Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Обявата вече е коригирана, но ние ще пазим спомена за нея . . .

 

Obiava.jpg

Аз пуснах едно кандидатстване за обявата, където им описах, че са неграмотни и така написана обявата е много зле с тези Й. И за пАлния работен ден :)

Link to comment
Share on other sites

Миячи
Описание и
Изисквания: 	Търсим да назначим миячи в автомивка намираща се на Брезовско шосе пресечката срещу Кауфлант работа на смени
опит на подобна длажност е предимство
Населено Място: 	Пловдив / България

Кандидатствай по тази обява



Организация: 	
Рекорд 2010 ЕООД
(Фирма/Организация директно търсеща служители.)
Лице за Контакт: 	Георги Кирев
Телефон: 	0878480410

Аз просто,вече,незнам какво да кажа.

На тези всичките им обяви са..... АФРИКА :laughing:

Търсим да назначим касиер-счетоводидел в обновеният авто-комплекс Маритца.
Edited by pAbLo_
Link to comment
Share on other sites

Пабло, в първото изречение имаш три грешки, но се присмиваш на другите, че са неграмотни. Нещо не ми се връзва...

Link to comment
Share on other sites

Аз пуснах едно кандидатстване за обявата, където им описах, че са неграмотни и така написана обявата е много зле с тези Й. И за пАлния работен ден :)

 

Жалко. Явно ти си ги светнал за правописа

Link to comment
Share on other sites

Да отбележим подобаващо именния ден на темата . . .

 

Маратонките са закупени от Англия те са с етикети и кутий

Маратонките се намират в Асеновград изпращам с еконт за страната с опция да се видят и примерат

Първата грешка е често срещана, но втората е уникат.

Link to comment
Share on other sites

Днес във форума се продават:

 

Два акумолатора единия на 5 месеца другия почти година

Цена 50лв на пърче

Газов испарител марка Voltran вакумен....

Link to comment
Share on other sites

010 Chris Brown - Look At Me Now Feat Lil Wayne & Busta Rhymes само тая ми хареса другите езопщто не разбрах какви са :wub:

 

Коментар в тракера... Титан! В дума с шест букви да направи три грешки.... за такова нещо се иска можене... :wub:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Чудя се...няма ли най-накрая, след като толкова много го повтаряме, поне хората в нашия форум да започнат да пишат правилно множественото число без любимото на Пешо "й"?? А някои даже пак го слагат, където дори е достатъчно само едно "и" - ето пак в едно заглавие на тема:

 

 

Продавам дисплеий

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ти пък откъде го изкопа тоя боко, при положение, че ако не ме лъже паметта, той от доста време е баннат от някой от колегите...?

 

 

Аз пък бях на зъболекар оня ден и докато чаках си уплътнявах времето да чета разни залепени бележки на вратите. Толкова много правописни грешки на едно място скоро не бях виждал и да кажеш, че е в много писане, а то - само в по 2-3 реда. Учуди ме обаче факта, че повечето грешки не бяха от незнание, а от пълна незаинтересованост и мързел да си поправиш сгрешеното преди да го отпечаташ. Щракнах само 1 (некачествена) снимка, в която се вижда по една грешка на всяка една от бележките, а извън кадъра имаше още:

 

 

2bc089d48dc14df3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ти пък откъде го изкопа тоя боко, при положение, че ако не ме лъже паметта, той от доста време е баннат от някой от колегите...?

Как няма да го изкопае, не ти ли прилича на него направо?! Ще го проверяваме този случай.

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо...ама понеже бутоните "и" и "е" са доста далече един от друг, та явно не е случайно засегнат бутон...ех, тия пловдивчани....:laughing:

 

 

........................

Цина на целия комп - 140 лв.

гр. Пловдив

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо...ама понеже бутоните "и" и "е" са доста далече един от друг, та явно не е случайно засегнат бутон...ех, тия пловдивчани....:laughing:

Зависи. На БДС са един до друг, но според мен не е писано на БДС, а причината в случая наистина е местоположението на продавача.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте реших да се включа и аз в темата тъи ката съм много доволен от моя матрак имам го вече четири години и нямам никакви пробле ми с него и мие е мнаго удобен,взех си го заедно със спалнята и скарата за спалнята от Balmax за 420 лв всичко.Ето линкче на матрака и модела му My link не е от скъпи те но пък както казах съм доволет за тоя ценови клас в който спада мисля,че парите си заслужават дано бъда полезен с мнението си лек ден на всички и приятен уйкенд.

 

Мъка.

Link to comment
Share on other sites

Как няма да го изкопае, не ти ли прилича на него направо?! Ще го проверяваме този случай.

Баш той си е ако питаш мен :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
това е 3.5 унчова навигация н агармин 250 модел . дислеплея е счупен в следствие ан испускане. ина4е самата навигация работи говори (няма други дефекти ).дисплеъ има в ибей за 17 лев а и дисплеъ с та4 за 26 лева . нямам акаунт да си поръчам иначе божече и да си я направя

 

Това от немарливост по време на писането ли е или от друга символна таблица?

Link to comment
Share on other sites

Това от немарливост по време на писането ли е или от друга символна таблица?

Това, Къци, е чатица ошлайфана до кретенизъм.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...