Jump to content
BulForum.com

- Гледах...


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Skyline-Movie-298x450.jpg

 

Skyline

 

отдавна не бях гледал такава тъпотия ... скука, та пука.

 

п.п. като гледате trailer-а и си викате "това ще е добро", ама се оказва точно обратното - много зле! ... някакво жалко подобие на district 9.

 

+ InfinitySymbol.gif

 

Рядко не харесвам тотално филм, но този е извън всякакви граници на тъпотията. Но щом го видях и в другата тема... по вкус и по цвет товарищи нет. :)

Link to comment
Share on other sites

:) Срамота е да се сложи този филм в тази тема. Знам, че всичко е въпрос на вкус, но поне няколко неща трябва да се отбележат и да се адмирират (уважават, и възхищават в една дума).

Преди всичко, това е огромен скок за нашето кино, не виждам кой може да го отрече.

Второ, поне малко чувство на национална принадлежност можем да проявим.

И трето, да гледаш фимлът свален от Арена си е чиста обида за родното кино - откъдето и да го погледнеш.

 

И всъщност четвърто, на мен филмът ми хареса максимално. И се смях и му се радвах и останах напълно доволен от времето, което прекарах в киното!

 

 

извинявам се, че подклаждам огъня, но темата е за филми, които $user не е харесал, а не за обсъждане на скока и падението на българското кино. Ако говорим за скок - да, голям скок е. Ако говорим за филма - нищо особено не е. Баш за тази тема си е.

Link to comment
Share on other sites

извинявам се, че подклаждам огъня, но темата е за филми, които $user не е харесал, а не за обсъждане на скока и падението на българското кино. Ако говорим за скок - да, голям скок е. Ако говорим за филма - нищо особено не е. Баш за тази тема си е.

 

 

Дам, скок е за българското кино и именно затова си заслужава да се гледа, макар и да не е нещо особено. Това го вади от темата "Не си губете времето" - или с други думи не го гледайте. Според мен си заслужава времето, въпреки, че не е нещо кой знае кво :)

Link to comment
Share on other sites

devil-poster.jpg

 

Не ми хареса. Опитали са се да направят някаква смесица между религия и човешката психология, но доста несполучливо. За което май ниския бюджет и слабата актьорска игра имат пръст.

Като плюс може да се каже, че края едва ли за някой ще е предвидим, но това не пречи той да е нелеп и безсмислен.

 

За мен по-добра сюжетна линия щеше да е:

Дявола да умре още в началото, след което параноята да завладее останалите и сами да си се избият.

 

Като цяло 4/10

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Подкрепям мнението, че филма е слаб, а седнах да го гледам са високи очаквания. По отношение на автора мога да кажа само - отново греда. Да си гледа детската поредица, която започна, нищо друго свясно не е направил.

Link to comment
Share on other sites

Tron

Мухаха, вече се бях притеснил, че само аз не мога да възприема тази лента. Май на това място трябваше да сложа нещо като +1. Предимството в моя случай беше, че прожекцията ми дойде напълно безплатно (плюс пуканките и колата). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Току що приключих с гледането на TRON, версия 1982. Колкото и да се старах да харесам нещо в тоя филм, така и не успях... Имах някакви надежди, тъй като прочетох що годе прилични отзиви от съвременници, но така и не открих нищо. Замислих се дали пък не пропускам нещо и дали не отчитам правилно фактора 1982, но установих, че не е и това. В същата година излизат шедьоври като POLTERGEIST, BLADE RUNNER, ET, THE THING, тоест времето не е проблема. Проблема е, че тоя филм си е тъп

 

направо се задавих като видях Пакман да се вихри на командния монитор на Саркс, а целувката между две програми беше ... класик

.

Може би някога е бил интересен поради факта, че никой нищо не е знаел тогава за компютрите като такива, не знам. За мен лично - слаб филм. Като чета отзивите и за новия Трон, подозирам ще видя същото с ефекти на съвременната техника.

Link to comment
Share on other sites

Може би някога е бил интересен поради факта, че никой нищо не е знаел тогава за компютрите като такива, не знам. За мен лично - слаб филм. Като чета отзивите и за новия Трон, подозирам ще видя същото с ефекти на съвременната техника.

 

Не си единствен - когато го гледах за пръв път през далечната n-та година, установих, че писанията за него по списанията за които бях абониран тогава ("Космос", "Наука и техника за младежта" и так далее...) бяха доста повече, отколкото изобщо е трябвало. Някой може и да е видял нещо в него - аз не видях. Като гледам и новия "Трон" ще видя за себе си дали и с него не се е получило така, както и с оригинала.

Link to comment
Share on other sites

Току що приключих с гледането на TRON, версия 1982. Колкото и да се старах да харесам нещо в тоя филм, така и не успях... Имах някакви надежди, тъй като прочетох що годе прилични отзиви от съвременници, но така и не открих нищо. Замислих се дали пък не пропускам нещо и дали не отчитам правилно фактора 1982, но установих, че не е и това. В същата година излизат шедьоври като POLTERGEIST, BLADE RUNNER, ET, THE THING, тоест времето не е проблема. Проблема е, че тоя филм си е тъп

 

направо се задавих като видях Пакман да се вихри на командния монитор на Саркс, а целувката между две програми беше ... класик

.

Може би някога е бил интересен поради факта, че никой нищо не е знаел тогава за компютрите като такива, не знам. За мен лично - слаб филм. Като чета отзивите и за новия Трон, подозирам ще видя същото с ефекти на съвременната техника.

Нещо подобно е и моето мнение по въпроса със стария Трон. Изгледах го доста съсредоточено и въпреки това не успях да си сдържам смеха на доста моменти. И като почитател на старите филм по принцип мога да кажа спокойно, че не 1982 ми е проблема. Както и ти каза - "Проблема е, че тоя филм си е тъп".

Link to comment
Share on other sites

Нещо подобно е и моето мнение по въпроса със стария Трон. Изгледах го доста съсредоточено и въпреки това не успях да си сдържам смеха на доста моменти. И като почитател на старите филм по принцип мога да кажа спокойно, че не 1982 ми е проблема. Както и ти каза - "Проблема е, че тоя филм си е тъп".

Разбира се, че годината на продукцията няма никаква връзка. Първият епизод на Star Wars (озаглавен по-късно New Hope) излиза още през 1977-ма.

Link to comment
Share on other sites

donnie-darko-directors-cut.jpg

 

Donnie Darko

 

Този филм го имам сигурно от 2 години, но чак сега реших да го изгледам. Представен ми като подобен на Ефекта на пеперудата, оценката от 8.2 в имдб и разни коментари под торентите определено ме настройваха за нещо невероятно или поне наистина добро.

Та по същество - филма не си струва отделенето време по никои параграфи. През целия филм действието е адски бавно, скучно и тягостно подплътени с терзанията на някакъв тийнейджър. Единствено ти трябват 2-3 сцени, за да можеш да направиш връзка с края и до там. А края също бошлаф работа.

И за да не ме обвинят ще кажа, че разбрах целия филм, както и повече от идеите, които се опитва да прокара, но все пак оценяваме филма, който е много слаб като изпълнение, затова от мен 3/10 (изцяло за идеята и дребните детайли, които излизат след края).

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

13

http://zamunda.net/details.php?id=247268&hit=1

 

Бях с големи очаквания заради актьорския състав, но филмът се оказа муден, с предсказуемо развитие и с доста глупав край.

 

And soon the darkness

http://zamunda.net/details.php?id=247496&hit=1

 

Аууу, бягайте далеч от този филм! Всички, участвали в създаването му, трябва да бъдат жестоко наказани!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

59bb2f4342b4179a_large.jpg

Така и не разбрах защо трябваше да гледам този филм, но очевидно се случи и да си призная честно по-голяма комедия скоро не бях гледала.

Link to comment
Share on other sites

Dinner-for-Schmucks-Blu-ray.jpg

 

Dinner for Schmucks

 

не знам защо, но винаги пристъпвам към "американските" комедии с усещането за пропилени 2 ч. този филм затвърди убеждението ми - хамерианците трудно могат да ме разсмеят. отделно от това сюжета е "краднат" от една френска пиеса, която по-късно е и филмирана(дръпнах си я, за да видя как го правят франсетата/европейците) ... но явно някои хора намират нещо смешно(за мен единствения забавен момент бе в края на вечерята), четейки някои от коментарите в zamunda(не че там е мерило за нещо, ама ми се набиха на пръв поглед).

 

п.п. френската актриса е тре симпа :)

 

 

425px-Outrage-p2.jpg

 

Autoreiji / Outrage

 

не ми хареса. някак си е прекалено разпокъсан, няма ясно изразени/запомнящи се персонажи, няма дълбочина ... "суровата" действителност на престъпния свят в япония и йерархичния му харакетр, но нещо му липсва като цяло, за да се получи един наистина добър филм. поне за мен.

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

59bb2f4342b4179a_large.jpg

Така и не разбрах защо трябваше да гледам този филм, но очевидно се случи и да си призная честно по-голяма комедия скоро не бях гледала.

 

Не е кой знае какво.

Дузина рибки,голи оцапани с кръв дупета и screams :ghost

Първият филм най ми хареса :)

Link to comment
Share on other sites

Помня, че като го гледах този филм "All about Steve" го изтърпях до 15-та минута и после го спрях.

 

The tourist

 

The-Tourist-2010-Mega-Movie-Poster-3-538x797.jpg

 

Когато видях филмът в Замунда, прочетох в резюмето, че е правен по един френки филм от 2005- та "Антони Цимер" . Реших първо да изгледам френския филм и заради интерес към него, и за да може после да направя сравнение между двата филма. След като изгледах американския римейк останах доста разочарован. Филмът беше почти едно към едно направен с предшественика си и само някои по-дребни неша бяха променени. Дори имаше някои реплики, които бяха едни и същи. Американците уж се водят големи "кинаджии', които правят сякакви шедьоври, имат прекрасни идеи и виждания, а пък тук не са могли да измислят малко от себе си и наистина да направят различен филм, а са взаимствали 95%. Отгоре на всичкото за тази бозав филм бих казал са избрали толкова големи актоьори. И накрая играта на Анжделина Джоли не ми харесва. Прекалено е пресилена и престорена.

Link to comment
Share on other sites

За един ден този уикенд успях да изгледам 2 отчайващо тъпи филма. Не знам как ми мина през ума да гледам точно такива като знам че не са особено стока но на инат успях да ги изгледам и докрая за да се убедя напълно че по-тъпи от тях сигурно трудно ще се намерят:

 

True Legend:

1066_front.jpg

 

The Objective:

7815.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...