Jump to content
BulForum.com

Специална тема за Michal


Recommended Posts

EDIT: Едитвам си поста, защото установих, че и това мое заяждане е плоско и недорасло. Отивам да си пазя плочката на магистралата, преди Нео да ми я вземе. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply
Значи умствения капацитет и съзряването на ценностите са еквивалентни на възрастта така ли ? Всички на 20 са на едно ниво??! Всички на 30 са на едно ниво??! За ръката ако толкова държиш може да се видим да ми я стиснеш, другото смятам да го пропусна...

 

Ами без да се засягаш, но има нещо вярно. Да не всички на 20 са серсеми и незряли и т.н. - някои повече, други по-малко, но все пак но като минеш 30те ще почнеш да си мислиш - "ей верно е че на 20 не бях абсолютен серсем и ужким мислех по 3 пъти преди да свърша някоя глупост, но май май все пак вятър ме вееше на бял кон".

 

Излишно е да спорим колко зрял и отговорен човек си, като минат 10 години ела ме заплюй ако това което казах в момента е лъжа. Съдя по себе си - на 20 вече помагах в издръжката на семейството ми (майка ми и по-малката ми сестра) и все пак мисленето ми е било доста по-наивно от сегашното, настрана някои не дотам зрели постъпки... ако случайно изобщо нямаш такива ще ми е интересно да се запозная с теб защото ще си уникален екземпляр... :)

Link to comment
Share on other sites

Колко са напрегнати всички. Мале мале. А някои даже се взимат супер на сериозно, че се и карат дори.

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Едитвам си поста, защото установих, че и това мое заяждане е плоско и недорасло. Отивам да си пазя плочката на магистралата, преди Нео да ми я вземе. :lol:
RESPECT! icon_bowdown.gif icon_bowdown.gif
Link to comment
Share on other sites

Колко са напрегнати всички. Мале мале. А някои даже се взимат супер на сериозно, че се и карат дори.

 

Ми лято е, напекло ни е слънцето всички :)

Link to comment
Share on other sites

Бах тая тема се развива повече от която и да е друга.Сигурно с всеки ден се увеличава с по 1 -2 страници

Link to comment
Share on other sites

Бах тая тема се развива повече от която и да е друга.Сигурно с всеки ден се увеличава с по 1 -2 страници

 

Жалко, че адресата на темата никакъв го няма..

Link to comment
Share on other sites

Жалко, че адресата на темата никакъв го няма..
Мда то стана: от къде тръгнахме, до къде стигнахме :D :P

 

 

 

Едит: Честито и от мен на farrell

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден, farrell. :P

Ей сега вече всички влюбени в нея може да постват здраво. :lol: Не забравяйте, че това си е темата на Michal все пак.

 

Та...според правилата (21) модераторите могат да правят каквото си искат, с цел водене на форума в определена посока. На който не му харесва тази работа...мога да му предложа много неща да направи. Всички сте се съгласили с правилата при регистрация.

И по повод правилата...според правило 25 не може да имаш повече от един акаунт. :) Както и да е.

Много си предвидим си бе батеее

Ама така е като мислите собствено производство стават единствено за боклука, се прибягва до чуждите клишета.

Абе, ся се сетих, ти като си хвърляш мислите в боклука, правиш ли го разделно? :laughing:

Е, това, че си хвърлям мислите ти го каза, не аз. Хвърлям само някой, да разделно го правя. Виждам, че рециклираш мисли, хвърлени от мен преди 10тина години.

Ето няколко от контейнера "О********и в интернет".

Да, придвидим съм. И? :huh:

Ти мислиш, че не си? Че си много оригинален и т.н...Има определени типове хора. Ти си ми ясен каквото и да направиш. Има хиляди като теб, и като мен...и изобщо не се напрягай...

Link to comment
Share on other sites

Бах тая тема се развива повече от която и да е друга.Сигурно с всеки ден се увеличава с по 1 -2 страници

Не е зле да прегледаш и други теми, в които аз участвам. Ще видиш тенденциозност в самия им развой :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не е зле да прегледаш и други теми, в които аз участвам. Ще видиш тенденциозност в самия им развой :laughing:

 

Ти явно имаш някаква дарба по тия форуми.

 

"icky Тежко наказани 7 Feb, 2005 1458"

 

тука направо са те наказали, дори и с 1458 мнения :)

Link to comment
Share on other sites

Като не сте доволни от модерирането, живи и здрави, няма проблем. Приключвам участието си в тоя раздел на форума. Това Ви го обещавам. Държа на обещанията си. Който иска от колегите да се занимава. Галке, свободна си да пишеш отново. Вивид му махам бана. Ще махна даже и на Христуу бана. Дано сега да сте щастливи и доволни. Чао.

 

Е, не беше това идеята...

Не съм очаквал от теб подобна постъпка. Споровете са интересни, а хората, облечени в някаква власт, са недолюбвани априори. Мислех, че нямаш проблем с това и не могат да те изкарат от равновесие...

Link to comment
Share on other sites

По-скоро да се банне автора на темата, че ако не беше гениалното му прозрение да я сътвори, нямаше да се стигне до всичкия този бълвоч:))))))

Link to comment
Share on other sites

По-скоро да се банне автора на темата, че ако не беше гениалното му прозрение да я сътвори, нямаше да се стигне до всичкия този бълвоч:))))))

 

Май не си забелязал, че не е автора на темата проблема, а господин Бъчваров. aka XpucTyyy. Всяка тема с негово присъствие се превръща в бълвоч, а както е ясно, той няма нужда от тема с определено заглавие. Със същия успех, можеше да изкаже същите мнения и "идеи", и в раздела за Автомобили.

 

Виж, че даже и в другия форум са го "почерпили" тежко с банан.

Link to comment
Share on other sites

Май не си забелязал, че не е автора на темата проблема, а господин Бъчваров. aka XpucTyyy. Всяка тема с негово присъствие се превръща в бълвоч, а както е ясно, той няма нужда от тема с определено заглавие. Със същия успех, можеше да изкаже същите мнения и "идеи", и в раздела за Автомобили.

 

Виж, че даже и в другия форум са го "почерпили" тежко с банан.

 

Ами като има кой да му се връзва... но пък тука изобилства от тинейджъри копнеещи да се докажат пред останалите... Мен донякъде ме забавлява цялата работа, пък като ми писне натискам едно Х-че и се разкарват щуротиите от екрана ми :)

Link to comment
Share on other sites

Още ли не си създал програма, която автоматично да затваря всичко като ти писне?

 

Такава отдавна е създадена - има едно 2 копчета на кутията на компютъра - и 2те вършат прекрасна работа :)

Link to comment
Share on other sites

Ааааа... С уважение към автора на темата, моля! Защото тази тема я направих с една едничка цел - да спре повсеместния спам на михаля, а не да се правят вътрешнозаводски дразги! Въобще даже нямам намерение да търся от къде е почнал спора ви и за какво е той. Това са си ваши работи, просто можеше да не спамите така стабилно тук. Има си лични. Нормално е - различни хора, различни виждания. Но трябва да има и някакво уважение към чуждото мнение, за да се запази добрия тон във форума. :huh: Ако е нужно темата може да се прочисти от излишните постове, може пък и да се затвори. Важното е, че постигнах целта си - михаля спря да спами... Жалко, че се появиха негови заместители обаче.. Явно темата за "любовника" се е изчерпала, та почнаха странични дразги. А това, ще се съгласите, не е на хубаво.. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Аз бих казал, че темата ти е зададена съвсем спамерски. Самото и заглавие е СПАМ!

Огромната част от хората тук си спамят по принцип. Просто при някои това се толерира, при други не чак толкова, а при трети направо се получават наказания.

Link to comment
Share on other sites

Аз бих казал, че темата ти е зададена съвсем спамерски. Самото и заглавие е СПАМ!

Огромната част от хората тук си спамят по принцип. Просто при някои това се толерира, при други не чак толкова, а при трети направо се получават наказания.

 

Ти виж заглавието, после виж след 3-4 страница за какво се пише. Нищо общо.. Но уважавам мнението ти, не исках да става спамерска, явно че някои хора са чакали точно такава тема, та да си чешат наволя езиците.

 

Във форума на УНСС има една тема "Нищо общо" или нещо такова - явно и на нас ни е нужна - да има всеки да си пише без значение за какво, без връзка с предишните постове.. Просто за спорта! Някой да се хване и да направи такава тема, примерно "Мощно спам навеки", та да се трупат постове, да се трупат.. Явно сме почнали да бачкаме не за качество, а за количество. Което е тъжно..

Link to comment
Share on other sites

Ти виж заглавието, после виж след 3-4 страница за какво се пише. Нищо общо.. Но уважавам мнението ти, не исках да става спамерска, явно че някои хора са чакали точно такава тема, та да си чешат наволя езиците.

 

Във форума на УНСС има една тема "Нищо общо" или нещо такова - явно и на нас ни е нужна - да има всеки да си пише без значение за какво, без връзка с предишните постове.. Просто за спорта! Някой да се хване и да направи такава тема, примерно "Мощно спам навеки", та да се трупат постове, да се трупат.. Явно сме почнали да бачкаме не за качество, а за количество. Което е тъжно..

Ние за тва имаме "Какво ви минава през главата?"...

 

Edit - Психар :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...