Jump to content
BulForum.com

Специална тема за Michal


Recommended Posts

Е па те хората са си го измислили!

 

Аз споря по интернет, форуми, скайп и irc само с хора, чието мнение има някакво значение за мен и с хора, които сами имат някаква тежест в очите ми. Когато се пенят всички останали изобщо няма нужда да се стига до наистина изтърканата олимпийска картинка, а се преминава направо към

 

kyttz9.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply
На мен ми е писнало вече от нея. Мине не мине време и някой Къци я изтипосва... Беше оригинално първите десет-петнайсет пъти, но вече прекалявате... Изхаби се, Куру, измисли им нещо друго...

 

Е не може да се отрече, че има много истина в това, както и в ей тази картинка:

 

internet_chat.jpg

Link to comment
Share on other sites

Е не може да се отрече, че има много истина в това, както и в ей тази картинка:

Винаги съм си мечтал да имам пантофките от лявата картинка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм си мечтал да имам пантофките от лявата картинка. :lol:

 

За пантофките не мога да помогна, но мога да ти подаря едни боксерки подобни на тези от дясната картина :lol:

 

PS: почти не са използвани... само съвсем малко... :P

Link to comment
Share on other sites

За пантофките не мога да помогна, но мога да ти подаря едни боксерки подобни на тези от дясната картина :lol:

 

PS: почти не са използвани... само съвсем малко... :P

 

Моля използвайте buy/sell раздела или PMи, да си разменяте гащи.

Link to comment
Share on other sites

Ти май, провокиран от неразбирането на тематичната насоченост на поста ми си тръгнал да защитаваш моята теза. Та сега идва съвсем адекватния въпрос...след като е позволено за какво беше това с репорт-бутона, че нещо видиш ли, си противоречиш :laughing:

Иначе никъде не съм визирал някакъв проблем да имам, коментирам си като всеки останал по темата....и къде видя да налагам нещо

 

Четох я тогава темата, сега просто написах ключова дума в търсачката и тя ми откри не само темата, ами и поста...въобще яко ровене падна, 9 денъ път с камили физически усилия :laughing:

 

Редовно от действията си очаквам форомен просперитет :laughing:

 

Викаш нямам форомно влияние, т.е. ако твоето е да кажем 5кг, то моето е само 20 грама и то това са тези 20 грама форомно влияние, които получава всеки форомец още с регистрацията си :laughing:

 

Имах предвид, че ще има глад за психолозите...и сега внимавай...внимаваш ли...ей сега идва...на трудовия ни пазар. Съвсем малко по-различно е от това самите психолози да гладуват, т.е. си е направо обратното. Не е зле да се пуска по един тест за интелигентност при регистрацията на всеки форомец, за да може комуникацията да върви по-гладко, че така като на първолак се налага да обяснявам. Въобще за твоите 5 кила, доста зле се представяш,оооо ти влиятелен форомецо :laughing:

 

Целта в живота ми е да използвам сложни думички, за да може твоята особа да се чувства зле от неразбирането им :laughing:

 

Сядам и пиша. Форомния ми талант граници не познава :laughing:

 

Не виждам само къде е проблема, че съм се изразил така? По твоята логика, тая дума или не значи, каквото си значи или трябва да я забранят за употреба, щот езика от думи, които са музейни експонати, няма нужда . Вулгарно е да, но и форомния ми английски трябва да е в тон с българския за по-голяма симбиоза :laughing:

 

Да бе, това за неслагенето на гума първия път, а слагането й едва при втория път си е откритието на века просто....за нежелано забременяване, поради глуповатост. Не виждам как в безсилието си да опонирате се захващате да защитавате откровени глупости :laughing:

 

Някъв твой познат е казал глупост и ти сега ми я цитираш като достоверна мисъл, сякаш я има в библията бе :laughing:

 

Въобще много форомни глупости избълвахте...бил съм някой или някоя точно конкретна, наркотици съм бил взимал, да съм се бил прегледал и прочее. Да се беше понапънал някой с малко повече мисловна възможност за изразяване в писмена форма и да ми обясни защо представителките на нежния пол тук са малцинство? След като на форома лицето са самите потребители, мисля питам най-подходящите. Защото ако към всички нежни създания се отнасяте така с дебнене и навиране в личното пространство....ето ви единия от отговорите, от моите отговори обаче, но аз съм с 4 негативни поста, 5 с този, а и нямам форомно влияние, та какво ли мога да знам точно аз :laughing:

 

 

както би казал един приятел от хасково :

 

"ЯБААААААААААААААААА ПОТРЕСЕН СЪМ" :lol:

Link to comment
Share on other sites

както би казал един приятел от хасково :

 

"ЯБААААААААААААААААА ПОТРЕСЕН СЪМ" :lol:

 

offtopic:

 

Тва не познавам хасковец дето да не вика "ЯБААААААААААА" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Боже, става ми... физически зле като гледам колко се мъчиш да оригиналничиш :sick

Пищов ли съм ти опрял в главата, за да си правиш тези ненужни усилия? Или прекалено собственически чувстваш форома и вътрешно се задължаваш да си напишеш мненийцето във всяка една тема. Ама, моля ти се, кат’ не те кефи…change the channel . Няма нужда заради мен да демонстрираш някъв геройски мазохизъм. Намери си по-стойностна идея, за да се жертваш, аз няма ти го призная :laughing:

никаква идея си нямаш за какво точно говорех тогава, но то с потбиране на определени части от дадено изказване, работата не става.

Потбирането е много важно. Въобще където има пот, трябва да има и бира. Виж подбирането е вече е нещо съвсем друго, ама не говорим за него иначе и него щях да коментирам :laughing:

ти сам сравни надписа с "надпис на тоалетна".

Не виждам защо толкова задълбаваш с тази дума? Може да е моята тоалетна, на съседа, някой виртуален клозет тип клекало или пък селска дупка тип „откъдето дошло, там и отишло”. Значението на думата е всеизвестно и това значение ще си го праскам където и както намеря за добре, независимо дали изкривената логическа естетика на английския ти изказ го приема или не.

И все пак...снимка (слагам линк, понеже със съгласен, че е малко кофти снимката, но просто всеки път ми се появява с съзнанието при подобни поводи).

Като видиш някой да спори в нета, праскаш снимката, като видиш някой да драсне нещо на английски праскаш малоумния цитат. Много си предвидим си бе батеее, знаем какво ще напишеш вече в 2 от 10-15 случая и то са все са неща, неизмислени от теб. Ама така е като мислите собствено производство стават единствено за боклука, се прибягва до чуждите клишета.

Абе, ся се сетих, ти като си хвърляш мислите в боклука, правиш ли го разделно? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тоя титан на мисълта почна да ме развеселява , браво , бате , браво , печелиш iБисквитка.

Link to comment
Share on other sites

тва с разделното хвърляне на мисълта беше забавно (като фраза де, не като обидата към Дочо) :D

vivid случайно да не се подвизаваш и под името мичал , или както някой други колеги предположиха - христъъъъъ, та затова си толкова раздразнителен и остър към критиката и към мненията в тази тема? Успокой се, все пак форомът е виртуално място, предполага се даже, че трябва да разпускаме тук, не да се нервираме. Всъщност май тук само ти нещо си на въпреки, другите си разпускат доволно...

Link to comment
Share on other sites

Втф ве, човек 1 седмица да не влиза във форума и после не може да смогне кво става. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пищов ли съм ти опрял в главата, за да си правиш тези ненужни усилия? Или прекалено собственически чувстваш форома и вътрешно се задължаваш да си напишеш мненийцето във всяка една тема. Ама, моля ти се, кат’ не те кефи…change the channel . Няма нужда заради мен да демонстрираш някъв геройски мазохизъм. Намери си по-стойностна идея, за да се жертваш, аз няма ти го призная :laughing:

 

Потбирането е много важно. Въобще където има пот, трябва да има и бира. Виж подбирането е вече е нещо съвсем друго, ама не говорим за него иначе и него щях да коментирам :laughing:

 

Не виждам защо толкова задълбаваш с тази дума? Може да е моята тоалетна, на съседа, някой виртуален клозет тип клекало или пък селска дупка тип „откъдето дошло, там и отишло”. Значението на думата е всеизвестно и това значение ще си го праскам където и както намеря за добре, независимо дали изкривената логическа естетика на английския ти изказ го приема или не.

 

Като видиш някой да спори в нета, праскаш снимката, като видиш някой да драсне нещо на английски праскаш малоумния цитат. Много си предвидим си бе батеее, знаем какво ще напишеш вече в 2 от 10-15 случая и то са все са неща, неизмислени от теб. Ама така е като мислите собствено производство стават единствено за боклука, се прибягва до чуждите клишета.

Абе, ся се сетих, ти като си хвърляш мислите в боклука, правиш ли го разделно? :laughing:

 

Едно,....

Link to comment
Share on other sites

Прочетох усърдно цялата тема.

Тя е на път да бие "Какво ви минава през главата" по спам! Не мислех, че е възможно.

Явно наистина доста хора искат Рада гола... :D

 

И тъй като спама е приоритет на модераторите, а аз съм със 60% warn, искам да се извиня за спамърското мнение, макар да не мога да измисля нещо, което би било ПО темата, по начина, по който е зададена!

 

Лека вечер на всички! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Потбирането е много важно. Въобще където има пот, трябва да има и бира. Виж подбирането е вече е нещо съвсем друго, ама не говорим за него иначе и него щях да коментирам :laughing:

 

Exactly my point.

Link to comment
Share on other sites

Според мен темата трябва да се прекръсти на " Един форОмен мислител с 5 поста и още нещо..." или нещо от рода. То се е видяло, че в Михаля няма хляб поне вивид да ни радва... :lol:

 

помощ! помощ!

пък вивид краде вниманието от интригата между михаля и фарелска! другаркооооооооооооооооо, кажи му на тоя!

:D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Браво, михале!! Аз цяла тема ти направих 8 страници, а ти никакъв не се появяваш? Нали това искаше - да си показваш любовта на всеослушание? Сега защо така кратичък, пиши, разкажи ни, и ние душа храним все пак.. :lol: :rolleyes: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Exactly my point.

Абе моя пойт във визирания от теб цитат бе, че след като българския ти куца, де си тръгнал английския ми да апострофираш....та изпълваш сърцето ми с радост, че най-после постигнахме консенсус :D

И тъй като спама е приоритет на модераторите, а аз съм със 60% warn, искам да се извиня за спамърското мнение, макар да не мога да измисля нещо, което би било ПО темата, по начина, по който е зададена!

Абе много са ти взели страха тея модератори бе. На пък мен едно ми е чудно...как може да им имате въобще респект на модераторите тук. Е не на всички де, но ето ви този светъл и топъл пример:

Какво да ти кажа на тебе не знам. Каквото и да ти кажа просто няма смисъл, щото няма да стоплиш за какво пиша, така че най-горещо ти препоръчвам да ми прочетеш подписа. Ако не го разбереш от първия път, чувствай се свободен да го четеш колкото пъти е нужно, докато ми разбереш мисълта.

 

П.С. С това мнение те провокирам да ме обидиш за да мога да те банна. Няма да си играя повече като с Галка :D Тя поне показа малко снимки, ти и снимки не си показал, така че сигурно циците са ти малки и няма за какво да си играе човек с тебе.

И това е човек на 30 и кусур години, който е в Лондон. Как ли представя държавата ни, бедна ми е фантазията. А и не виждам да се изразява чак толкова сложно, за да е трудно да се разбере и от ученик в 3 „б” клас. И сега не искам да наскачат тук някви негови приятели, да да, знаем, то човек ако към приятелите си не се държи подобаващо, към кой друг...иначе не бихте му били приятели. А и все пак и аз имам право на мнение както и това да го изразявам, пък било то и за модератор, като все пак не съм прекрачил ни най-малко каквато и да е граница на добро поведение и сдържан изказ поне в това си мнение.

 

И цялото това негово мнение е провокирано от някой, който е изразил негативно мнение в няква си тема „какво аджеба ви минава през главата”. Йе, тук да не би негативните мнения да не са на почит? Всички трябва да говорят само хубави неща за всеки, а негативните мнения да са разрешени само за политиците. Ама то когато ние бъдем достатъчно критични към хората, които ни заобикалят, тогава там горе сред политиците ще се качват поне малко по-стойностни хора. Защото властта да постъпим правилно или не, не я имат само политиците, а я имаме всички.

 

 

Онтопик:

Фарел, безумно адски те желая

Гледай, какво за тебе правя :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...