Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Свиренето се получава от комбинация диск и накладки. Виж какви са ти сега, ако не свири пак такива. Виж и по форумите какво пише за твоя диск с тая накладка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е сигурно,но те карат мощни коли ;) Моята не върви много :D

едит:Номера е да не скърцат и да не ми идат дисковете.Пък и за тая цена надали ще има по-добро.С обща поръчка идват към 50лв ultimax

 

Много интересна дума за "тежки" си използвал :D

Link to comment
Share on other sites

Интересно наистина какво по-точно им е виновен тоя младеж? Все едно той е наквасил тоя чалтик, в който са се навряли.... Тъпанари абсолютни. 

Link to comment
Share on other sites

 

Мхм, субарото таксувало по 20кинта за изваждане  :) Като рано сутринта и на другото място, където са били паркирани БеМеВе-тата, беше хубаво разорало тревата, та да подсигури бизнеса  :lol: Тарикат мамин златен...

 

 

Или поне така разправяше Христо Стоилов a.k.a Шефа на Дракона в неделя вечерта.

Link to comment
Share on other sites

Най-ефектното изваждане, което съм виждал е на Пампорово един Туарег беше успял да навре задните си гуми зад някаква метална ограта. И въпреки, че е 4х4 никакво спасение. Накрая дойде верижната машина и като взе да го дърпа въжето се опъна като струна и в момента, в който реших че ей сега ще се скъса и джипката излетя като тапа заедно с някакво яко скърцане на метал. Буквално подскочи половин метър във въздуха :)

Link to comment
Share on other sites

Що за малоумщина? Това Субару да не е трактор, който да е минал с рало из поляната??? Тъпакът се оправдава по най-малоумния възможен начин за това, че е събрал чукундурите връз една чиста проба нива, която като завали един порой се превъща в тресавище. 

Link to comment
Share on other sites

Искам и аз да изкажа голямото си възмущение от доста работи ,може ли да не се свържете със органите на реда и да се направи специален режим на движение както преди ,аз лично тръгнах от нас в 9 отидох да взема един приятел дето имаше мерак да дойде със жена си в 9 и 20 бях на 5-6 км от калояново попаднал в някъкво гадно задръстване което продължи до самата писта и ми отне повече от 1 час да стигна до въпросното тресавище в което чух някой да се изказва че не било работа на организаторите къде ще паркираме и кво стана натикаха ни в калта ,на влизане проблем нямаше,още със слизането от колата цопнахме до глезените в кал МОЖЕ ЛИ ТАКОВА НЕЩО БЕ ХОРА ЗНАЧИ ТОВА ЛИ Е БМВ КЛУБ КОЙТО ВЛЯЗЪЛ В ПАРКИНГА НА ПИСТАТА И Е ЧЛЕН Е СУПЕР ДРУГИТЕ ДА ХОДЯТ ОКАЛЯНИ !!!

ДА НЕ ГОВОРЯ ЧЕ НА ИЗЛИЗАНЕ ЗАТЪНАХ И ОНЯ СЪС СУБАРУТО МИ ВЗЕ 20 КИНТА ДА МЕ ИЗМЪКНЕ ДРУГОТО КОЕТО Е ЧЕ ЦЯЛАТА ОТВЪТРЕ И ВЪН Е В КАЛ И НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО И ТРИМАТА БЯХМЕ ТОЛКО ОКАЛЯНИ ЧЕ НАПРАВО ПОТЪНАХ В ЗЕМЯТА ПРЕД МОЯ ПРИЯТЕЛ И ЖЕНА МУ КЪДЕ СЪМ ГИ ЗАВЕЛ

 

ИМАМ САМО ЕДНО НЕЩО ДА КАЖА И ТО Е ПАРОДИЯ ,А НЕ СЪБОР ГОЛЯМА ИЗЛАГАЦИЯ

 

Grozdan написа:

Това ще ми е последния БМВ събор. А този бих определил, като "свинска история" Такава кал не бях виждал откакто съм се родил, но това да беше само проблема. Много големи паузи имаше между мероприятията - не е нормално в интервали по-големи от 30 мин да не се случва нищо на пистата ! Драги организатори специално за burout - а няма как 8 хил. души да се съберем на "Кроасана" да гледаме.....просто няма как, все пак всички си платихме на входа по 10 лв и стикерите по 5 лв. Драги ОРГАНИЗАТОРИ следващия път се постарайте да оправдаете всички пари , който ни взимате !!! И не забравяйте нашите коли са със задно предаване с леки изключения така, че не ни бутайте в калта, там не е мястото на нашите коли !

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали се замисляте какво се случва на съединителя на Субаруто докато вади тия дараци от калта... Та правилно е искал пари. 

Link to comment
Share on other sites

20лв. - пак малко е взимал, че и го плюят. Интересно, ако не беше той, кой щеше да ги издави? Сигурно още щяха да са си там. И как точно Субаруто ще разоре през нощта, да не би пистата е празна, да няма никого и той да си прави каквото иска. Това, което виждам е една прехвалена писта, станала точно като тресавище, но не от Субаруто, а от времето. Организаторите са се оляли тотално и хората с право негодуват.

Като стана дума за тегления на закъсали.

Помня един 8ми декември - бяхме на някаква хижа и валеше здраво. Ние бяхме отишли още от 5-ти, а на 7-ми започна навалицата. 2 софийски гъзенца - едното с ML, другото с някакво Ауди или VW - приятно си боксуваха и се бореха да минат 40 метра, в този момент покрай тях мина някакъв смолянски мисир с една Нива и ухилен до уши, просто за секунди премина разстоянието. Онези така се вкиснаха, че обърнаха и забиха на другаде. После май се оказа, че си оставили колите някъде долу, пък някой друг ги качил. Нямаше такъв смях.

Link to comment
Share on other sites

Що за малоумщина? Това Субару да не е трактор, който да е минал с рало из поляната??? Тъпакът се оправдава по най-малоумния възможен начин за това, че е събрал чукундурите връз една чиста проба нива, която като завали един порой се превъща в тресавище. 

 

  Вярвай ми, въобще не се оправдава. Това си е чисто келешлък на организаторите, разбирай БМВ-клуб. Пистата не е прехвалена, просто възможностите и са такива. Няма подготовка за 6500 човека на едно място да паркират. Лошото е, че не се сещам за друго място, където да има по-добри условия от Дракон. А че келешите от БМВ-клуб са големи - то е ясно! Въпросът е да се налапа парата, защото всички такси от вход отиват при организатора, а не в джоба на собственика. Та сещаш се за какво иде реч в тоя случай - ПУУУУСКАЙ СЕЛЯНИТЕ! 50лв вход за да паркираш в района на пистата - земи си!

Link to comment
Share on other sites

Ми то не е луд тоя дето яде баницата....

 

Да, така е, ама виновникът си е точно организаторът, а не собвстеникът ;)

Link to comment
Share on other sites

И не забравяйте нашите коли са със задно предаване с леки изключения така, че не ни бутайте в калта, там не е мястото на нашите коли !

Не че нещо ама хем си знае колата хем се вре в калта... аз ако бях още като видя къде отивам щях да си тръгна.

Link to comment
Share on other sites

Просто ги е яд че не са си купили коли от правилната марка :-)Колкото до двайсетачката дето им е прибирал както се казваше в една реклама "маалко е" да си бяха викнали репатрак да видиш...

 

Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

те ти разораното от Субару-то :)

 

 

Просто ги е яд че не са си купили коли от правилната марка :-)Колкото до двайсетачката дето им е прибирал както се казваше в една реклама "маалко е" да си бяха викнали репатрак да видиш... Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

 

Дам, така перфектно си личи орагнизацията на клуба. Хем си знаят кахърите, хем вали яко, поне за това да бяха помислили - ама не, давай да вземем парата, пък да се спасява народът...

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Виновни са си хората с колите! Кой адекватно мислещ човек ще паркира в 30 санта вода и кал, това е блато. Аз пеша ще затъна тама, какво остава с колата да влезна, било тя и 4x4 или 6x6...Няма такива

10301583_660025997367293_711402000921480

Link to comment
Share on other sites

Само забележете името на клипа:Субару кал сървиз

Само забележете името на клипа:Субару кал сървиз :-)
Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!
Link to comment
Share on other sites

Виновни са си хората с колите! Кой адекватно мислещ човек ще паркира в 30 санта вода и кал, това е блато. Аз пеша ще затъна тама, какво остава с колата да влезна, било тя и 4x4 или 6x6...Няма такива

 

 

 

 

На 1-ви, когато беше началото на събора, кал е нямало, а чимовете все още не са били разорани. Та организаторите са прибрали по 50 кинта на човек за паркинг и колите им са останали там чак до неделя, а пък баш събота срещу неделя бая дъжд се изля  ;) И ето ти шоу невиждано :D

Link to comment
Share on other sites

Не може да ме убедиш, че кал е нямало. Последния месец почти няма ден в който да не вали. Изчетох им темата във форума, ако е имало такива хора, да са били единици. Там са били поне 2000 хиляди автомобила...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...