Jump to content
BulForum.com

Наградите "Кирил Методи и брат му"


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Продавам биагашта пътека (електрическа) AB Fit OMA8300. Ето линк това е патеката с снимката и неините характеристики : http://www.onlinetra...t-oma-8300.html Купена е преди година и половина, и е в отлично састояние. Продавам е понеже ще заминавам да работя в чужбина. В момента цената на нова саштата е 1000 лв. Аз е продавам за: 500 лв. ЗА повече инфо gsm: 0894003450 Георги гр.Пловдив

wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

@Вокс, да пишеш така, както произнасяш думите ("биагашта", "саштата", "виште" и др.), показва тотално незнание на родния си език, както и това, че човекът е в абсолютно неведение защо и дали изобщо съществуват букви като "щ", "ю", "я", "й".

Може би показва и явен мързел от негова страна да се понаучи с времето от гледане (четене) на правилно написани текстове.

Като краен вариант оставям ниския коефициент на интелигентност ("човекът толкова си може...за 2 гънки и това му е много...").

 

С грешките, както и да е...обаче да съставиш такова изречение като цитираното - това вече си е диагноза. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Диалог в нашия форум:

 

Презареждащи батерий,разл. видове

Една батерия, много БАТЕРИИ. Да ти се намират зарядни за продан или са само батериите?

За сега само батерий .

 

:D

 

 

---------------------------------------------------------

 

 

 

Едит: И едно от днес (раздел "Продава") - правилно...ама в кавички....ама пък правилно....ама пък в кавички...:))

 

Нещата се намират в град "София".

Edited by Midex
Link to comment
Share on other sites

Цитат от обява със заглавие "Копувам автомобил":

 

На всякаде се продават коли но аз си имам определени изисквания .... да се дава на лизинг без посредници банки и т.н. и без парвоначална вноска тоест плащам първата вноска правим си документите за лизинг и си полочавам автомобила.....очаквам вашите предложения тук с снимки.

 

Едит: И от една днешна негова обява...явно просто мрази буквата "у" :P:

 

Оточни точно за какво ти трябва

 

 

Едит2: А пък това случайно го открих в една стара обява:

 

...иарко червено от снимките....идеална комбинациа.

От Пловдив сам. Оглед на миасто

 

Този пък явно мрази "я"-то.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ni sa opuminali faf staTIata -Sas Kakvo iminNo sa riazali te ??!!!! Tas Nito4nusz budi njakvu NI-duverie faf FOROMIStiti...

Коментар към статия в дарикнюз по повод ареста на Гологанов докато режел кабели на ДЦЦ.

Цяло чудо е че почти без загуби разбрах кои са думите и словореда в тоя пост, но пък липсва особен мисловен процес в него, все пак трябваше да има и нещо гнило в поста, въпреки потресаващата грамотност :D .

Link to comment
Share on other sites

Във Феисис продават Sport Balance - Нещо като Made in China продукт.

Тяхнич принцип е на магнитна основа, а принципа на Power Balance е на честотно излъчване.

След като се пробва теста се вижда разликата. Аз имам такава гривна вече втори месец,

Изпратена ми е от USA , и се осеща ефект още като се сложи и се направи тест.

А друг ефект е като легнеш да спиш :) по точно ще осетиш на сутринта.

Разлика има и помагат найстина. А теста който показват на видеота е менте , защото този който показва

теста държи в ръката си гривната. А когато се докосне до човека на който се прави теста, гривната

започва да му действа и на него .

Направил съм много тестове, тъй като и аз продавам. Ако някой невярва мода да му демонстрирам на място.

! ! ! Определено си заслужават ! ! !

Най- голямо въздействие има при хората с проблеми с кравното и с хора страдащи от главоболие поради различни причини.

неможе да и се напварави нито пълна реклама , нито да се опише как действа, тъй като на всеки човек действа по горе доло спецефичен начин.

 

Едно обаче е ясно - въпросните гривни със сигурност не помагат на правописа! ;)

Link to comment
Share on other sites

съжалявам ас съм песимист към филма вярно че е исторически ама можеше малко повече пари да хвърлят за него все пак описва историята на англиа като замисъл е хубав като изпълнение не
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

минават под земиата там където може и има инфра структора там около тепето и центара ниама как зградите са стари и ниямат вътре6но окабелиаване имаш ли предстажа какво копане ще падне до всияка къщта и да вадият излаз на неия и то примерни за 2 ма души и така до другата къща.замислисе

 

а ти сигорен ли си че пискаш правилен пинг ако натиснеш запитайка вмвсто точка щте ти кава rqest

 

и на бтк ти жаржи на една 1мс защтото пускаш пинг до модема а не до тиахните рутери или сървари :beer:

 

ping -t gate -l -> enter

 

и гледаш да не си на капс и геита да не си обаркал а ако незнае6 как ти е геита на cmd exe пишеш

 

ipconfig/all ->i enter

 

и пак ако ниама ттл спираш защтитна стена или анти виросната някои анти виросни имат способност да спират нета или да ги ограничават до 1475

 

щтом ниямаш пинг до dns или gate значи нямаш нет.

 

според мен бъркаш нещто

 

Липсва ми подходящо смайли да изразя моментната си мисъл по тоя повод ...... :wir

 

По тоя повод се сетих за митинга в София преди няколко дни, дето циганите да нямали право да гласуват и т.н. Аз съм твърдо ЗА, само не само за циганите, и изобщо не за всички цигани, а да има някакъв образователен МИНИМАЛЕН ценз/образование (примерно 1 клас? ) за да може да гласува. А не той не само не знае какви са изборите и за какво, ами не може и да чете/пише/МИСЛИ, дали му право да гласува! УЖАС.

Същото трябва и по форумите да стане, да нямат право да пишат такива.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

(Off) Относно гласуването за циганите и за турците от Турция - не е необходимо да могат да пишат, четат и говорят - на тях предварително им казват номерчето на бюлетината (или цвета й). Факт, изнасян в медиите многократно...просто на "някой" това е изгодно да става, тъй като бройката им е голяма, лесно се манипулират и се печелят дивиденти.

Link to comment
Share on other sites

а да има някакъв образователен МИНИМАЛЕН ценз/образование (примерно 1 клас? ) за да може да гласува.

 

Че те до 3ти може да са стигнали и пак да не могат да четат (ще кажат че са забравили). Хем съм съгласен че трябва да е така хем този начин на мислене е доста опасен защото една идея по-натам е да се налагат всевъзможни ограничения според някакви класови принадлежности и прочее. Малко или много това е човек, прост, тъп като г*з, но е човек. А и допреди 100тина години доста хора са били неграмотни, това не ги е правило по-малко човечни и свестни. Дискусия на темата може да си направим другаде ако има желаещи :)

Link to comment
Share on other sites

Че те до 3ти може да са стигнали и пак да не могат да четат (ще кажат че са забравили). Хем съм съгласен че трябва да е така хем този начин на мислене е доста опасен защото една идея по-натам е да се налагат всевъзможни ограничения според някакви класови принадлежности и прочее. Малко или много това е човек, прост, тъп като г*з, но е човек. А и допреди 100тина години доста хора са били неграмотни, това не ги е правило по-малко човечни и свестни. Дискусия на темата може да си направим другаде ако има желаещи :)

И аз, хем съм съгласен донякъде, хем не съм. Съгласен съм с това, че едната идея нататък стават две идеи и това може да е почва за развитие на други лоши неща.

Но пък извинявай, някаква циганка дето не знае за какво точно (дори горе-долу) гласува, тя даже не разбира смисъла на гласуването, извинявай, някак не мога да приема, че тя има право да "гласува", не само е смешно, то направо е трагично като идея да е възможно. Така мисля аз. И не само някаква циганка, а всеки човек (мислех да сложа кавички, но щеше да е прекалено), който НЕ ЗНАЕ ЗА КАКВО СЕ ГЛАСУВА, НЕ МОЖЕ ДА ГОВОРИ (ИЗВИНЯВАМ СЕ, НЕКА НЕ МОЖЕ ДА ПИШЕ, АМА НЕ МОЖЕ И ДА ГОВОРИ), и който се доближава по-скоро до животинските видове, отколкото човешките, не виждам кой би бил съгласен да е възможно да гласува. Но както каза, реализацията ако се случи, ще е порочна както винаги.

Link to comment
Share on other sites

при първата демокрация, определена при основаването си като "единствена и истинска" са имали право да гласуват ВСИЧКИ, които не са: жени, роби, животни, безимотни, от чужд произход, недъгави, без роднинска връзка с императора....

 

дописването на списъка с произволно ограничение е точно една идея.

 

 

 

 

от основаването на тази демокрация са изминали няколко хиляди години, като междувременно е отхвърляна от различни общества като неадекватна за нуждите им. и що ли пък ни трябва такава развита сложнотия? я едно царче отгоре и всичко ще е суперско. [/енд ъф сарказмъ]

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

...

Никога крайностите не са били добро решение. Аз не говорех за крайности. Аз казвам, че в момента сме в едната от крайностите, и това би трябвало (според мен) да се промени.

Изобщо не мисля, че да гласуват такива хора, за които споменах, носи някакво добро на обществото. Просто е огромен развъдник на купувани гласове, и други негативни явления.

Как така баба ти Айше, която НЕ знае за какво (камо ли за кого да) гласува, т.е. няма никакво самосъзнание да упражни своята "воля" при избора, допринася за обществото като негов гражданин/ка?

Е да, винаги можем да тръгнем по даден ракурс, примерно понеже активността е ниска, 20-25%, точно такива като нея избират избраниците "ни" и спасяват положението да няма примерно балотажи и т.н., т.е. по-малко харчове. Но всичко това е форма на изроденост. Според мен. Никога няма да приема, че с подобно поведение баба ти Айше упражнява конституцията във вида, в който е замисляна, или поне ни се иска да е така. Това, че е писано "всеки има право и т.н.", не означава, че конституцията е 100% перфектна, правилна и т.н., тя е писана и променяна от хора, очевидно не към по-добро, иначе нямаше и да сме на подобно дередже. То и закони уж има, ама купуването на гласове се беше превърнало в бизнес, целите новини бяха обзети от това, и нищо не се случи по въпроса.

Аз съм привърженик на идеята, че трябва да се свика Велико НС и да се промени *ибаната конституция!

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Варна, Варна....:P

 

... друго което се сещам е да Варна windowsa назад няколко дена... ако знаете някакъв начин как да Варна настройките моля споделете. :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...