Jump to content
BulForum.com

Специална тема за Michal


Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply
Абе кой е тоя Михал?

има една приказка - "да гониш михаля"...е, тук "първите паднаха в кърви, последните станаха първи" :laughing:

това, което искам да кажа е, че бай ти михал гони farrell и и се обеснява в любов. защо, само той си знае...та така :D

Link to comment
Share on other sites

Или Michal се подвизава и като vivid (май го наричаха раздвоение на личността, нещо като afx с двата акаунта, но този е по-тежък случай :bgrin: ) или vivid ревнува неистово от Michal...подозирам :unsure:

 

Вече ще се подвизава само с Michal.

 

Тая тема отиде доста in the ass...

Килър, по мое скромно мнение доста си се сдухал последно време. Бях си съставил друго мнение за теб. Не си господ, нали не си забравил? Защото същия тон, който използваше Христо срещу теб, самия ти използваше, даже беше доста по-цветущ по адрес на Галчето.

 

Не съм сигурен кой от двама ни е по-сдухан. честно. Ти не си наясно с личната ми кореспонденция с Галка, така че не можеш да прецениш дали съм бил по-цветущ или не. След като преценя, че някой не е полезен за форума аз го махам от форума и нямам нужда от тебе да ми казваш дали съм Господ или не съм. Всъщност, през годините съм изгонил доста хора, които нямаха място във форума, а пък форума си върви напред, има нови потребители, доста от старите са още в играта и т.н. Изобщо, критиката която ми отправяш, се старай да е смислена поне. След като реша че някой не е за тука, няма смисъл да се опитваш да ме караш да се чуствам виновен. Няма начин да се случи. Твоето скромно мнение не ме вълнува особено, когато става дума за запазване на форумния дух в определени граници. И тези граници не се определят от тебе, че да ме критикуваш. Когато осъзная че съм направил грешка се извинявам и я поправям, но когато считам че съм прав, направо си губиш времето.

 

Подкрепям! И според мен не трябваше да му режеш така крилцата на господин Вучков. Все пак наистина спазваше неаругантен тон (ако някой му разбираше писаниците де...) и не е обидил пряко никой.

 

Ти също си губиш времето. Или ти реши и ти да скочиш срещу модератора, че да порастнеш в очите на слепите. Отговора ми към Скорпи важи и за тебе. И се пише арОгантен да го еба.

Link to comment
Share on other sites

Че кое не му е смислено на критиката ми? Заяждаше ли се с Галя - заяждаше се. Факт. Беше не по-малко зъл и саркастичен от Ицо. Дори бих казал повече. А тия лични съобщения... моля ти се, бъди сериозен. Мислиш ли, че на някого му пука за личната ти кореспонденция?

Освен това... хъх... "нямам нужда от тебе да ми казваш"... кога стана ваксаджия, кога ти почернЕ задника... вече и английски словоред... Ужас... къде отива този свят, Господи?

ъъъ, визирах дядото с брадата, горе на облаците, да тръгнеш да отговаряш на риторичния въпрос.

Ей с т'ва може да се обобщи темата...

Hyenas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ей с т'ва може да се обобщи темата...

Hyenas.jpg

 

farrell нещо е погледнала на другата страна. не е доволна. изнамери някоя друга..

Link to comment
Share on other sites

Че кое не му е смислено на критиката ми? Заяждаше ли се с Галя - заяждаше се. Факт. Беше не по-малко зъл и саркастичен от Ицо. Дори бих казал повече. А тия лични съобщения... моля ти се, бъди сериозен. Мислиш ли, че на някого му пука за личната ти кореспонденция?

Освен това... хъх... "нямам нужда от тебе да ми казваш"... кога стана ваксаджия, кога ти почернЕ задника... вече и английски словоред... Ужас... къде отива този свят, Господи?

ъъъ, визирах дядото с брадата, горе на облаците, да тръгнеш да отговаряш на риторичния въпрос.

Ей с т'ва може да се обобщи темата...

Hyenas.jpg

 

Това ли беше най-остроумното което успя да съчиниш ? Не знам аз колко се заяждам ама ти напоследък си станал съвсем друг човек. Знам че не ти пука от нищо и за нищо. Ти си големия самотен сив вълк, на който не му дреме за нищо. На кой тия мохабети не знам. Доста добре се стараеш да го покажеш и да го докажеш във всяко свое мнение. Е, окей. Караш колело, което е опасно, което вероятно те прави повече мъж от всички останали, станал си кораво копеле един вид и трябва да го демонстрираш на всички. Готвиш си сам, переш се сам, чистиш си сам и т.н. Това трябва да ме впечатли ли по някакъв начин ? Нормално е когато палето възмъжее да почне да го доказва пред другите да не би те да си помислят, че е още пале. Ама малко прекаляваш. Има си нормален начин да си изкажеш недоволството от мене, а не да ми пробутваш евтини номерца. Можеше и на лично да ми напишеш, можеше и на админ да пишеш, но не, трябва всички да видят че Пешо е пораснал и вече не си играе с пилето и може да критикува лошия модератор, щото той е вече мъж, оправя се сам в тоя живот гаден и не му пука от нищо и от никой. И тая тъпотия с английския словоред вече изби рибата. Как трябваше да го кажа според теб, господин журналист. Може би "от тебе нямам нужда да ми казваш" или може би "нямам от тебе нужда да ми казваш" или пък може би "от нужда нямам тебе да казваш ми". Малко селско става,а ? Как го искаш другия път ? За разлика от тебе самия, аз използвам много, много по-малко английски фрази като пиша из форума. Погледни си собствените мнения и тогава гледай какво и как пишат другите. Не е много умно да казваш на другите да си измият ушите, когато твоите са пълни с кал. Знам че на тебе и от това не ти пука. Ти си над тия неща. Има си думичка за твоя случай в английския, за който ме критикуваш и на мене тази думичка винаги ми е звучала по-добре на английски отколкото на български. Pathetic....

Link to comment
Share on other sites

Ти също си губиш времето. Или ти реши и ти да скочиш срещу модератора, че да порастнеш в очите на слепите. Отговора ми към Скорпи важи и за тебе. И се пише арОгантен да го еба.

Не съм скочил с/у теб, а и нямам цел да пораствам в очите на никой в този офрум. Просто си пиша за удоволствие. Изказах си мнението и толкоз, защото не смятам, че вивид беше направил каквото и да е, за да си заслужи банана независимо дали ни дразнеше с олигофренските си постове или не. И не смятам, че ти като имаш силата да го баннеш трябва да я изполозваш, защото те дразни. Знам, че нищо няма да променя с написаното от мен, но се чуствам свободен да си изкажа мнението или не е така...?

Link to comment
Share on other sites

Свободен си да си го изкажеш ама пак не схванах идеята, честно. И е крайно време да стане ясно на всички, че не банвам щото някой ме дразни. Много хора ме дразнят, но не съм ги баннал. Банвам хора които смятам че вредят на форума. Това че вие не искате да разберете как и по какъв начин вредят е друга тема. Омръзнало ми е да обяснявам. Бих обяснил, но не е сефте и няма смисъл да го правя. Та така, не ми се пише пак някво дълго мнение че ми се спи вече. Лека и мека.

Link to comment
Share on other sites

Хора, стига бе деа, как един човек, който се появява от въздуха и започва да си вре гагата навсякъде и да обяснява на другите колко са зле, докато се опитва да им продава и заучените си фрази, които трябва да звучат хумористично, който постоянно се държи passive-aggressive с всички, та как тоя човек да не си е заслужил бана?

 

Не знам защо и как поддържането на един форум чист от дразнещи навлеци е лошо.

Link to comment
Share on other sites

Значи всеки които има различно от твоето становище и го изрази цели "издигане в очите на слепите" или самодоказване? Няма вариант просто да мисли по различен начин?! Извинявай о господи, че дръзваме да не сме съгласни с теб...
Link to comment
Share on other sites

Значи всеки които има различно от твоето становище и го изрази цели "издигане в очите на слепите" или самодоказване? Няма вариант просто да мисли по различен начин?! Извинявай о господи, че дръзваме да не сме съгласни с теб...

 

А ти какво предлагаш? Да се подложи това на гласуване ли? И след като ще правим прецедент дали пък да не организираме един другарски съд за всички подобни истории и да се прави по 1 poll :)

 

Както един мой приятел американец има навика да казва : This is not a fucking democracy!

Link to comment
Share on other sites

То дори не е въпрос на демокрация или тотрлитаризъм, а въпрос на здрав разум. Вместо да обвинявате Килерина, запитайте се, Михаля приятен ли ви беше. Тук не става дума за мнения, различни от мнението на мода, а за липса на здрав разум и държание на дразнещ тинейджър, който иска целия свят да го види. Мерси, клоунадите някъде другаде, не във форума ми/ни.

Link to comment
Share on other sites

На мен лично не ми пречи Михаля, вивид пък беше интересен.

Много хора тук се опитват от години да блеснат с дълги смислени постове(някои даже успяват). Когато обаче дойде някой нов и напише нещо дълго и смислено, с интересен изказ и добре подбрани думи - всички се дразните.

 

Има много хора, които са съгрешили доста повече от вивид, по мое мнение.

Естествено, аз нямам власт тук. Филтрирането на юзърите е приоритет на модераторите.

Можем да имаме хиляди безсмислени buy/sell теми, в които непотребни хора да предлагат непотребни боклуци, та като отворя най-новите теми да търся до 5-та страница нещо интересно да прочета, но банваме юзъри за 2-3 мнения.

 

Ако има някой от старите юзъри(аз даже не се слагам в това число), който да не е преминавал границите на добрия тон, било то на ЛС или в тема, то нека първи хвърли камък...

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах в каква връзка реши да намесваш колелото и прането? Отклоняваш темата в опит да ме засегнеш? Уви неуспешен, но все пак... Що ли нищо не отговори относно сравнението на епитетите използвани от Ицо и тези адресирани към Галка....

Продължавам да смятам, че има промяна. Преди беше оставил впечатлението, поне у мен, може да съм грешал в преценката си, на интелигентен човек, тежащ на мястото си. Сега зад постовете ти виждам арогантен мегаломан, който на моменти се затруднява със словореда... И моля те, престани с опитите да ме засегнеш или поне издразниш. Ако толкова държиш да постигнеш успех - консултирай се с mobo, Psihara^^, AssasiN - може да ти дадат полезни идеи как се прави.

 

Айде, излей си сега поредната доза размисли и страсти, докажи поне пред себе си, че си ме затапил. Може да докажеш, че си прав като ме баннеш, като ми дигнеш малко warn-а, въобще имаш доста богат арсенал от средства за доказване на правотата си...

 

Antares out.

Link to comment
Share on other sites

Killer-e, брат... Май мнението ти беше за НЕО–ДДТ, а не за Пешо. :lol: Не съм се и замислял, че има такива деца във форума!

 

Замисли се първо над твоята недорасла персона, пък после давай такива определения на другите...

Link to comment
Share on other sites

Значи всеки които има различно от твоето становище и го изрази цели "издигане в очите на слепите" или самодоказване? Няма вариант просто да мисли по различен начин?! Извинявай о господи, че дръзваме да не сме съгласни с теб...

 

Извинявай чеде, с тебе никога не съм бил на едно мнение и странно как по твоята логика си още във форума и пишеш. Ти си живото доказателство, че нещата не са такива каквито се оптивате да ги изкарвате.

 

Само не разбрах в каква връзка реши да намесваш колелото и прането? Отклоняваш темата в опит да ме засегнеш? Уви неуспешен, но все пак... Що ли нищо не отговори относно сравнението на епитетите използвани от Ицо и тези адресирани към Галка....

Продължавам да смятам, че има промяна. Преди беше оставил впечатлението, поне у мен, може да съм грешал в преценката си, на интелигентен човек, тежащ на мястото си. Сега зад постовете ти виждам арогантен мегаломан, който на моменти се затруднява със словореда... И моля те, престани с опитите да ме засегнеш или поне издразниш. Ако толкова държиш да постигнеш успех - консултирай се с mobo, Psihara^^, AssasiN - може да ти дадат полезни идеи как се прави.

 

Айде, излей си сега поредната доза размисли и страсти, докажи поне пред себе си, че си ме затапил. Може да докажеш, че си прав като ме баннеш, като ми дигнеш малко warn-а, въобще имаш доста богат арсенал от средства за доказване на правотата си...

 

Antares out.

 

Реших да го намесвам всичкото това във връзка с това, че майче ти подкара селската първо, а ? Или това което написах не е удобно та реши да не ми отговаряш. Мислиш ли че ме вълнува дали си засегнат или не ? Ако реагираше като нормален човек, бих се замислил дали да те засегна или не. Но както отбелязах и в предното ми мнение, ти вече не си същия. Здраве да е. И в тебе имаше доста потенциал, но някъде се загуби из София. Откакто отиде в милата ни столица се промени. Да ти направя сравнение на мненията ти от преди и сега ? Или що пък аз да си губя времето. Направи си го сам. Само че ти си прекалено перфектен за да си направиш самооценка. Но за сметка на това нямаш проблем да правиш оценки на другите. Като не сте доволни от модерирането, живи и здрави, няма проблем. Приключвам участието си в тоя раздел на форума. Това Ви го обещавам. Държа на обещанията си. Който иска от колегите да се занимава. Галке, свободна си да пишеш отново. Вивид му махам бана. Ще махна даже и на Христуу бана. Дано сега да сте щастливи и доволни. Чао.

Link to comment
Share on other sites

Замисли се първо над твоята недорасла персона, пък после давай такива определения на другите...

Моята? Недорасла? Па и персона? Ма ти ма напрай по - голям шеф, отколкот съм! :lol: Евала, пиДж. Ако това ти е отговора на мойто откровено заяждане, значи по - добре да спра, че после ша почнем да се засягаме.

Link to comment
Share on other sites

Замисли се първо над твоята недорасла персона, пък после давай такива определения на другите...

 

Neo ти си живял 1 година по-малко от Psihara^^, и съумя да порастнеш повече от него, БРАВО(жалко че няма пляскащо смайли). Искам да видя човек на 20 съзрял ментално и да му стисна ръката, да му направя с*ирка и т.н., щото таквоз животно нема, но явно ти си изключение.

 

 

Off: Аз мисля, че дефлакс е на път за Америка, където ще подпише договор със звукозаписно студио и ще продаде платинен албум :lol: Майтап бе Уйли :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

От тук нататък поемам контрола в свои ръце :laughing:

 

Благодарим за случилото се на случилите го :D

 

п.с. Абе мн трудно се гради фором-имидж от друг ник, сега с моя си ще ми е далеч по-лесно :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Моята? Недорасла? Па и персона? Ма ти ма напрай по - голям шеф, отколкот съм! :lol: Евала, пиДж. Ако това ти е отговора на мойто откровено заяждане, значи по - добре да спра, че после ша почнем да се засягаме.

 

Ще те разочаровам, че няма как да ме засегнеш с плоските си изказвания, колкото и да се стараеш. Ама ако искаш пробвай, да видим докъде ти стигат силичките :D

 

 

 

Neo ти си живял 1 година по-малко от Psihara^^, и съумя да порастнеш повече от него, БРАВО(жалко че няма пляскащо смайли). Искам да видя човек на 20 съзрял ментално и да му стисна ръката, да му направя с*ирка и т.н., щото таквоз животно нема, но явно ти си изключение.

 

 

Off: Аз мисля, че дефлакс е на път за Америка, където ще подпише договор със звукозаписно студио и ще продаде платинен албум :lol: Майтап бе Уйли :lol: :lol:

 

Значи умствения капацитет и съзряването на ценностите са еквивалентни на възрастта така ли ? Всички на 20 са на едно ниво??! Всички на 30 са на едно ниво??! За ръката ако толкова държиш може да се видим да ми я стиснеш, другото смятам да го пропусна...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...