Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Една не съм чувал. Баси. Ама не знам дали искам да ги пробвам. На мен белугата ми допадна. Ама аз пия водка около 3 пъти в годината.

 

 

• „Пять Озёр” – най-продаваната водка руско производство в света. За това свидетелстват данните от ежегодния рейтинг на The Millionaires' Club 2014, публикувани в британското издание Drinks International. Според рейтинга, през миналата година са продадени в света 6,4 милиона кейса от легендарната сибирска водка (1 кейс се равнява на 9 литра).

• Днешната водка „Пять Озёр” е представена в 55 страни.

• Според данните на авторитетния международен концерн GfK водка „Пять Озёр” е най-разпознаваемия бренд водка в Русия. 69 процента от запитаните, които трябвало да отговорят на въпроса „Кои от многобройните видове водка познавате”, отговорили „Пять Озёр”.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Лочил ли си - лочил си! С кебап при тва! Тихо! :)

Нищо общо нямам с кебапа ти!

Дори и не знаех за съществуването му, докато не избухна онзи СКАНДАЛ, достоен за латинодрама...

 

П.п. По въпроса можеш да се обръщаш единствено към Волния Уили.

Link to comment
Share on other sites

Не бъди бастун - опитваме се да се забавляваме. А историята с кебапа е от най-забавните... 

 

Пример за НЕ забавна история е когато някой (няяма да казвам кой) не бе затворил крана на бирата и кухнята бе залята наполовина... THE HORROR!!! THE HORROR!!!

Link to comment
Share on other sites

Сигурно щото човек като види, че има и по-хубави неща от домашна пърцуца...

 

Единствената ама наистина много хубава ракия, която бях пил беше една специално оставена в някакви дъбови бъчви "за сватбата" (на един приятел) - наистина отлежала - правена в годината, в която се е родил и като чукна 35 години реши, че иска да я пробва... като я пробва докато не свърши не миряса :)

 

Мисля, че и Галин ми донесе един път една много хубава също, но онази "за сватбата" беше уникална. Друга такава не бях пил.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ам че как-отиде в странство и забрави що е ракия :lol:

аз също предпочитам уиски пред ракия...па ако ще да е за 17 долара бутилката ;), а не за 170. Разберете един път за винаги, че вкуса е нещо субективно. Не мож ме накара да си купя Пилзен, но Корона умея да пия много.

 

Опитал съм много видове бира - по 1 часа естествено, малко са тия дето бих ги повторил. Па баш ма курац боли дали има царАвица, лавандула или миндил...това де зрЪно.

Link to comment
Share on other sites

Не бъди бастун - опитваме се да се забавляваме. А историята с кебапа е от най-забавните... 

 

Пример за НЕ забавна история е когато някой (няяма да казвам кой) не бе затворил крана на бирата и кухнята бе залята наполовина... THE HORROR!!! THE HORROR!!!

Да казвам ли кой е тоя, или само да го погледна?

Отделно ся се сещам и за още една не забавна история...

Тя всъщност е доста забавна. Всъщност е изключително забавна..., но за всеки друг различен от теб. Имам предвид, когато на една 90-100 килограмова машина за японска мазилка и се беше счупил STOP бутонът. Мамка му, тва от казармените си години не бях виждал така оплескано по потона, че дори и отчасти по тавана... А банята заслужаваше да бъде снимана и поместена в някое топдизайнерско списание за интериор.

 

П.п. Трябва всеки ден да благодариш на Бог, че имаш такава страхотна жена до себе си, че да ти търпи мисирщините безкрайни....

 

П.п.2 А, да... Трябва да благодариш и на Стасьо, че въпреки крехкото си телосложение, успя някак да се пребори с онази инертна и мощно бълваща маса, та до някъде успя да ограничи сплаш демиджа :lol:

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Погледни го ако не те е страх... Я си праим пас  :grin:

 

А банята после кой мислиш я ми след машината? Може да ме погледнеш така лекинко... Жена ми дори не разбра какво се е случвало там... Само после по разкази... 

 

И като говорим за мисирщини, тя жената търпи ваште, не моите  :laughing:

 

ЕДИТ: Стаси беше дежурен да го следи дали диша да не се задави.... Тва е много тежка вахта...  :shy:

Link to comment
Share on other sites

Погледни го ако не те е страх... Я си праим пас  :grin:

 

А банята после кой мислиш я ми след машината? Може да ме погледнеш така лекинко... Жена ми дори не разбра какво се е случвало там... Само после по разкази... 

 

И като говорим за мисирщини, тя жената търпи ваште, не моите  :laughing:

 

ЕДИТ: Стаси беше дежурен да го следи дали диша да не се задави.... Тва е много тежка вахта...  :shy:

Начи виш са... Мен като половин чирпанлия и половин влах... или пустиняк (това последното още не съм го доуточнил), малко неща могат да ми докарат страх! Най-много да го онодя прочувствено и със страст, щот и без това ми е фанал окото, пък ако и да е бил мизерен кашик :shy:

 

П.п. А тя женати не се е обрекла на нас, а на теб, Бай Този.... Тъй че търпи ТВОИТЕ мисирщини! В подкрепа на това изтъквам факта, че ти опра пешкира за кебапа. Така че, смятай, и считай!

 

П.п.2 Е не мога са запра... Ай дид ит агейн.... Направо не мога се разбера, ама къв човек съм тва, бее.... Да си унищожавам така и без това критично намалелите ми запаси от ОНАЗИ ракия, че и да си угаждам с hecho en mano  habanitos....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

П.п.2 Е не мога са запра... Ай дид ит агейн.... Направо не мога се разбера, ама къв човек съм тва, бее.... Да си унищожавам така и без това критично намалелите ми запаси от ОНАЗИ ракия, че и да си угаждам с hecho en mano  habanitos....

 

Става ли ти се в 6 сабаля? Ще откриваме. Машината е домакин за сефте! 

Link to comment
Share on other sites

Да ти казвам ли за къде можеш да ма фанеш... или няма нужда и да поглеждам?

 

Пред тази пародия наа..... нещо, предпочитам да си цъкам на ИЗКЛЮЧИТЕЛНО смотания Fallout 4.

Както искаш, така го разбирай....

Link to comment
Share on other sites

Старобърно....екстра биричка...слаба газировка и много лежерен вкус..браво..., но Пилзнер Уруквел повече ми харесва. Има по-настоятелен, горчив тембър...

Link to comment
Share on other sites

 

Една не съм чувал. Баси. Ама не знам дали искам да ги пробвам. На мен белугата ми допадна. Ама аз пия водка около 3 пъти в годината.

• „Пять Озёр” – най-продаваната водка руско производство в света. За това свидетелстват данните от ежегодния рейтинг на The Millionaires' Club 2014, публикувани в британското издание Drinks International. Според рейтинга, през миналата година са продадени в света 6,4 милиона кейса от легендарната сибирска водка (1 кейс се равнява на 9 литра).

• Днешната водка „Пять Озёр” е представена в 55 страни.

• Според данните на авторитетния международен концерн GfK водка „Пять Озёр” е най-разпознаваемия бренд водка в Русия. 69 процента от запитаните, които трябвало да отговорят на въпроса „Кои от многобройните видове водка познавате”, отговорили „Пять Озёр”.

Ако я намеря ще я пробвам. Един път годишно е позволено.

Link to comment
Share on other sites

Старобърно....екстра биричка...слаба газировка и много лежерен вкус..браво..., но Пилзнер Уруквел повече ми харесва. Има по-настоятелен, горчив тембър...

Пробвай наливното Старобърно и после ( ама след като си избършеш джизнатото по пръстите), тогава пиши отзиви...

Стига да го намериш изобщо, де.... Аз лично отдавна не съм го засичал. Последно мисля беше в една пицария, която май вече я няма.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай наливното Старобърно и после ( ама след като си избършеш джизнатото по пръстите), тогава пиши отзиви...

Стига да го намериш изобщо, де.... Аз лично отдавна не съм го засичал. Последно мисля беше в една пицария, която май вече я няма.

Преди месец-два го пих точно в Пловдив, обаче не мога да се сетя къде беше...
Link to comment
Share on other sites

Гадо, съгласен, ама ми предлагаш нещо, което няма намиране.Все още си спомням вкуса на един наливен Кромбахер, който пих далечната 2005-та година, в един забутан град и ресторант в Италия. За това сега коментирам отново, колко пивка и вкусна бира е Старобърно стъклена бутилка. Отивам до магазина, че свърши.

Ако го има във Верди, може да отида само заради бирата, иначе там е скапано.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Много малка хладилна чанта имаш...другия път да му услужиш с някоя по-голяма. :laughing1:

Аз го навивам утре пак да му я дам.
Link to comment
Share on other sites

На един приятел му бях услужил с хладилната чанта и ето как ми я върна днес:

 

 

 

attachicon.gifIMG_0634.JPG

 

 

Бих казал, че това е един... наистина добър приятел....

И да, другия път му дай по-голямата чанта :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...