Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

Карате се за водка... Нещо като кои лайна миришат по-малко:редките или гъстите. Скъпа, евтина - водката е боклук. Пил съм ги почти всички. Еднакви са. Само флирт се отличава с много щото там си мирише на ония лилавия спирт. :)

 

Стефчо, не пиши откровени тъпотии, батьовата... И намали Короната - никак не ти се отразява добре, пий си Стела. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Преди време в Метро се беше появила една "Вълчица, (май молдовска) и хич не беше лоша! Нещо не съм я засичал обаче скоро...

Link to comment
Share on other sites

Преди време в Метро се беше появила една "Вълчица, (май молдовска) и хич не беше лоша! Нещо не съм я засичал обаче скоро...

От волчицата си бях взел 5 бутилки. Даже си пазя още едната. Страхотна е. 

Link to comment
Share on other sites

Абе за моя радост, съвпадат! Дано остане по-дълго така :lol:

 

Абе то и аз като съм за риба ако знаеш к'ви ги разпъвам...за разни сомове, дето са ме дърпали на водни ски. :laughing1:

 

Тва дето в останалия свят му викат алкохолизъм, ние му викаме против настинка.  :ninja:

 

Внимавай само да не алкохолизираш настинката. :evil

Link to comment
Share on other sites

Абе то и аз като съм за риба ако знаеш к'ви ги разпъвам...за разни сомове, дето са ме дърпали на водни ски. :laughing1:

 

 

Да ама за разлика от твоите сомове, при мен има женски, които могат да го потвърдят :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, не пиши откровени тъпотии, батьовата... И намали Короната - никак не ти се отразява добре, пий си Стела.

Никви глупост не са. Водките са еднакви. От 1000 долара и от 10 долара. Все си е преливане в няколко колби докато не излезе нещото, което пиете.

 

Едит: последно време не експериментирам грам. Взимам си Джим Биймче да ме лумне с аромат в носоглътката и си свиркам

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Да ама за разлика от твоите сомове, при мен има женски, които могат да го потвърдят :lol:

женски сомове? Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Никви глупост не са. Водките са еднакви. От 1000 долара и от 10 долара. Все си е преливане в няколко колби докато не излезе нещото, което пиете.

 

Едит: последно време не експериментирам грам. Взимам си Джим Биймче да ме лумне с аромат в носоглътката и си свиркам

 

Тотална глупост. И тва Биймче там е базово питие, Стефче. Поне пий Джак. 

 

Хъм, сомове, хъм....идеално мезенце за водката.... :laughing:

 

Много добра идея!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Никви глупост не са. Водките са еднакви. От 1000 долара и от 10 долара. Все си е преливане в няколко колби докато не излезе нещото, което пиете.

 

Едит: последно време не експериментирам грам. Взимам си Джим Биймче да ме лумне с аромат в носоглътката и си свиркам

Пак ти казвам искаш ли да се нацепим аз с Руски Платинум, ти се нацепи с Флирт и на следващия ден ще си говорим кое е еднакво :)

 

женски сомове?

Сомове аз не обичам, предпочитам по фини хищници - женски скумрии :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пак ти казвам искаш ли да се нацепим аз с Руски Платинум, ти се нацепи с Флирт и на следващия ден ще си говорим кое е еднакво :)

 

Сомове аз не обичам, предпочитам по фини хищници - женски скумрии :lol:

Ne pomnia koga za posledno biah tolkova pian. Niamam jelanie da se napivam. 1, 2 pitieta - OK. Posle spiram :)

Link to comment
Share on other sites

Ако добавим тия във ФБ са много повече, ама ти не си наясно с тия системи....  :grin:

 

И тук не говорим за генерално спиране на пиенѝето, а за спиране след второто....  :shy:

Link to comment
Share on other sites

И тук не говорим за генерално спиране на пиенѝето, а за спиране след второто....  :shy:

 

Той Васко има всякакви спирания - и тотални, и след първо, и след второ...че даже и отложени във времето, а понякога дори си задава Хамлетови въпроси. :lol:

Link to comment
Share on other sites

К'ва археология те гони тебе бе, младеж? Вадя постове с давност само няколко години, а в моя живот това се равнява на едно мигване. :laughing1:

 

Някой път и мигане наопъки, ма все е мигане... На село му викат скляпане.. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...