Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Ако това е вярно за Diema Sport , че Ентри те карат да сключваш нов договор с тях си е чисто изнудване. Аз лично не съм засегнат, по простата причина, че не гледам и не се интересувам от българско първенство. Но не е честно и справедливо спрямо всички потребители на оператора, които следят А група. Пълен абсурд е да сключваш нов договор заради ДОПЪЛНИТЕЛЕН пакет или да те карат да предплащащ накуп 18 такси по 4 лева. Ами то българското първенство лятото е във ваканция близо три месеца, а зимата - два месеца, т.е. близо пет месеца в годината НЯМА мачове. И те карат да плащащ за "кухи" месеци.  

Edited by viktor4o19
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kdl 32s3000 не мога да я настроя с карта да бачка, вижда картата, но не открива канали на цифрово? Какво трябва да направя?

 

_________________________

С честота 183, бързо сканиране и държава Германия телвизора открива всички канали, но HD каналите имат само звук, но не и картина? Идеи? Нещо MPEG2/MPEG4 декодирането гледах, че е проблемно... модула е купен от оператора (беше другот ТВ-то на което се ползваше)?

 

 

_________________________

Оказа се, че няма MPEG4 ... т.е. само с външен приемник и HDMI ще стане. Ще оставя поста някой друг с такова ТВ ако се чуди да види, че не става за HD сигнал.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

HD Ready ли се води? Понеже те имат резолюцията но не и декодера да разкодират съдържанието. Брат ми поради тази причина сега кара с декодер към Близлаките, че взе си телевизор, пусна си пакет с HD и к*рец. Само звук като при теб, няма MPEG4 декодер.

Link to comment
Share on other sites

Доста стара машина е, купувана е преди векове. Просто я занесохме на адрес на който ползваме n3 с CA модул, иначе си е HD Ready, и с години е ползвана на Булсат и Cooolbox с приемници, та чак вчера стоплихме, че няма MPEG4.

Link to comment
Share on other sites

Пуснаха Диема Трейс на мястото на bein 7

Красота.  Остана  да  запълнят  и  другите  2  мъртви Беин-а  с  някакви платени  канали.   Някой  да   има  информция  за ХБО ГО,  дали  ще  го бъде  скоро? 

Link to comment
Share on other sites

По добре да пуснат канал с по-странни спортове. Не всичко е футбол на тоя свят.

Или канала за покер. Има и хора които се интересуват от нещо различно от ритнитопковци.

Link to comment
Share on other sites

По добре да пуснат канал с по-странни спортове. Не всичко е футбол на тоя свят.

Или канала за покер. Има и хора които се интересуват от нещо различно от ритнитопковци.

Съгласен  съм,  но  те  и  това  не  правят, за  съжаление.  

Link to comment
Share on other sites

Руският Спорт 1 HD тръгва на мястото на Trace Sports Stars HD на 284 позиция :punk А Trace Sports-а се измести на позиция 293 на мястото на бившия Bein Sports 6. В момента на руския канал няма сигнал. Явно доизкусуряват нещо.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли нова информация за нво го? Уш миналата седмица щеше да има яснота но забравих да питам. Сега се сетих.

Link to comment
Share on other sites

Реално от касата трябва да получи код. Поне при Булсатком е така. Излизаше на бележката, доколкото помня при мен.

Ако искаш, мога да ти дам код на ЛС да видиш за какво иде реч. Не е лошо, но аз лично не намирам никакво, ама никакво време да го ползвам.

Link to comment
Share on other sites

Кода - това нашия абонатен номер ли е? Или е друг? Аз едно време се регистрирах в сайт с абонатния номер, но не го пазя - трябва да си видя договорите дали го има записан.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли нова информация за нво го? Уш миналата седмица щеше да има яснота но забравих да питам. Сега се сетих.

От  касата ми  казаха от  1ви април.  Ще  трябва  да  отидеш  до там  да  ти  дадат  номер.

Link to comment
Share on other sites

Кода - това нашия абонатен номер ли е? Или е друг? Аз едно време се регистрирах в сайт с абонатния номер, но не го пазя - трябва да си видя договорите дали го има записан.

 

Не, не е абонатен номер. Друг беше, като че ли 6 цифрен. Помня ли вече...

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли проблем с цифровата телевизия в Кършака?  Нещо ми зачезна прави квадратчета и скрибуца по всички канали иначе уж ги има... ?

 

Ха , оказа се, че трябвало да изключа телевизора ... то се почна като на М$ и Дебили Гей Бозалиното  Пфу....

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

Добра новина - от тази седмица пакет Диема Екстра вече не е обвързан с преподписване на договора, днес платих 3,99 лв за април и някакви стотинки до края на март. Браво на Ентри, че оправиха тази глупост.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...