Jump to content
BulForum.com

Специална тема за Michal


Recommended Posts

Боже, Вивид, просто МЛЪКНИ!

 

Килъре, ако ти пратя картичка от някое място в Родопите ще го баннеш ли? Като гледам тия импотентни опити за демонстриране на интелект и оригиналност и направо ми става лошо, буквално!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply
Абе моя пойт във визирания от теб цитат бе, че след като българския ти куца, де си тръгнал английския ми да апострофираш....та изпълваш сърцето ми с радост, че най-после постигнахме консенсус :D

 

Ми това не беше моя пойнт, но ти пак показваш, че на никъде не отиваш, а се въртиш около това, което ти е подадено и чакаш следващото някой да ти подаде.

Link to comment
Share on other sites

Е какво е това краткословие, кажи сего колко обичаш farrell или вече ти мина ?

Много я обичам

 

Браво, михале!! Аз цяла тема ти направих 8 страници, а ти никакъв не се появяваш?

А къде са ми червените надписи и мигащите банери?

 

Сега защо така кратичък, пиши, разкажи ни, и ние душа храним все пак..

Е па, вие ако храните душа, ние не го храним, само се къпем с него

Link to comment
Share on other sites

И сега не искам да наскачат тук някви негови приятели

 

Възможно е, макар специално в твоя случай май има далеч по-голяма вероятност да ти скочат психиатрични санитари с усмирителни ризи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

А къде са ми червените надписи и мигащите банери?

 

Ти, момко голобради, на колко годинки си? Ако искаш може и с пръстчета да ми покажеш..? :wir :lol: :blink:

Link to comment
Share on other sites

И това е човек на 30 и кусур години, който е в Лондон. Как ли представя държавата ни, бедна ми е фантазията. А и не виждам да се изразява чак толкова сложно, за да е трудно да се разбере и от ученик в 3 „б” клас. И сега не искам да наскачат тук някви негови приятели, да да, знаем, то човек ако към приятелите си не се държи подобаващо, към кой друг...иначе не бихте му били приятели. А и все пак и аз имам право на мнение както и това да го изразявам, пък било то и за модератор, като все пак не съм прекрачил ни най-малко каквато и да е граница на добро поведение и сдържан изказ поне в това си мнение.

 

И цялото това негово мнение е провокирано от някой, който е изразил негативно мнение в няква си тема „какво аджеба ви минава през главата”. Йе, тук да не би негативните мнения да не са на почит? Всички трябва да говорят само хубави неща за всеки, а негативните мнения да са разрешени само за политиците. Ама то когато ние бъдем достатъчно критични към хората, които ни заобикалят, тогава там горе сред политиците ще се качват поне малко по-стойностни хора. Защото властта да постъпим правилно или не, не я имат само политиците, а я имаме всички.

 

В белите държави, провокативното и леко арогантно държане се счита за изключително невъзпитано. Ако имаш желание, заповядай в Лондон да я представиш по-добре от мен "държавата ни". Ми ти много загрижен за представянето на държавата ни ми идваш, моето момче. Кой си, откъде идваш и накъде отиваш, че да ми дойдеш тука във форума и да почнеш да плетеш интрижки и селски провокациики, че даже да си позволяваш да критикуваш. Малко ти е стажа тука, че да критикуваш който и да било. Мислиш че си голям умник ли. Такива като тебе колко съм ги виждал.... с лопата да ги ринеш. Мислиш си, че интелекта ти е толкова голям, че тука другите тъпаци ще ти вървим по гайдата и ще ти се връзваме на смешните изказвания. Грешка. Имаш 24 часа ограничение за да можеш да ми прочетеш мнението, без да отговаряш в тази тема разбира се, и да ми напишеш един или два изключително остроумни и интелигентни ПМ-а, в които да ми обясниш как не съм прав, какъв съм педал или нещо може би по-оригинално, след което бан-а влиза в сила завинаги. Не си първия, няма и да си последния. Комплексите си ги избиваш някъде другаде. Ако си някой непризнат гений, да знаеш че и тука непризнат ще си останеш. Както казва един друг модератор, остани си със здраве.

 

П.С. Тъй като съм модератор, демек фашист, педал, комплексар и т.н. и т.н., си запзавам правото да ти публикувам ПМ-а, който ще получа. На такива гадини като мене не трябва да им се дават такива права, но живота е несправедлив понякога.

 

Боже, Вивид, просто МЛЪКНИ!

 

Килъре, ако ти пратя картичка от някое място в Родопите ще го баннеш ли? Като гледам тия импотентни опити за демонстриране на интелект и оригиналност и направо ми става лошо, буквално!

 

Адреса ми е :

London, UK

25A Orford Road

E17 9NL

Mr. Veselin Kichukov

 

Обещаното си го търсим като наследство !!! Почнах да броя ама не можа да изкара до три. На две изгоря хайванчето. Понякога наистина живота е кучка ....

Link to comment
Share on other sites

Ти, момко голобради, на колко годинки си? Ако искаш може и с пръстчета да ми покажеш..? :wir :lol: :blink:
Тоя пък не се базикай ве, че той е пич на 20 и няколко в разцвета на младоста, енергията и красотата си, който намира най-естествения начин да изрази чувствата си - във форум... :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Тоя пък не се базикай ве, че той е пич на 20 и няколко в разцвета на младоста, енергията и красотата си, който намира най-естествения начин да изрази чувствата си - във форум... :lol: :lol: :lol:

 

Тва природата.... объркана работа ти казвам, объркана! :wir

Link to comment
Share on other sites

Странна работа е тоя форум. 2-3 дена мир, после изведнъж се появява интересен мат'риал. :)

Link to comment
Share on other sites

Или Michal се подвизава и като vivid (май го наричаха раздвоение на личността, нещо като afx с двата акаунта, но този е по-тежък случай :bgrin: ) или vivid ревнува неистово от Michal...подозирам :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Тая тема отиде доста in the ass...

Килър, по мое скромно мнение доста си се сдухал последно време. Бях си съставил друго мнение за теб. Не си господ, нали не си забравил? Защото същия тон, който използваше Христо срещу теб, самия ти използваше, даже беше доста по-цветущ по адрес на Галчето.

Link to comment
Share on other sites

Тая тема отиде доста in the ass...

Килър, по мое скромно мнение доста си се сдухал последно време. Бях си съставил друго мнение за теб. Не си господ, нали не си забравил? Защото същия тон, който използваше Христо срещу теб, самия ти използваше, даже беше доста по-цветущ по адрес на Галчето.

Подкрепям! И според мен не трябваше да му режеш така крилцата на господин Вучков. Все пак наистина спазваше неаругантен тон (ако някой му разбираше писаниците де...) и не е обидил пряко никой.

Link to comment
Share on other sites

аз съм обидена :bgrin:

Michal спря да обяснява навсякъде колко съм му на сърце :wacko:

знаете ли сега на мен какво ми е :lol: вместо да си чета :wub: редчета, ся някъв си ристю и сие :ghost

Link to comment
Share on other sites

Michal спря да обяснява навсякъде колко съм му на сърце :wacko:

 

Ако не ти е точно за Michal, то тогава:

 

Много обичам farrell. Повече от всичко на целия свят. :love :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...