Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

ХАХАХАх това беше преди две години бе мен и понеже мисълта ми изпреварва устата се упитвам да говоря и пиша по бързо затова съкращавам от пунктуацията но разбира се интонацията при говор си я спазвам а и не ме интересува много какво е мнението на някви кибер мишоци колкото и интелигентни да са така че хора аз съм уникален щото съм такъв мисля че за две години съм си развил общата култура а и не само в момента уча мениджмънт на туризма в колеж във варна справям се доста добре затова и си се кефя дори често чувам да ми казват че имам готин акцент а колкото до чуждите езици познавам хора от много различни националности и почти всички ми казват че интонацията ми е доста добра въпреки че не съм някакъв лингвист благодаря предварително за следващата номинация и за следващата статуетка която ще получа въпреки че не съм получил никаква материална облага от това че съм кибер титан или там квото го наричате а колкото до неграмотноста ми аз съм аз мога аз знам а ако не знам,не мога,не съм си спомням една история за обесването на един велик българин Васил Левски Кунчев...:

В писмото от Цариград е трябвало да пише!

"Да бъде обесен не, да бъде помилван"

Обаче някой не, като мене а някой , който не го интересувало какво ще се случи е написал следното писмо: - (това стана като текста на една песен...черно фередже ... Да пазиш писмото ми в тайна че и*ал съм ти пу*ката майна

"Да бъде обесен , не да бъде помилван"

Поклон пред паметта на този велик БЪЛГАРИН!

 

 

 

П.п

Поубърках се там гореза мисълта може и обратно да е ама няма значение всъщност за една минута пиша около 400 символа!

Може и по малко ама може и повече абе позлвам 7 пръста и пиша доста бързо и не спазвам никакви правила или канони това съм си аз за брачед ми съм

Джони!

 

Човече, ти уби и малкото останало от детето в мен ! Освен уникалната си неграмотност, току що ти демонстрира и отчайващо не познаване на историята си....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

То нищо, че е началото на годината, аз викам направо да си му даваме наградата на BokoBoko7 и да "затваряме форума" вече.

 

And again:

 

 

Търся филмче ест. ...

Малко повече за него :

Двама братя студенти но се въвличат в афера.

Главната актриса е доста сексапилна и работи в стриптийс клуб така започва всичко.

Прави стриптийс на по големия брат.

Най важното , че е големия брат е бил дилър и момиче което си взима доза от него се свръхдозира и умира.

Обвиняват друг дилър за това той влиза в затвора за 2 години

След като е излязъл подготвя много добър план да съсипе живота на тоя големия брат...

Още нещо си спомням че Големият брат имаше доста монотонна мелодия на телефона... и искам да разбера името на мелодията също, но съм писимист в това отношение...

 

 

Извинявам се за правописни и пунктационни грешки :} който са налице хах

Благодаря предварително.

 

 

 

Немога да ти помогна много но ще разкажа малко от филма аз съм го гледал преди време....

Това е за един химик който създава някаква химична отвара която подмладява но за определено време...

мисля че може и да се бъркам но май първо беше дебел и отслабна ...

А може и да е дуг филм иначе мисля че твоя филм е с създадена отвара от внука на дядото и бабата но случайно дядото пие от тази отвара и се събужда на 16 нещо такова както и бабата :)

Въпросната отвара Беше в розов цвят това се сещам а и май преплитам сюжетите на два различни филма...

 

 

хаха със кит ката хахаха умник хахах малко реклама на кит кат и бмв и какво стана сега бмв яко се продава а кит ката хич да не е си е купувал всеки :)

Link to comment
Share on other sites

Аааа ще си прережа вените с дървена лъжица :D

Недей, по-добре накарай Боко да ти напише поема.

Аз даже се замислям - да не би Боко да е Vogon от Vogsphere? На него обаче трябва да му се забрани не само да рецитира поеми, но и да пише!

Link to comment
Share on other sites

О, фривилна грухталност! Този гений на съвременната Българска лексика може да стои единствено редом с колоси като Гошо от Почивка. И моля те о групо, не се спирай да твориш и да ни радваш, че инак си раздирам гоберизрастъците шь видиш ти!

Link to comment
Share on other sites

О, фривилна грухталност!

ха ха ха - това, заедно с образа на Prostetnic Vogon Jeltz са първите неща, които ми идват на ум, като чета постовете на Боко ;) :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ехе за една буква скандал ще стане ли >? не няма смисъл и на теб да ти доказвам колко разбирам от PC аз където е трябвало да се докажа сам се доказал.и да се впускам в излишни спорове просто си пуснах един ping do gate и качих 2 снимки. и защо изобщо си пилея думите да давам обяснение на някои,като теб.Нямам намерение да ти казван защо бил ттл 59 -> или 123или 126 или 62 или през колко "gate" рутера минава ping за да увеличи "МS" Бил сам на евроком ,нет груп/ГАРОВ/преди да ги купи булстат, ланстар ,даже сам бил и на оптилан ако изобщто си ги чувал

АРЕ СЪС ЗДРАВЕ И МИР ДА ИМА

 

Този след като му изчетох постовете съм сигурен, че загубих нЕкви точки IQ...

Link to comment
Share on other sites

Този след като му изчетох постовете съм сигурен, че загубих нЕкви точки IQ...

 

A не ти ли прави впечатление че Жоро Визиото както винаги гледа да мине еФтинко и май е почнал да хваща жители на кв.Столипиново да го хвалят :)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Niс088... strikes again !

 

Писах също и че съм на 2 -ро ниво, ще рече справил съм се така или иначе.

Да не би да ми се казва нещо което се знае а обратното се премълчава.

Щом съм заклещен на 2 - ро ниво, въпросът е ... как се излиза от коридора където се отива със скачане долу, където преди това съм убил 3 - ма . А момичето се крие в една заключена стая и казва " няма начин ".

И две затрупани врати, 2 асансьора който не работят, една врата която не се отваря само малко.. една тоалетна, един диван който се мести ... та въпросът ми си остава как се продължава иначе играта е дива имено заради места къде опитваш и не вярваш че от там е пътя но все пак минаваш.

Браво на създателите на Играта.

:wacko:

 

Страхотен, просто не съм очаквал. Като прехвърлях филма от горе от горе викам си само съм го свалил няма да го гледам но с всяка изминала минута разбирах защо го гледам.

Забележителен филм.

 

Филма гледам в резюмето му пише : - Драма, Трилър .,

 

бих допълнил и : - психо примесено с ужаси ! :pimp:

:punk

Link to comment
Share on other sites

A не ти ли прави впечатление че Жоро Визиото както винаги гледа да мине еФтинко и май е почнал да хваща жители на кв.Столипиново да го хвалят :)
Жоро вгъзиото няма к'во да го коментираме. Той е нещо като "Чък Норис" на идиотизма и дебилизма.
Link to comment
Share on other sites

Жоро вгъзиото няма к'во да го коментираме. Той е нещо като "Чък Норис" на идиотизма и дебилизма.

 

Все едно не съм ви разказвал за факса от ФБР laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Търся едно филмче.

Една жена чуваше някакви гласове и постоянно на някаква хъртия пишеше 0 ли или 1 едно.

Когато утиде при нейн приятел той визоализира всички написани 0ли и единици и излезе че извънземните са пратили чрез тази жена информация как изглеждат те ...

 

Трябва да питам колегите дали има някакъв начин всички постове на този индивид да се пренасочват директно тука tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Съобщение в чата на тракера:

05:28:40 ‹Gnomus008› EE ADMINI KAT VLEZNETE PONE NAPRAVETE IGRITE BEZ SEED DA MOJE DA SE DRUPNE PONE 1 PUT BE ILI MI GI DAITE NA MEN AZ 6E SEEDVAM NQKOI OT IGRITE KOITO MI STAAT NA KOMPA SAMO MI DATE IGRITE KOITO TEGLQ AKO SE 4UDITE KOI SA MOLQ NAPI6ETE MI ls

 

Мъка, мъка, мъка...!

Link to comment
Share on other sites

Публикувано: 17 ноември 2010 - 01:49

здравеите на всички имам проблем с моят акорд значи като и дам газ и тругнат да падат оборотите се получава едно прекусване ше кажеш че ште угасне самнявам се че това нешто е от диузите но диузите ги гледа един познат и каза че немогат да се регулират заштото маи били електрически имам и оште един проблем сус скоростната котич от по дулгата полуоска кадето влиза вув котията като я слойа и има луфт от лагера на котията и разбива семерингата можете ли да ме посаветвате нешто ? благодарч предварително

 

Един от отговорите :

 

прувер си ацвъто оно е смжало или шо там комьутра е за смиана
Edited by Ael
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...