Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

"Избраният". Има неща, върху които да се замислиш, но като цяло не ми хареса особено...

 

The+Chosen+One+2010.jpg

 

+1 много слаб филм на Роб.

 

Аз останах силно разочарован от Get Him to Greek. Очаквах много повече, а не посредствена комедия с 1-2 смешни момента.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мненията за "The American" и " Wall street" ги подрепям. Много големи разочарования. Особено филмна на Оливър Стоун.

Направи ми впечетление, че The American е сложен тука, а пък един друг филм на Клуни - "Вискоко в небето", който по принцип също е супер муден и нищо не се случва и няма кой знаеш кво голямо развитие, все неща по които прилича на горния фиилм, беше изкаран едва ли не шедьовър.

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

American.Pie.8.Hole.in.One.2010.DVDRip.XviD-RUBY.jpg НАЙ НАЙ малумния филм тая година.

 

Ти като му гледаш името, резюмето и постера какво очакваше :) да не говорим за оценката - 2.7/10 :)

Имам чувството, че понякога гледате някви филми, само за да пишете в тая тема :)

Edited by KnoppiX
Link to comment
Share on other sites

Ти като му гледаш името, резюмето и постера какво очакваше :) да не говорим за оценката - 2.7/10 :)

Имам чувството, че понякога гледате някви филми, само за да пишете в тая тема :)

 

гледал съм го точно 6-7 минути :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

The Other Guys (2010)

Изтърпях го точно към 18 минути и го спрях и веднага замина в коша, а си бях свалил1080п версията !

изобщо не си го представях че ще е такава простотия

Не си губете времето с него !

Link to comment
Share on other sites

RED - много суперлативи изчетох за този филм, гледах го и... нищо особено

И при мен така. Посредствена екшън-комедия и нищо повече. Дори актьорската игра беше слаба за претенциите на имената, които са събрани в тоя филм.

Link to comment
Share on other sites

+1 за RED.

 

Адски скучен, аз заспах, Жоро го догледа, ама щом има пуцаници, за него е супер...

Link to comment
Share on other sites

RED - тъп, тъп, тъп филм! Нямам думи за това как са се изложили със сюжета, героите (макар че Брус Уилис ми е любим актьор) са толкова плоски, а и тая, дето я бяха намесили като негово гадже. Заспах минимум 10 пъти, будих се и от скука пак заспивах. На Жоро му хареса, защото имаше пушканици...

 

+1 за RED.

 

Адски скучен, аз заспах, Жоро го догледа, ама щом има пуцаници, за него е супер...

Разбрахме, де! :)

Присъединявам се към последните два поста.

Link to comment
Share on other sites

+2 за "Kill speed". СУПЕР СКУКА. Нищо общо с името...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Prince of Persia

 

Не е тъп като гъз, но и с нищо не ме впечатли. Екшън сцените бяха 80% скачане и премятане, хуморът беше неестествен и пресилен, а принцесата беше просто трагична. Който обича приказки на Уолт Дисни, да гледа. Който иска нещо повече, няма да го намери в този филм.

Link to comment
Share on other sites

Prince of Persia

 

Не е тъп като гъз, но и с нищо не ме впечатли. Екшън сцените бяха 80% скачане и премятане, хуморът беше неестествен и пресилен, а принцесата беше просто трагична. Който обича приказки на Уолт Дисни, да гледа. Който иска нещо повече, няма да го намери в този филм.

 

+

 

паркур,пустиня и камили.

Поне мацката беше най готиното нешо в целия филм.

Link to comment
Share on other sites

Skyline-Movie-298x450.jpg

 

Skyline

 

отдавна не бях гледал такава тъпотия ... скука, та пука.

 

п.п. като гледате trailer-а и си викате "това ще е добро", ама се оказва точно обратното - много зле! ... някакво жалко подобие на district 9.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...