Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Просто вие сте тотални мисири...  :laughing:

Може и да сме мисири, ама не ядем сурово месо, мисир. Това на снимката няма как да ме убедиш, че не е сурово, като за бенгалски тигър. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мисири, това не е сурово. Така като го гледам или е прекалил със солта в саламурата, или го е киснал прекалено малко в тая саламура...Ако е киснато изобщо...

Link to comment
Share on other sites

Ко-ко-ко, пределно ясно го виждам какво е. Нали идеята е да те наредя... :lol:. И защо къркаш вино в тая водна чаша?Хммъ?

 

Мисири да ме редят мене не виждам как ще да се случи....  :grin:

 

А ти каква чаша предлагаш? Със столче и панделка? И червено сако да туря освен докато разпускам...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мисири да ме редят мене не виждам как ще да се случи....  :grin:

 

А ти каква чаша предлагаш? Със столче и панделка? И червено сако да туря освен докато разпускам...  :laughing:

Мхъ... То ти ако беше една риба, щяха с дръжката на бастуна да те ловят ве, Мисир! :grin:

:beerchug

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

За сакото не знам, но за всяко питие си има чаша. Най-малкото показваш уважение към питието, да не говорим, че в подходящия съд му развиваш ароматните и вкусовите качества, което пък предразполага за създаване на голяма доза удовлетворение у пиещият го. Всичко останало си е наливане...ей така, колкото да се кърка нещо...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Не си дорасъл още за мисир, момко!

Истинският мисир с бирата само промива тръбата. А от това, колко е цолажа на тръбата, зависи и нужното количество за промивка ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде момко...старши мисир, да те водя в къщи на гости, ам квато искаш бира ще ти взема и колкото искаш да се промиваш, аз ще го карам на ром...и да те видим колко ще си промиеш тръбите.  :)

Link to comment
Share on other sites

Ми кви ги вършим...някой дет се напива с бира ми разправя, че бил по старши мисир.  :grin: Че нии бирата я ползваме за разредител на водочката.  :shy:

Link to comment
Share on other sites

Ми кви ги вършим...някой дет се напива с бира ми разправя, че бил по старши мисир.  :grin: Че нии бирата я ползваме за разредител на водочката.  :shy:

Ъ? Кво?!? Тоа па...

Пък водочката я ползвате за какво ли не, от промивка на напукани пети и отпушване на отходна канализация, та до церене на кърчан и разтворител за блажна боя, ама не и за пиене...

 

П.п. Де съм го казал това за напиването с бира пък аз?

Link to comment
Share on other sites

Ми кви ги вършим...някой дет се напива с бира ми разправя, че бил по старши мисир.  :grin: Че нии бирата я ползваме за разредител на водочката.  :shy:

Тия мохабети колко сме ги слушали, бедна ти е фантазията. Нямаш никви доказателства ! Докът не видим на живо, не верваме !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Тия мохабети колко сме ги слушали, бедна ти е фантазията. Нямаш никви доказателства ! Докът не видим на живо, не верваме !!! :)

Просто ми дай няколко месеца, майно, само докато оправим апартамента  и да има къде да ви събера. Пък тогава ще ви видя кви пиячи сте. Алкохола ще е от мен.  :)

Link to comment
Share on other sites

Внимавай какво си пожелаваш - питай жена ми и къде й е кебапа .... 

Отделно дето и за теб трябва да предвиди диванче и юрганче за гушкане... или поне подходяща за щамповане клавиатура....

Link to comment
Share on other sites

Пие ми се някво уиски да го еВа. Някво малцово ирландско. Утре ще взема да забия един Бушмилс или нЕкво Пади. Бахти сега като се замисля през цялата 2016 година, освен водочка никъв друг алкохол не съм опитал...бахти рубладжията дет съм. А излъгах, веднъж пих и една Хосе Куерво и един лидълски ром, ама малко, после довърших на водочка.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

освен водочка никъв друг алкохол не съм опитал...бахти рубладжията дет съм.

По-скоро си аматьор и не знаеш какво да пиеш. Руската водка е далеч след полската, шведската и финландската такава. :lol:

Link to comment
Share on other sites

По-скоро си аматьор и не знаеш какво да пиеш. Руската водка е далеч след полската, шведската и финландската такава. :lol:

 

Тва е едно от най-ТУРБО, МЕГА, ГИГА мисирско-лаЙковските изказвания в историята на Булфорум!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...