Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

Малко офф: Немога да разбера, що някой като каже, че даден филм не му харесва и не препоръчва да се гледа и някой се нахвърля? Та нали хората са различни и имат точно различни вкусове за филми? Това, че на някой му харесал и вика "култов" не му дава правото да обижда тези, които не ги кефи!!

 

Аз най-много харесвам филми в стил "Рамбо", много пуканица от нищото и накрая все е ясно, че нашият ще победи. От тая гледа точка разни завързани драми, ред сълзи ред сополи или такива дето ми правят ретроспекция от незнам къде си са ми пълни бози.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

The_Tourist_16.jpg

Свещена тъпота! Анджелина как пък не се научи да играе. На Джони не му отива тази прическа и брада. Репликите са предвидими и следователно скучни.

Link to comment
Share on other sites

не знам за Тhe Тourist, но разбрах, че съжета е взаимстван от Anthony Zimmer, който съм го гледал преди години и определено ми хареса. франсетата знаят как да правят кримки. американския ще го гледам единствено от любопитство, за да видя до каква степен за копирали оригинала.

Link to comment
Share on other sites

The_Tourist_16.jpg

Свещена тъпота! Анджелина как пък не се научи да играе. На Джони не му отива тази прическа и брада. Репликите са предвидими и следователно скучни.

+1... За кой ли път вече. :)

Супер предвидим.

Другото си е за спойлер, а мен ме мързи... :)

Link to comment
Share on other sites

TAXI 4

 

Боза, боза, боза. Нищо общо с предните, особено с 1 и 2 част.

Link to comment
Share on other sites

The Mechanic

 

watch-the-mechanic-online.jpg

 

Клиширан до безобразие. Наистина ли имаше нужда от още един екшън, в който Джейсън играе "мълчалив, тих и скромен, но смъртоносен пичага, който рита лоши и чука голи задници"? В началото много ми харесваше, но с тези еднообразни роли започва да става досаден.

 

Не, филмът не е кофа с лайна, просто с абсолютно нищо не може да ме заинтригува.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

The Mechanic

 

Въх, в първия момент помислих, че говориш за "The Machinist", който си е "мъст сии". Аз добавям повърнята "The Virginity Hit". Подведох се по това, че уж филмът бил смесица м/у "Superbad" и "Kickin it old skool".

 

PS Постерът не се вижда.

Link to comment
Share on other sites

Свещена тъпота! Анджелина как пък не се научи да играе. На Джони не му отива тази прическа и брада. Репликите са предвидими и следователно скучни.

 

Слаб филм наистина. Освен това и лесно предвидим. А Анджелина след като вече я е срам да се съблече, значи работата не е на хубаво... Анорексията е кофти работа.

Link to comment
Share on other sites

Слаб филм наистина. Освен това и лесно предвидим. А Анджелина след като вече я е срам да се съблече, значи работата не е на хубаво... Анорексията е кофти работа.

Не знам от какво страда, но определено не спряхме да се чудим колко грозно кльощава. Вече дрехите не и стоят добре, а лицето и е само в ръбове.

burlesque-poster.jpg

Изключително слаба режисура, не особено силни песни, стандартен сюжет... с една дума - загуба на време. Единственият положиетелен принос на този филм е за пореден път да покаже, че Кристина Агилера може да прави буквално каквото си поиска с гласа си.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

THE RESIDENT

 

Предсказуемо тъп филм, в който иначе има нелоши идеи. Резултата обаче е безлично слаба история и единственото, което може да се види е голата Хилъри Суанк, която явно бидейки некадърна актриса компенсира като показва всичко от тялото си - нещо като чалга певица...

 

THE BIG BANG

 

Антонио Бандерас е тотално избудалял. Не знам какво точно са се опитали да направят в този филм - взимано е оттук оттам, но в крайна сметка са се осрали. Особено накрая.

Link to comment
Share on other sites

Flipped_2.jpg

 

 

Два пъти започнах да го гледам. Първият път го спрях на 12 минута, вторият на 30-тата... и го изтрих. Тъпо и плоско филмче, претендиращо да е дълбоко и затрогващо.

Link to comment
Share on other sites

The_Tourist_16.jpg

 

The Tourist

 

1:1 с този филм:

 

anthony_zimmer.jpg

 

 

... за разлика от американския, френския навремето ми се стори доста добър трилър. не беше предвидим, имаше напрегнати моменти, обрати ... а бе, държеше в напрежение и до самия край не знаеш какво точно става, докато този с анджелина джоли и джони деп бе точно обратното.

между другото и в двата филма женския кастинг залага повече на красотата, отколкото на изпълнението.

Link to comment
Share on other sites

the-green-hornet-movie-poster-02-550x815.jpg

Трагедия.

 

БОЛЕЗНЕНО ТЪП!!! Да не говорим за главната роля - кой го излъга тоя плужек, че става за повече от метач в някое студио?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...