Jump to content
BulForum.com

Специална тема за Michal


Recommended Posts

Всяка тема с негово присъствие се превръща в бълвоч, а както е ясно, той няма нужда от тема с определено заглавие. Със същия успех, можеше да изкаже същите мнения и "идеи", и в раздела за Автомобили.

Българина е адски тъпо животно. За собствената си глупост е готов да обвини всеки друг, но никога самия себе си. Как така той, най-прекрасния и умен на света, ще да е виновен за нещо? Това е просто невъзможно. Абе кой ми сра в гащите беее? :laughing:

 

w00x 18

spot_ex 17

Tomahawx 15

Antares 14

Psihara^^ 14

Curunir 12

djadomraz 11

KILLERINCHO 9

NEO_DDT 9

Midex 9

zlobil 7

NeRoX 7

deflax 6

DaToNik 6

Divaka 5

__smirnoff__ 5

AssassiN 4

R_a_p_t_o_R 4

BlackGuardian 4

vivid 4

Dunc 3

Дочо 3

NEFARIOUS 3

Thief 3

mobo 3

DON_CHEFO 2

farrell 2

Michal 2

netrootbg 2

frodo 2

XpucTyyy 2

 

 

Мдааа, темата аз я превърнах в бълвоч, наистина :laughing:

 

 

п.с. Въобще, форома ви владее :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Дам. Винаги гледаме количеството. Точно както си му е реда.

 

П.П. на български език използваме П.П, а не П.С. о умни и невинен господине.

Link to comment
Share on other sites

п.с. Въобще, форома ви владее :laughing:

 

Изобщо, ама въобще не бъркаш правописа на форум... а това сега дето е червено са го поправили модераторите с цел да те злепоставят предполагам... ах тяхната мамица гадини недни :lol:

Link to comment
Share on other sites

Момчета, вече почна да ми писва :angry1 Защо изобщо му обръщате внимание на това същество, което е създадено, за да дразни всичко живо и щастливо :confused След като няма модератор да помогне (единствения такъв пак вие принудихте да действа така), МОЛЯ ВСИЧКИ УВАЖАВАЩИ СЕБЕ СИ СЪФОРУМЦИ ДА ИЗПОЛЗВАТ БУТОНА IGNORE ЗА МНЕНИЯТА НА VIVID, ХРИСТУУУУ И ВСИЧКИТЕ ИМ ПРОИЗВОДНИ!!! :excl:

Спрете докато не сме се изпокарали всички тотално - заразно е! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Изобщо, ама въобще не бъркаш правописа на форум... а това сега дето е червено са го поправили модераторите с цел да те злепоставят предполагам... ах тяхната мамица гадини недни :lol:

Той нарочно го пише така уж да ни дразни и да предизвиква такива реакции.Прави се на интересен общо-взето...

Link to comment
Share on other sites

Момчета, вече почна да ми писва :angry1 Защо изобщо му обръщате внимание на това същество, което е създадено, за да дразни всичко живо и щастливо
Аз от мъртъвците ли съм? На мен ми е интересен ;]
6toto e zubar s o4ila i nikoi ne mu se vrazva na akala
ъъ, извинете, господине, вие да сте случайно борец?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...