Jump to content
BulForum.com

Специална тема за Michal


Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply
Признаваме ти, че фарел ти е симпатична и завиждаш супер много при мисълта... Тази и тази снимка дават храна за подобни коментари ;]

Аз лично този таралеж не го ща в гащите си :) Образно казано. Раделино, шушумиго такава, няма да ми се обиждаш на прямотата :)

afx got owned.

Link to comment
Share on other sites

Бе тоя дето й е зяпнал задника и на двете снимки (точно като че ли никога преди не е виждал такъв) да не е Михал бре :devil (Не е Михал, Афекс е) :)

 

Някой ако отваря снимките ТУК може да види и още

Link to comment
Share on other sites

Щото нещо не ми дава да разглеждам на Michael постовете.

 

 

Ето малко от тях:

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9....

 

 

А между другото мераците му към Фарел датират от 2006-та...

 

Аз пък се ядосвам на циничните неморалисти. Farrell, след като си такава няма да те взема. Досега имаше някви шансове, ама като си такава ни та ща :excl: :)

...и още нещо интересно година преди това:

 

Farrell, iskam da ti kaja 4e seriozno si se izduhala, ako razbira se predi tva ne si bila izduhana. Ima tolkova mnogo psihiatri - 6to ne otide6 da se pregleda6?

 

...макар, че забелязвам опити за изневяра с някои от съфорумките... :devil

 

А пък Pechenata има хубави гърди. Сигурно вдига...
На мен ми допада тая с най-големите цици
Най-харесфам бясни безчувствени надути заети кучки
Link to comment
Share on other sites

Е*и му майката заради една тотална тъпотия колко души се заровихме в архивите :blink:

 

ЕДИТ: ХАХАХАХАХАХ - Пламене без коментар значи!!!! С тия твои писания в постовете за малко да не видя... Между другото имах такова предположение - Иво бе показал едни снимки преди време...

Link to comment
Share on other sites

Грубо като цяло. Не беше ли JIS дето си показа гаджето по гащи в онази тема?

 

Абе, вижте как малките анорексични типчета у плей.еврцом.нет си показват "гаджетата ве", вие за Михал ми разправяте.

 

 

med_gallery_13513_6_123663.jpg

Link to comment
Share on other sites

afx got owned.

Що? Просто съм усмихнат на снимките в компанията на интересни хора. Какво лошо намирате в това не мога да разбера :P

 

Ся остава да заклеймите и сързцезаването на жените от другия пол :D :devil

Link to comment
Share on other sites

Абе, вижте как малките анорексични типчета у плей.еврцом.нет си показват "гаджетата ве", вие за Михал ми разправяте.

 

Ай стига бе. Tия сигурно са на 14. Ма и тая е мръсна. Вижте я как сама се снима. Tц тц тц тц тц тц тц. Ех тая младеж. Що пораснахме...

Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе. Tия сигурно са на 14. Ма и тая е мръсна. Вижте я как сама се снима. Tц тц тц тц тц тц тц. Ех тая младеж. Що пораснахме...

 

за да имаме достъп и до "каки" и до малките цепачета :D

 

вече имаш избор един вид ;)

 

по темата - ако бай михал е на повече от 18г...просто ми е жал :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тая тема може да се изчерпа с фразата "another one bites the dust" :]

Да... виждам навсякъде само филмирани хора :) И много сух... пясък :P

Link to comment
Share on other sites

Първо за оная снимка малко по нагоре - :D :D тия са пълна излагация и сигурно са на около 15 години максимум не мога да повярвам кви се пръкват на тоя свят. И второ което е свързано с топика на темата ако може да се каже че има такъв- тоя Michal може би не че има някви чувства към девойката ми просто пича си плющи глупости още от както се е регнал и си трупа постове в които няма някво много смислено съдържание.Така като гледам и тия архивните му постове явно е влезнал тука без особено голяма цел освен да ръси простотии

Link to comment
Share on other sites

Признайте си обаче че farrell ви е симпатична и завиждате супер много само при мисълта че някой друг от форума може да е намерил щастието си с нея :)

 

В смисъл без значение дали е вярно или не... и в двата случая голяма част от вас се прояжда от мисълта че сте изпуснали влака... иначе нямаше да я има тази тема изобщо :P

 

Някой беше казал че ревността представлява страх от сравнение. Има логика... ;)

 

Абе чак да завиждаме.... не мисля , ама като гледам първата снимка ти май определено завиждаш , сега най-вероято ще отречеш ама тя снимката говори достатъчно а погледа ти и усмивката още повече .... :lol: Май трябва да почнеш да ходиш по партита с повече жени явно на вашите "друм енд бас мечо бас" няма достатъчно ;)

Link to comment
Share on other sites

Остави я бе , може един от двамата ВИП-ове на темата да се изкаже като я види.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...