Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

Като заговори за снимки, ето една директна снимка с фотоапарата, която направих току що от екрана на телевизора, където тече един от класическите български филми. Грешката не е голяма, но е често допускана не само в БНТ, а и във всички оста*али телевизии...

 

 

336698f689061377.JPG

Може някоя девица дет я е страх от... пълния член, да го е писала това :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може някоя девица дет я е страх от... пълния член, да го е писала това :grin:

 

Със сигурност не е Трити, понеже имам спомени, че с Килъра си хортуваха доста за пълни членове, а на нея изобщо не й дремеше ни от пълни, ни от кратки... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здр продавам две батирий ...... към батирии те върви зарядно което може да се ползва да се зареждат батирии те както на компютър така и на контакт и кутика със описания за работа....... са сириозни купувачи мога да направя коментар по цената.Намират се във Пловдив на работя и със еконт за въпроси или връзка с мен във темата и на ЛС.

 

Няма да ви затруднявам с пунктуация, главни букви, разни неправилни "във", "със" и др. дреболии...само питам - колко "и"-та има не където трябва, ама пак няма да познаете, понеже и в заглавието имаше още "2 батирии". :))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Якооо...това е заглавието, а в темата даже има и вариация:
 

Продавам Автограв на Христо Бонев !

 

Явно Бонев го е "гравирал автоматично". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Продавам горепосоченият модел , след преподписване на договор операторът ми подарява новият Галакси 4 и този мие за продаване.

 

Има навигация IGO Amigo която е перфектна с него в Англия никога не мие била нужна друга навигация.

 

След двойната употреба стигам до извода, че явно не е случайно и се чудя защо е слято, има ли връзка с измиването и др. такива... ;)

 

-------------------------------------------------------------------------

 

Продавам зарядно за зареждащи  NI-MH и NI-Cd батерий ...има опиций тест на зареждането,истощаване,контролирано интилигентно зареждане

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Zamunda strikes again:

 

Много добре казано колега, тоя артис освен Екшан за друго не става поне на този етап от кариерата му, всички негови филми съм гледал и знам че има тупалки а тук на право испаднах в шок и ужас за сметка на моята сапруга тя изгледа филма до края за разлика от мен,какво да ви кажа не съм го изгледал до края защо ли ?.Защото този артис има 20 филма примерно и в всичките кърти яко а тук го няма никъде не съм свикнал да го гледам в такива роли можеби проблема е в мен но можеби и в самия артис защо се съгласил да играя такава мудна роля не знам приятно гледане.

Link to comment
Share on other sites

Ооо, коментарите в замундата ще препълнят темата, ако ги за'фанем... Там компенсират негрмотността с глупост, близка до инфантилност.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1 бр. Футьоил

2бр. Таборетки

 

Продава се почти комплект ( без 1 футьоил е )

Тапицерията е за смяна, но не е замърсена а устаяла .

..........

Условие на продажбата : Куповача изнася от апартамента 3 етаж в жилищен блок.

 

 

Бая голям апартамент ще трябва да е...щом целият 3-и етаж е успял да се побере вътре. А и на купувача не му завиждам, понеже ще му се наложи да изнесе цял етаж. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Писането без правописни грешки не дава гаранции за грамотността на текста, особено ако не си запознат със смисъла и значенията на думите:

M_Tel_Magelan.jpg

М-Тел свали Канал 3 от ефира си

 

М-Тел свали Канал 3 от ефира си.

Цифровата тв мрежа "Магелан", собственост на мобилния оператор, от вчера излъчва "Планета Пайнер" HD на мястото на българската "Ал Джазира". От колцентъра на "Магелан" отговарят, че Канал 3 е отпаднал от всички пакети на цифровата телевизия поради намалял зрителски интерес.

Дали Екипът на Марица е наясно, че М-Тел нямат и никога не са имали ефир за телевизионно излъчване?

Не намират ли разлика между "Магелан" и "Мегалан"?

С две думи: "Ня'ам си наидея и напредстава, ама що пък да не го напиша..."

Link to comment
Share on other sites

 


М-Тел свали Канал 3 от ефира си.

Цифровата тв мрежа "Магелан", собственост на мобилния оператор, от вчера излъчва "Планета Пайнер" HD на мястото на българската "Ал Джазира". От колцентъра на "Магелан" отговарят, че Канал 3 е отпаднал от всички пакети на цифровата телевизия поради намалял зрителски интерес.

Link to comment
Share on other sites

Ники, време е за отпуска, брат... Дълга отпуска с много бира...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

А, и Канал 3 е толкова Ал Джазира, колкото вестник марица е Ню Йорк таймс... Хващал съм ги да бъркат 2000 с 200000... 

Link to comment
Share on other sites

Започвам да губя надежда. Кореспонденцията стигна до това ниво:

 

 

Изпращам Ви наша актоална ценова листа . За повече въпроси и разястнения съм на ваше разположение..

 
Поздрави :
Тодор

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...