Jump to content
BulForum.com

Специална тема за Michal


Recommended Posts

По молба на Michal и с почти утопичната мечта да вземе да спре спаменето по всички възможни теми, създавам специална такава. В тази тема той ще може да излива сърцето си пред всички, на които не им пука. Michal, надявам се да си доволен, използвай си темата по предназначение, а останалите теми гледай да не ги ползваш много често.

 

Молба към модераторите: Нека в тази тема бъде разрешено на Michal да поства колкото си иска постове един след друг, по-добре така, отколкото едно и също в 20 различни теми. А и ако може да е пинната темата още по-добре, смятам че ще е по-доволен.

 

Michal, надявам се да си схванал основната идея, радваме се за любовта ти, но не всеки иска чуждото щастие да му се навира нонстоп пред очите, камо ли по толкова нескопосан начин..

 

Аз имам един въпрос, хем да направиш и първия пост в личната си любовта тема - ква ви е на вас връзката въобще?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

А farrell ще пише ли в тази тема или връзката им е на етапа "Абе ходя с едно гадже, ама тя още не знае..." :P

Даже може да им я направим с парола, че да си я четат само двамата... :ph34r:

 

П.П. А не е ли по-лесно вместо цяла тема - един мод-режим...

Link to comment
Share on other sites

А farrell ще пише ли в тази тема или връзката им е на етапа "Абе ходя с едно гадже, ама тя още не знае..." :P

Даже можем да им я направим с парола, че да си я четат само двамата... :ph34r:

 

Еееееееееее развали целия сценарии.. Трябваше първия пост да е негов.. :lol: УУУжааааааасТ!!

Нека двамата си го обсъдят в темата, да вземат решение, да ни известят, пък съотнетно ще вземем нужните мерки :lol:

 

П.П. За мод-режима ти си решаваш, но тази тема е единственото, което аз лично мога да направя в качеството си на обикновен потребител. Ако смяташ, наложи режим, ако пък решиш - изтрий тази тема. Въпросът е, че това си беше чист терор неговото.

Link to comment
Share on other sites

Еее....няма проблем...сега ще изтрия останалите постове....и се чудя дали да не пусна един пул "Кой иска мод-режим за Михал?" :woot

Link to comment
Share on other sites

Еее....няма проблем...сега ще изтрия останалите постове....и се чудя дали да не пусна един пул "Кой иска мод-режим за Михал?" :woot

 

 

:punk :punk :punk УРА!!! :punk :punk :punk

 

Ето виждате ли - културно се постигат много неща..

Link to comment
Share on other sites

Тази тема ще я оставя до утре и после ще я изтрия, но давам обещание, че в момента в който забележа някъде обяснение в любов на Михал към Фарел или изобщо спамене от негова страна - това ще му е за последно. Няма да получи бан, но има и други начини да спася съфорумците от набезите му.

Може би тук е моментът да добавя "Ако забележите някъде Михал да споменава Фарел - ползвайте бутона p_report.gif " :punk

Link to comment
Share on other sites

spot_ex , не трябваше да му обръщаш чак толкова внимание и да правиш тема за неориентираната му глава :) Така или иначе при още 1 любовно обяснение ще е мод-нат , просто не си струва да си хабиш нервите за него , пича е яко в насрещното ;)

Link to comment
Share on other sites

spot_ex , не трябваше да му обръщаш чак толкова внимание и да правиш тема за неориентираната му глава :) Така или иначе при още 1 любовно обяснение ще е мод-нат , просто не си струва да си хабиш нервите за него , пича е яко в насрещното ;)

 

Хубаво, ама виж, че никой от колегите не прави нищо, а пък да занимаваме Midex с тия глупости е тъпо.. В последствие той се намеси, но за мен това беше правилния начин на реагиране.

Link to comment
Share on other sites

Видях тази тема с малко закъснение. Написах това мнение и след това отворих настоящата тема :).

Лично аз вероятно ще го сложа на нещо повече от модерейтед мод.

Link to comment
Share on other sites

завистници! искате да попречите на чистата и свята любов на михаля към фарелина, а?!

бързо да си признавате кой от вас е всъщност трети братовчед и шурей на стринката на баджанака на дядото на някой от двамата, или поне брат близнак, но още при раждането отделен и захвърлен по сиропиталища и сега изпитващ изгаряща омраза и ненавист към чудесния живот и чистите чувства на младите?!

развалихте хубавата сапунка. тъкмо се бях зарадвал че ще изскочи ново забавления от типа на йозовото изтипосване "виште гаджето ми по гащи".

баси, кат изгоните всички тъпаци или поне ги накарате да поумнеят ние - свръхинтелигентните (и скромни!!!) няма да имаме на кого да се смеем! после що сме били вечно сърдити....

 

 

и в правилата на форума stalking-а не е забранен. никъде не съм забелязал и фарелина да се оплаква, че е обект на подобни чувства. и тъй: кво нарушава михаля, та ще го модерирате? спокойствието на няколко завистника, които просто още никога не са изпитвали подобни чувства? Признавам повторението и монотонността са дразнещи, но пък още не е стигнал до етап да се изказва с едно и също изречение на всеки 5 минути примерно.

 

 

едит: споменаването, че си нямаш на идея не е същото като да се оплачеш, че те притесняват и тормозят, нали?

точка 21 от правилата е сложена за удобство и можете да си я ползвате при абсолютно всички случаи. можете и да изтриете останалите правила и да си работите само с нея за по-лесно, по-кратко и по-ясно: 3 в 1.

Link to comment
Share on other sites

и в правилата на форума stalking-а не е забранен. никъде не съм забелязал и фарелина да се оплаква, че е обект на подобни чувства.

Наблегни на точка 21 от правилата :devil.

 

В една друга тема farrel спомена че си няма и на идея кой е този образ.

Link to comment
Share on other sites

Я дайте малко пред история за непросветените или нещо като показателен пост, че не го посещавам тоя раздел много много, а май трябва.

 

развалихте хубавата сапунка. тъкмо се бях зарадвал че ще изскочи ново забавления от типа на йозовото изтипосване "виште гаджето ми по гащи".

 

Грубо като цяло. :D Не беше ли JIS дето си показа гаджето по гащи в онази тема?

Link to comment
Share on other sites

Я дайте малко пред история за непросветените или нещо като показателен пост, че не го посещавам тоя раздел много много, а май трябва.

 

 

 

Грубо като цяло. :D Не беше ли JIS дето си показа гаджето по гащи в онази тема?

ми всъщност не знам. може и да се бъркам. не се сетих да сейвкам картинките тогава с обяснения. пък и двете почват с J, та все тая.

пък и тая тема обещаха че ще я трият скоро :) йозо може и да не забележи.

Link to comment
Share on other sites

Признайте си обаче че farrell ви е симпатична и завиждате супер много само при мисълта че някой друг от форума може да е намерил щастието си с нея :)

 

В смисъл без значение дали е вярно или не... и в двата случая голяма част от вас се прояжда от мисълта че сте изпуснали влака... иначе нямаше да я има тази тема изобщо :P

 

Някой беше казал че ревността представлява страх от сравнение. Има логика... ;)

Link to comment
Share on other sites

Posted by stenli

А като си спомня, че преди в тоя подфорум имаше 5 теми на кръст, а ся се е превърнало буквално в чат канал :wacko:

 

@deflax, страшно много им завиждам и на двамата, особено както не съм ги виждал и не ги познавам :lol: Направо умирам от злоба тука :bgrin:

 

+1 за затваряне на тената

 

едит: опс, забравих, че съм в приятелката ми на гости :-с

Link to comment
Share on other sites

Признайте си обаче че farrell ви е симпатична и завиждате супер много само при мисълта че някой друг от форума може да е намерил щастието си с нея :)

 

 

Ами не, незнаем дали е симпатична или не, поне хората, които не сме я виждали. И не, не завиждаме защото голяма част (предполагам) си имат техни и не ги грее особенно. А и от постовете, на които съм се се натъквал, съм останал с впечатление, че любовта им е едностранна(предполагам),((тука нещо много предположения стаха :bgrin: )).Ама и вие сте много лоши начи ! Човекът като неможе да си показва/изказва любовта на живо оставете го поне във форума, че и тука като го отрежете къде ще ходи? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Признайте си обаче че farrell ви е симпатична и завиждате супер много само при мисълта че някой друг от форума може да е намерил щастието си с нея :)

 

В смисъл без значение дали е вярно или не... и в двата случая голяма част от вас се прояжда от мисълта че сте изпуснали влака... иначе нямаше да я има тази тема изобщо :P

 

Някой беше казал че ревността представлява страх от сравнение. Има логика... ;)

 

Лично мое мнение: как да си призная, че ми е симпатичен някой, който не съм виждал? Защо да завиждам на някого, който не знае как да изрази чувствата си? Дали са споделени или не не е мой проблем. Но започна да ме засяга, когато започна това безсмислено парадиране.. А влакове, приятелю, бол! Огледай се и сам ще видиш - тренове, самолети, коли, бусове, колелета.. За всекиго по нещо :punk

 

По-интересното - защо михаля все още не си е ползвал темата по предназначение? Може би си е взел най-накрая нужния урок? мише, ще ни просветлиш ли?

 

едит: хахахааа е не, вече просто не мога.. хахаха... ще има ек-ек, обаче михаля срещу форума хахахахахаха

Link to comment
Share on other sites

Признайте си обаче че farrell ви е симпатична и завиждате супер много само при мисълта че някой друг от форума може да е намерил щастието си с нея :)

Късам се от завист , вече си ям копчетата от клавиатурата едно по едно , за да не мога да почна и аз да и се обяснявам... щото завиждам на Michal , разбийш...

Link to comment
Share on other sites

Бе така като гледам бавно напредваш с яденето, щото бая буквички си изписал. Oсвен ако не използваш виртуална клавиатура.

 

И все пак, някой ще ме просвети ли на бързо.

Link to comment
Share on other sites

Бе така като гледам бавно напредваш с яденето, щото бая буквички си изписал. Oсвен ако не използваш виртуална клавиатура.

 

И все пак, някой ще ме просвети ли на бързо.

Започнах с цифрите , по-вкусни са. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мичал написа 40 поста, във всички теми, как обича Фарел и как е влюбен с нея...

 

Изчерпателен както винаги :)

 

Мерси. Щото нещо не ми дава да разглеждам на Michael постовете.

Link to comment
Share on other sites

Признайте си обаче че farrell ви е симпатична и завиждате супер много само при мисълта че някой друг от форума може да е намерил щастието си с нея :)
Признаваме ти, че фарел ти е симпатична и завиждаш супер много при мисълта... Тази и тази снимка дават храна за подобни коментари ;]

Аз лично този таралеж не го ща в гащите си :) Образно казано. Раделино, шушумиго такава, няма да ми се обиждаш на прямотата :)

Започнах с цифрите , по-вкусни са. ;)
Никакъв вкус нямаш! Най-вкусни винаги са били и винаги ще си останат стрелките и a,w,s,d, особено от геймърските клавиатури - най-малкото защото са по-добре посолени :)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...