Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
леталис тебе пук trrrr те е бил 1000:0 и пак не си доvолен и пак re иска6, q се осузнаи малко, + тvа ние с trrrr си знаем кои кого сме били по колко пути, и ни е през кура дали vие 6е vqрvате. vие с една дума себе си луjете не нас, ние си знаем за себе си какуv ранк сме болиме фара дали 6е ни каjите думата "vерно е" на vас vи боли 4е 6е vи се смеqт за такуv резултат хората от bw !

 

Такова нещо не бях виждал...

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя КАК го е писал това? То с толкова сменяне на кирилица/латиница е 10 пъти по-трудно :confused

Сигурно си е направил собствена клавиатурна подредба, за да му е по-лесно...

Link to comment
Share on other sites

Продават се 1на 2войка акумулатори

2войka Акумулатори Перфектно работещи,могат да се Тестват

Продават се 3ри телефона Sony Ericsson

Link to comment
Share on other sites

Последното е страхотно! Винаги ме радва такова писане, особено когато е системно :bowdown:

 

Какво да очакваш от човек с никнейм Dalavera...

Link to comment
Share on other sites

Коментар към игра в Замунда-та.

Въпросът е - колко грешки има в това изречение? Аз лично стигнах до 10 и спрях.:P

 

кои ред във ИНИ фаила за резолиуциата да търсиа 6те ми е много по лесно да иа оправиа
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Проучванията показват, че малкото нарастване на телесното тегло не увеличава риска от смърт, за разлика от пушенето.

bowdown.gif

Link to comment
Share on other sites

кажи му софия и вече не се разравяи, изкрено сам тажен за всички хора които си губят времето в този мизерен град :)

 

не съм достатъчно компитентен
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 гб ддр3

1 гр видео

две ядра по 2.6

1.5 терабаита хард

линдолс 7

Вапроса ми е защо ми забива даже и на най ниските настройки на играта.

МОля само хора който разбират и знаят нещо по моя въпрос да пишат

Оригинал-а - тук:

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=116632&view=findpost&p=1495538212

Link to comment
Share on other sites

Търсиме опитен програмист които.

Имаме готов дизайн(ПСД файл с нарязаните части) , имам готова система(CMS) от програмист е нужно, да вгради система в нашия дизайн(шаблон, темплейт) . Също така имаме хост и домейн. АКо искате да сте част от екипа, добре дошли. ако не, плащаме за работа

http://forums.data.b...owtopic=2094494

laughing1.gif

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

От Блиц

 

Шофьорът и автомобилът са закарани в столичната полиция, където са разпитани.

Водачът е освободен.

 

Явно водачът всичко си е казал, а Автомобилът мълчи като комунист.

Link to comment
Share on other sites

Това е толкова тъпо изказване, че нямам думи. Шофьорът и автомобилистът... втория е автомобилист но не и шофьор. И кой "водач" е освободен. Щото и 2мата са както шофьори така и водачи. Дей*а простите журналисти няма да се научат..

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Коментар от сайта на "Господари на ефира":

 

 

ЗДРАВЕЙ ТЕ НА ЦЕЛИЯ ЕКИП!!!!!!! С това писмо искам да ви кажа ,че аз и всички мои приятели, Ви подкрепя ме и винаги ще сме с ВАС!

 

Що за идиотизъм е да делиш по този начин думите? Мислех си, че хитът на сезона са думички от рода на "батерии", които (масово) се завършват с "ий", но това горното определено ги бие по оригиналност.

Link to comment
Share on other sites

Май декс ( ;) ), то това е отдавна.

Направи си един прост експеримент и попитай примерно 10 човека да ти дадат пример за местоимение. Почти всички ще кажат: "аз, ти, той, тя, то, ние, вие, те". И толкова. Ама после ги питай дали при "Здравейте" "те" е местоимение. И гледай мача. :laughing:

Имах си любимец по темата "нов правопис", който за жалост изгубих някъде из бурното море на нета. Той пишеше думички като: "обезОмял" и "омрял"... :laughing: Беше с ник "балгаринат" (с капс написан)...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Здравейте

 

купих си някаква мишка "HP" която се връзва към USB портовете, които са ми отзад на компютара, защото ми е по- стар. И от скоро имам следния проблем пускахм компютъра и след 30мин, мишката спира нещо пюлка и пише, че не разпознава нищо. Трябва да я включа и изключа и после става на всеки 10мин. Омръзна ми да се навеждъм и си включих другата мишка към оригиналното място за мишки, обаче другата мишка много зле и сега трябва да купувам трета майче?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...