Jump to content
BulForum.com

Специална тема за Michal


Recommended Posts

Да пращаме СМС-и на номер еди-кой-си , за да може Галка да се върне ! България , гласувай ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply
Нещо идеята на темата прекалено глупава ми се струва. Да се било спряло спаменето и то в самия спам-отдел на форома. Това е като надпис на тоалетна „pissing is not allowed” :laughing:

 

Като вземем предвид и участието на модератори, които дори приканват използването на бутона „report” при употреба само на думата „фарел” от въпросния, цялостната картинка се превръща в карикатура на самите си създатели. С други думи действате положително на причините гласните ми струни да издават твърде характерните звуци, чиято писмена форма има следния вид „ха ха ха” :laughing:

 

Поредния алогизъм, на който се натъквам от думите ви е, че уж не я познавате момата, за да може въобще широко скроени форомци като вас да завидят, но пък явно я познавате достатъчно, за да се интересувате от личния й живот. Чак някакви разследвания се правят, ровят се архиви, за да се докаже наличието на връзка или липсата на такава, което само по себе си е прекалена заинтересованост, провокирана явно от личната ви обремененост, която ви е нанесла споменаването на момата в десетина поста. :laughing: Въобще предвиждам глад за психолози и психиатри на трудовия ни пазар в съвсем близкото бъдеще, когато услугите им станат по-достъпни за вас и когато обществото съвсем ви отритне и вече сте готови да придобиете нови възгледи и да се отървете от старите. Този процес донякъде е започнал, иначе не бих имал основанието за подобно мнение...замисляли ли сте се защо жените са кът в този фором? И тук не става дума за списъчния състав, а за дейно участващите.

 

Винаги неистово съм се чудел от къде я намираш тази смелост да пишеш въобще в този фором след тази, а и редица други теми. Но все пак, благодаря ти, че си тук, защото кой би искал да изгони причината за такъв искрен смях. Друга такава добра причина като теб не се намира лесно. И ако трябва да те аналогизирам ще е нещо от типа на Мистър Бийн, само че неговото е роля, пък и пари получава, за това което прави, а твоето е по-скоро някакво безкористно самоизлагане, лайвстайл направо :laughing:

Според мен открихме новия Айнщайн! :lol: Пич, сериозно отиди да се прегледаш и задължително попитай за проблема с гласните ти струни. :lol:

Link to comment
Share on other sites

bull crap

 

И това ако не е Христо с много У-та накрая. Разсъждава усърдно върху поредният житейски проблем. А темата дето си я цитирал, изобщо няма да я коментирам. Ти така и не успя да разбереш какво исках да ти кажа тогава.

 

:smile: vivid=xpucmyyyy

 

взе ми го от устътъ.

 

П.П. и не се пише "pissing" (що за глупава употреба), a peeing.

Link to comment
Share on other sites

П.П. и не се пише "pissing" (що за глупава употреба), a peeing.

Зависи, това е все едно да кажеш, че не се пише пикая, а пишкам.

 

Иначе искам да питам вивид колко време го е мислил/а този пост.

Link to comment
Share on other sites

Зависи, това е все едно да кажеш, че не се пише пикая, а пишкам.

 

Иначе искам да питам вивид колко време го е мислил/а този пост.

 

За това казах "употреба". При формална употреба, се използва pee, а не piss. И не е като пикая и пишкам, а като гомно : екскремент.

Link to comment
Share on other sites

Браво съфорумци. (главно на kopche ;) )

Не можех да се сетя как се казваше този форумен Иван Ангелов. :lol:

Темата е супер, намеси се много от историята на форума, щом се стигна до темата на JIS и изказванията на w00x в темата за презервативите... направо ме върнахте в младността. :rolleyes:

Между др. подкрепям w00x в голяма част от изказванията му и се надявам повечето от вас, които вече на са по на 16 и евентуаааааално водят мааааалко по-редовен сексуален живот да разберат колко е прав за доста неща.

 

По повод израза "pissing is not allowed", vivid може да ми погледне подписа, цитат на един многоуважаван наш колега, чието име ще запазя в тайна.

 

Link to comment
Share on other sites

За това казах "употреба". При формална употреба, се използва pee, а не piss. И не е като пикая и пишкам, а като гомно : екскремент.

При формална няма да е pee, а по-скоро urinate :)

Link to comment
Share on other sites

...

Ти май, провокиран от неразбирането на тематичната насоченост на поста ми си тръгнал да защитаваш моята теза. Та сега идва съвсем адекватния въпрос...след като е позволено за какво беше това с репорт-бутона, че нещо видиш ли, си противоречиш :laughing:

Иначе никъде не съм визирал някакъв проблем да имам, коментирам си като всеки останал по темата....и къде видя да налагам нещо

Като гледам темата , която си извадила да се подиграваш на w00x , май и ти ровиш в архиви , а?

Четох я тогава темата, сега просто написах ключова дума в търсачката и тя ми откри не само темата, ами и поста...въобще яко ровене падна, 9 денъ път с камили физически усилия :laughing:

Не мога да разбера кво очакваш да постигнеш с тая помия дето избълва

Редовно от действията си очаквам форомен просперитет :laughing:

нямаш много влияние, особено като нападаш така с тоя твой анализ.

Викаш нямам форомно влияние, т.е. ако твоето е да кажем 5кг, то моето е само 20 грама и то това са тези 20 грама форомно влияние, които получава всеки форомец още с регистрацията си :laughing:

Глад за психолозите няма да има , спокойно , винаги ще има хора като тебе , които ще ги хранят.

Имах предвид, че ще има глад за психолозите...и сега внимавай...внимаваш ли...ей сега идва...на трудовия ни пазар. Съвсем малко по-различно е от това самите психолози да гладуват, т.е. си е направо обратното. Не е зле да се пуска по един тест за интелигентност при регистрацията на всеки форомец, за да може комуникацията да върви по-гладко, че така като на първолак се налага да обяснявам. Въобще за твоите 5 кила, доста зле се представяш,оооо ти влиятелен форомецо :laughing:

v edin post nablaskvat tolkova slojni dumi na koito 90% ot zna4enieto e 4ujdo dori na avtora na posta ama tva ne e naj vajnoto de :D

Целта в живота ми е да използвам сложни думички, за да може твоята особа да се чувства зле от неразбирането им :laughing:

Иначе искам да питам вивид колко време го е мислил/а този пост.

Сядам и пиша. Форомния ми талант граници не познава :laughing:

За това казах "употреба". При формална употреба, се използва pee, а не piss. И не е като пикая и пишкам, а като гомно : екскремент.

Не виждам само къде е проблема, че съм се изразил така? По твоята логика, тая дума или не значи, каквото си значи или трябва да я забранят за употреба, щот езика от думи, които са музейни експонати, няма нужда . Вулгарно е да, но и форомния ми английски трябва да е в тон с българския за по-голяма симбиоза :laughing:

Между др. подкрепям w00x в голяма част от изказванията му и се надявам повечето от вас, които вече на са по на 16 и евентуаааааално водят мааааалко по-редовен сексуален живот да разберат колко е прав за доста неща.

Да бе, това за неслагенето на гума първия път, а слагането й едва при втория път си е откритието на века просто....за нежелано забременяване, поради глуповатост. Не виждам как в безсилието си да опонирате се захващате да защитавате откровени глупости :laughing:

vivid може да ми погледне подписа, цитат на един многоуважаван наш колега, чието име ще запазя в тайна.

Някъв твой познат е казал глупост и ти сега ми я цитираш като достоверна мисъл, сякаш я има в библията бе :laughing:

 

Въобще много форомни глупости избълвахте...бил съм някой или някоя точно конкретна, наркотици съм бил взимал, да съм се бил прегледал и прочее. Да се беше понапънал някой с малко повече мисловна възможност за изразяване в писмена форма и да ми обясни защо представителките на нежния пол тук са малцинство? След като на форома лицето са самите потребители, мисля питам най-подходящите. Защото ако към всички нежни създания се отнасяте така с дебнене и навиране в личното пространство....ето ви единия от отговорите, от моите отговори обаче, но аз съм с 4 негативни поста, 5 с този, а и нямам форомно влияние, та какво ли мога да знам точно аз :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Сядам и пиша. Форомния ми талант граници не познава :laughing:

 

ФорОмната ти глупост граници не познава - вярно е... Много сериозно уцели вентилатора...

 

Целта в живота ми е да използвам сложни думички, за да може твоята особа да се чувства зле от неразбирането им :laughing:

 

Една от най-сложните ти думички, също така и упорито повтаряна, явно е ФОРОМ

 

Редовно от действията си очаквам форомен просперитет :laughing:

 

Успешно се превръщаш във форОмен палячо...

Link to comment
Share on other sites

....

Провел си още 1 сеанс , а? :)

Link to comment
Share on other sites

помощ! помощ!

пък вивид краде вниманието от интригата между михаля и фарелска! другаркооооооооооооооооо, кажи му на тоя!

Link to comment
Share on other sites

Каква интрига? Фарел липсва, Михаля съвсем, само един Вивид е останал тука.

Ами да...то добре, че е той да съживява малко темата...макар, че според мен още доста трябва да се постарае... :P

Link to comment
Share on other sites

Аааааааааааа Ицето се завърна! Сега и LPFC ако възобнови писането си - форума отново ще стане интересен :)

Въпреки, че да, съгласен съм - чел съм и доста по-пиперливи постове от негова страна ;]

Link to comment
Share on other sites

 

Благодаря ти, че сложи край на "спора" :)

 

9 денъ път с камили физически усилия

 

Не виждам само къде е проблема, че съм се изразил така? По твоята логика, тая дума или не значи, каквото си значи или трябва да я забранят за употреба, щот езика от думи, които са музейни експонати, няма нужда . Вулгарно е да, но и форомния ми английски трябва да е в тон с българския за по-голяма симбиоза :laughing:

 

Да бе, това за неслагенето на гума първия път, а слагането й едва при втория път си е откритието на века просто....за нежелано забременяване, поради глуповатост. Не виждам как в безсилието си да опонирате се захващате да защитавате откровени глупости :laughing:

 

1. отне ми 4 часа и половина път с влак физически усилия (ХА ХА ХА ХА) да разбера дали аз не се бъркам нещо или просто си се престарал с метафорите и сравненията.

 

2. ти сам сравни надписа с "надпис на тоалетна". Къде отиде пак със сравненията? Типично христов стил дебат. Избира си нещо, било то и сричка от дадена дума, пише 4 реда и темата се мести в съседния коловоз. От там се мести в съседния и така, докато от разговор за футбол, премине в раждане секцио и никой вече не знае за какво говори, но спора продължава, защото останалите са свикнали и не искат да "губят".

 

3. продължавам да твърдя, че изобщо никаква идея си нямаш за какво точно говорех тогава, но то с потбиране на определени части от дадено изказване, работата не става. Затова и безсмислиците накрая.

 

помощ! помощ!

пък вивид краде вниманието от интригата между михаля и фарелска! другаркооооооооооооооооо, кажи му на тоя!

 

Хахахаха.

Link to comment
Share on other sites

Ами да...то добре, че е той да съживява малко темата...макар, че според мен още доста трябва да се постарае... :P

Изобщо не трябва да се старае повече според мен. Темата е толкова жива, че ще изкърти рейтингите. Сега няк'ви хора ще почнат (те някои започнаха) да му отговарят и ще стане ...като в темата на JIS. :lol: Народа иска хляб и зрелища. Моделът на Иван от Music Idol, но в по-малък вариант.

И все пак...снимка (слагам линк, понеже със съгласен, че е малко кофти снимката, но просто всеки път ми се появява с съзнанието при подобни поводи).

Link to comment
Share on other sites

...

 

Настрани от темата, въпреки че картинката и текста са доста верни ми се струва доста кофти подигравка с въпросното момче от снимката...

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е писнало вече от нея. Мине не мине време и някой Къци я изтипосва... Беше оригинално първите десет-петнайсет пъти, но вече прекалявате... Изхаби се, Куру, измисли им нещо друго...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...