено , 4 дискови спира4ки 4 нови амортисиора централно борд комп ел лиук серво , има газова уредба на мястото на резевната гума

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Днес научих как се пише upgrade на кирилица . . .

 

upgrade.png

Ти откъде си сигурен, че има предвид "upgrade"?

 

Едит: (Горе трябваше явно да сложа някоя емотикона или поне удивителна, за да покаже риторичен въпрос и лека ирония към самата грешка , която между другото макар че има само 3 правилни букви, действително горе долу се изговаря така, а неграмотниците както винаги пишат така както говорят, и точно те променят езика и не само него, и на всички останали, защото са болшинство :) )

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Ти откъде си сигурен, че има предвид "upgrade"?

Нима имаш други идеи?

 

Ако погледнеш другата обява на потребителя, още ли ще се съмняваш?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

И нека започнем новата година с:

 

 

на кирилица знам много добре да пиша но тъй като сам в италиа съм свикнал на латиница така че без обиди ако може :D

ас просто ви питам за помощ вие ми казвате ти с уиндошс не можеш да се оправиж а си тръгнал с мак да се захвашташ ако сте дошли в този саит да помагате помагаите а недеите веднага ти такаа ти унакаа просто е бесмислено :))

Link to comment
Share on other sites

Тази тема съм я пускал и в друг форум. Там пожъна успех. Идеята е проста - да споделим наблюденията си над някои от колосите на българската реч и писменост.

Из форума има хора, които допускат технически грешки. Има и хора с покъртителен правопис. Не твърдя, че аз съм кой-знае каква езикова икона, допускам често грешки при писането си. Но има и хора, които са крещящо неграмотни.

Идеята ми е - да ги изтипосаме тук.

 

--мод-едит:

Голямата награда печели безапелационно следния индивид :lol:

 

ХАХАХАх това беше преди две години бе мен и понеже мисълта ми изпреварва устата се упитвам да говоря и пиша по бързо затова съкращавам от пунктуацията но разбира се интонацията при говор си я спазвам а и не ме интересува много какво е мнението на някви кибер мишоци колкото и интелигентни да са така че хора аз съм уникален щото съм такъв мисля че за две години съм си развил общата култура а и не само в момента уча мениджмънт на туризма в колеж във варна справям се доста добре затова и си се кефя дори често чувам да ми казват че имам готин акцент а колкото до чуждите езици познавам хора от много различни националности и почти всички ми казват че интонацията ми е доста добра въпреки че не съм някакъв лингвист благодаря предварително за следващата номинация и за следващата статуетка която ще получа въпреки че не съм получил никаква материална облага от това че съм кибер титан или там квото го наричате а колкото до неграмотноста ми аз съм аз мога аз знам а ако не знам,не мога,не съм си спомням една история за обесването на един велик българин Васил Левски Кунчев...:

В писмото от Цариград е трябвало да пише!

"Да бъде обесен не, да бъде помилван"

Обаче някой не, като мене а някой , който не го интересувало какво ще се случи е написал следното писмо: - (това стана като текста на една песен...черно фередже ... Да пазиш писмото ми в тайна че и*ал съм ти пу*ката майна

"Да бъде обесен , не да бъде помилван"

Поклон пред паметта на този велик БЪЛГАРИН!

 

 

 

П.п

Поубърках се там гореза мисълта може и обратно да е ама няма значение всъщност за една минута пиша около 400 символа!

Може и по малко ама може и повече абе позлвам 7 пръста и пиша доста бързо и не спазвам никакви правила или канони това съм си аз за брачед ми съм

Джони!

Edited by BokoBoko7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...