Jump to content
BulForum.com

Специална тема за Michal


Recommended Posts

Ми то тея дъъъъъъъъъъълги постове кой да ги чете, то отива работното и свободното време докато прочетеш два, пък ако трябва и да напишеш....ми ядене, спане и други работи кога? :lol:

 

Айде пак мойте постове били много дълги... ми научете се да четете поне толкова бързо колкото аз пиша :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply
Айде пак мойте постове били много дълги... ми научете се да четете поне толкова бързо колкото аз пиша :P

 

Май ти го взимаш насериозно,а? :P Никъде не съм казала, че твоите са дъъъъъъълги ;) На теб ти е дълга брадата на аватара :lol: То в онази тема за локумите с парите всички се оливате и се надпреварвате чий пост ще е най-дълъг, малко като мерене на едни други работи прилича, ама ... нека, да има!

 

Ех, Михал още го няма :(

Link to comment
Share on other sites

Нямаше ме само 5 дни, какво сте направили :lol: :wacko: :bgrin:
Радо, кажи ся, тая шушумига гадже ли ти е, или от форума научаваш за чувствата му?
Link to comment
Share on other sites

А може да не се появява, защото от архивите разбрах, че държал името му да се произнасяло "Мичал", а тук всички го кръстихме "Михал"....ама Михал повече кърти. :punk

Link to comment
Share on other sites

А може да не се появява, защото от архивите разбрах, че държал името му да се произнасяло "Мичал", а тук всички го кръстихме "Михал"....ама Михал повече кърти. :punk

 

МихалЯ дори..

Фарелке, преди 2-3 дена на центъра, рокличка, завеян поглед и някъв пич до теб.. тва ли е нашето момче?

Link to comment
Share on other sites

МихалЯ дори..

Фарелке, преди 2-3 дена на центъра, рокличка, завеян поглед и някъв пич до теб.. тва ли е нашето момче?

Хаха, spot_ex e дебнал на тепето с бинокъл и е следял за подозрителни лица, които на външен вид изглеждат като хора с никове фарел/михал? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хаха, spot_ex e дебнал на тепето с бинокъл и е следял за подозрителни лица, които на външен вид изглеждат като хора с никове фарел/михал? :lol:

 

Не ми издавай пусията де.. :ph34r: Ама ми е мерак да го видя михаля аджиба що за персонаж е :lol:

Link to comment
Share on other sites

Май и Фарел ще ни зареже :D

Link to comment
Share on other sites

Нещо идеята на темата прекалено глупава ми се струва. Да се било спряло спаменето и то в самия спам-отдел на форома. Това е като надпис на тоалетна „pissing is not allowed” :laughing:

 

Като вземем предвид и участието на модератори, които дори приканват използването на бутона „report” при употреба само на думата „фарел” от въпросния, цялостната картинка се превръща в карикатура на самите си създатели. С други думи действате положително на причините гласните ми струни да издават твърде характерните звуци, чиято писмена форма има следния вид „ха ха ха” :laughing:

 

Поредния алогизъм, на който се натъквам от думите ви е, че уж не я познавате момата, за да може въобще широко скроени форомци като вас да завидят, но пък явно я познавате достатъчно, за да се интересувате от личния й живот. Чак някакви разследвания се правят, ровят се архиви, за да се докаже наличието на връзка или липсата на такава, което само по себе си е прекалена заинтересованост, провокирана явно от личната ви обремененост, която ви е нанесла споменаването на момата в десетина поста. :laughing: Въобще предвиждам глад за психолози и психиатри на трудовия ни пазар в съвсем близкото бъдеще, когато услугите им станат по-достъпни за вас и когато обществото съвсем ви отритне и вече сте готови да придобиете нови възгледи и да се отървете от старите. Този процес донякъде е започнал, иначе не бих имал основанието за подобно мнение...замисляли ли сте се защо жените са кът в този фором? И тук не става дума за списъчния състав, а за дейно участващите.

Дрън дрън пляс пляс

Винаги неистово съм се чудел от къде я намираш тази смелост да пишеш въобще в този фором след тази, а и редица други теми. Но все пак, благодаря ти, че си тук, защото кой би искал да изгони причината за такъв искрен смях. Друга такава добра причина като теб не се намира лесно. И ако трябва да те аналогизирам ще е нещо от типа на Мистър Бийн, само че неговото е роля, пък и пари получава, за това което прави, а твоето е по-скоро някакво безкористно самоизлагане, лайвстайл направо :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Дори и да я нямаше тая тема да не мислиш,че спама ще спре?Пък и ние малко шоу да си направим и модераторите душа носат,не може по цял ден "closed". :lol:

2ро ако си забелязъл темата е за миХал и бъзиците са съсредоточени върху неговата особа.

3то вместо във всяка тема да ни казва колко обичал фарел,му направихме собствена :lol:

Link to comment
Share on other sites

@vivid, за една година от регистрирането си имаш само 3 поста...и 3-те с негативно звучене. Чудя се можеш ли изобщо да направиш разлика между раздела Buy/Sell и някоя конкретна тема като тази например...Всеизвестно е, че има десетина често използвани теми (предимно в този и в Others-раздела), където хората свободно могат да си спамят без да получават наказания...и това се допуска напълно умишлено. Да не говорим, че повечето от съфорумците се познаваме лично, благодарение на многобройните организирани срещи или покупко-продажби на стоки между нас.

Не виждам какъв ти е проблема, след като темата е интересна по един или друг повод на доста от участниците вътре. Да, имаш право на мнение, но не го налагай над мнозинството. ;)

Link to comment
Share on other sites

I'm tha shit !

Като гледам темата , която си извадила да се подиграваш на w00x , май и ти ровиш в архиви , а? Не мога да разбера кво очакваш да постигнеш с тая помия дето избълва , като повечето от форума те виждат за първи път (включително и аз) , нямаш много влияние, особено като нападаш така с тоя твой анализ. Глад за психолозите няма да има , спокойно , винаги ще има хора като тебе , които ще ги хранят.Може би взимаш пример от собствената си терапия и пробваш дали ще действа и тук... И между другото мерси , че помогна на гласните ми струни да издадат звук , който може да се опише по начина „ха ха ха” ;).

Link to comment
Share on other sites

mislq de devoi4eto e sau4eni4ka na galka , evala trqbva da ima pove4e takiva hora koito se opitvat da pravqt virtualna psihoanaliza i v edin post nablaskvat tolkova slojni dumi na koito 90% ot zna4enieto e 4ujdo dori na avtora na posta ama tva ne e naj vajnoto de :D

Link to comment
Share on other sites

Ее.. регнат/a е преди малко по-малко от година , едва ли е Галка :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...