Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

^ & ^^ Това не истина, тези хора наистина ли пишат така или си правят майтап с нас. Моя син е на 6 години и пише по - правилно при все, че още не ходи на училище.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

"да падат оборотите се получава едно"

- Това ми прозвуча съмнително и чак смешно правилно, толкова правилни думи подред :bgrin: .

 

Иначе толкова много и толкова плашещо неграмотни хора (понякога се чудя дали могат да се нарекат така) в нашата малка държава, си е направо ужасяващо. Неслучайно вчера чух по новините, че за ЕС нашите подрастващи били най-неграмотните. Около половината от тях. То голяма част от другата половина са полуграмотни, и сигурно много малка част изобщо могат да се нарекат грамотни.

Ужасяваща картинка ни чака в недалечното бъдеще.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

От кучкарския форум, ама няма как да не го постна...

 

Четири мнения на един младеж:

 

Здравейте Пордавам малко хъски :) Хъскито е черно бяло :) с различни очички едното е кафяво другото е сино. Родите ли те могат да се видят на място. Красавица е в момента е на 44 дни .Хъскито се намира в град Раковски близо до град Пловдив. Телефон за връзка 0899869399. Ако имате въпроси може да ги задавате на скайп : Gamerchooo Цена 200 лв Може лек коментар :) може да званите по всяко време от 06 до 23 часа.

 

Малкото кученце в момента с гледа вкъщи :) . И добре се грижим за него. :) Таткото на кученцето е при мен а майката :) който има интерес мога да я спрата снимки. Междругото кученцето се появи не по наша воля така че не ни нападайте моляви че разваля е труда на развадниците. Мога да обесна подробно как се появиха кученцата бял свят в скайпа ми който има интерес да пише :)

 

До Колкото съм запознат, женското хъски е нямало здравословни пробеми иначе на 6 7 месеца е карана на преглед в ветинарна клиника Провет Пловдив. Можете да звънните и да проверите. Моя мъжкия също е обгрижван в Провет Пловдив. Имал съм само един проблем с него. Като беше малък на 4 месеца го блъсна една кола и му счупи крачето, и в момента има пиронче в крачето. Операцията беше направина в Провет Пловдив. Зарасна сичко сполочливо и сега за тоя гаден момент ми напомня само белега от :) крачето му. И още единпат казвам не сме нарочно заплудили женската стана случайно... Че така да ме нападате. Не мислим друг пат да допускаме такава глупуст. Който изка да му разкажа как стана цялата история може да ми пиши в скайп.

 

Ние ги бяхме оставили в нас в дрова да играят... А те хубаво са си поиграли . кво да видим след 56 дни малки..... 4 тири ги подарихме .. А това остана и изкаме да го пордадем и изкам спарите дето ще зема за кученцето .. изкам да си разширя на мойто куче уграждениято. И да му направя нещо като водно капково с лек винтолатор да му пази по стодено под сянката че лятото му е жега... .. А вие не спряхте да ме нападате...

 

Няма да подчертавам, че работата е много зле... :lol: Стил BokoBoko7...

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Чудя се...възможно ли е да изпаднеш чак дотам, че да не може да напишеш правилно името на града, в който живееш...:confused

 

 

Обява от форума на "Форд" (copy/paste):

 

 

Заглавие: "среща в търговищте"

 

Тема: "здр.Ако има маниаци на форд в търговищте,и искате да се срещнем и да се сабираме от време на време,пи6ете ми тук."

 

 

П.П. Всякакви екстри от рода на главни букви, запетайки на неправилно място и т.н. ги минавам метър. :read:

Link to comment
Share on other sites

 

Не успях да разбера причината за този начин на изписване . . .

 

Има и по-зле, виждал съм следното изписване: "6est"

Edited by rasco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Коментар в нашия тракер, относно "NFS Most Wanted":

 

това описание дето си го дал е горе долу добре,ама играта се варти около това,4е са ти взели колата при една гонка и са те хванали политзаите.

И за да си варне6 на вси4ки една матзка ти помага да стане6 наи-добрия(MOST WANTED-НАИ-ТАРСЕНИЯ) и да си вземе6 колата и да натрие6 носа на вси4ки.

Горе-долу това е тзелта на играта.

 

 

На тоя или му липсва "ц"-то или му липсва знанието за тази буква от азбуката.....

Link to comment
Share on other sites

На тоя или му липсва "ц"-то или му липсва знанието за тази буква от азбуката.....

Грък? Те нямат в азбуката и не произнасят "Ц". Иначе останалия текст не подсказва чак толкова неграмотност.. ( За руснаците пък е невъзможно да произнесат "Ъ"...)

Link to comment
Share on other sites

Грък? Те нямат в азбуката и не произнасят "Ц". Иначе останалия текст не подсказва чак толкова неграмотност.. ( За руснаците пък е невъзможно да произнесат "Ъ"...)

Напротив, крещи за отчайваща неграмотност!

Link to comment
Share on other sites

На тоя или му липсва "ц"-то или му липсва знанието за тази буква от азбуката.....

 

Гледам Ш, 4, Й, Ъ и още няколко също му липсват. Отделно че не е наясно кога коя да ползва.

 

Не знам за вас но видя ли Ш написано с 6 се нервирам 10 пъти повече отколкото ако беше написано на шльокавица

Link to comment
Share on other sites

ок не че защитавам колегата но купи си ги от там ако въобще ти продадат някоя друг е въпроса дали във всяка банка ще ги имат и сега тънка сметка гориво разправии и какво стана то май от банкта ще ни излезе по скъпо ако ги имат евентуално

WTF?

Link to comment
Share on other sites

Нака гъ имам чувството, че на инат пише думите в множествено число с "й" накрая.

 

Хубаво че не е разбрал още как половината се дразните от форОм като една друга душица която разбуни духовете преди няколко месеца :)

Link to comment
Share on other sites

Появи се новият дъ бест "бийст на форОма":

 

Предлагам две висококачествени реплйки на марковй парфиуми,става въпрос за1 Million мъжки парфюм (иконка Midex гледа тъпо)

Paco Rabanne и Bvlgari Jasmin Noir дамски,разполагам с по една бройка от вид,парфиумите са едно кам едно с оригиналите по мирис но като трайност има разлика,карат максймум четири пет часа,с опаковките са си не са тестерй да отбележа,обявата важи само за пловдив ,цената която им искам е 35лв за брой като е възможен коментар за нея също и евентуално намаление за закупуване на двете бройкй (иконка Midex е пред умиране),за контакти ако някой прояви интерес моля пишете на best.deals.bg@email.bg ас ще ви отговоря или тел 0896973957 смятах да сложа и малко снимки но нещо ни става за това ако някой иска да види евентуално снимки моля да ми пише някаква поща и веднага ще му пратя снимки

Link to comment
Share on other sites

Появи се новият дъ бест "бийст на форОма":

Недей, Пламене! Всичко си има логично обяснение..., просто обявата е писана от трима, различни човека...

Link to comment
Share on other sites

Недей, Пламене! Всичко си има логично обяснение..., просто обявата е писана от трима, различни човека...

 

Единия от които на 5 и половина вероятно, нали?

Link to comment
Share on other sites

Заглавие в раздела за работа:

 

 

Търся работа като шофиор

То ясно, че за да си шофьор не е необходимо да си наясно с правописа, ама поне това, което ти е професия е добре да знаеш как се пише...;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Баси...:blink:

 

Бояджий, Тенекиджий

авто-бояджий, авто-тенекиджий, елконаджий, стендаджий, гумаджий ,....

 

 

Май само бяха пропуснали "чекиджий". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...