Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз също при това на куп,интересното е че принадлежат на някакъв собственик на бензиностанции,по непотвърдена информация

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Виждате Тесли тук в Пловдив ли? Къде това?

 

 

мииииии...в мола, къде другаде :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз бих задал същия въпрос, особенно така написано под клипчето, защото на клипа никъде нямаше карти нито линкове... ама реших да не издребнявам, щом ги вижда човека, явно има къде...

Link to comment
Share on other sites

Мииии, клюкарите твърдят, че с докарването в БГ било толкова... аз на такива хора не вярвам, само разпространявам клюката...  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мен един майстор ме зарибяваше как щял да ми намери ултра евтина С класа ама съвсем леко ударена и как щял да я оправи почти за без пари - направо на 1/4 от цената и щяла да е супер. Викам му, абе пич, то се усуква купето като се удари, ако само е застъргана, те германците не са толкова тъпи да продават за без пари нещо, което няма проблеми... ужким голям майстор. Мой приятел му се върза и една щета от каското я прави при него. В следствие фаровете почнаха да се самоизключват ей тъй самички. След като ги изключиш и включиш отново се пускат (и къси и дълги), разни други дребни проблемчета ей тъй изскочиха.. обрули го още 2500 за разни такива неща (допълнително), но фаровете продължават да си се държат странно, а "най-готиното" е, че колата вися при него над месец в сервиза. Абе голЕм майстор просто

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Абе какъв цокъл се водят тия крушчици за плафоните, дето са едни продълговати? 

 

C5W

 

Само внимавай като взимаш, че има различни дължини на този цокъл.

Link to comment
Share on other sites

200 бона едната ... твърдят слуховете (всичко от - до).

Средно да. Едната е малко отгоре на тази сума, другата е малко отдолу. На един и същ собственик са.
Link to comment
Share on other sites

Последно къде се намират, в Пловдив ли, защото ми е много интересно как са си оправили регистрацията ако изобщо е българска. 

Link to comment
Share on other sites

C5W

 

Само внимавай като взимаш, че има различни дължини на този цокъл.

 

Еми естествено мойте се оказаха от по-дългите... и ся имам един комплект излишни. А и тия са ебати кожодерите ... 3лв за 2 крушки дето са някви суперпрости... ама като ти трябват... 

 

_________________________

 

тЕслите са си с САЩ номера доколкото видях.

Link to comment
Share on other sites

Нима са оправили реда на регистрация на електрическите??? Направо не мога да повярвам. Трябва да започнем да мислим за купуване.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Точно снощи говорихме за тези Тесли. Използва ги една то големите фирми, но в момента ми се губи името. Зареждали се по цяла нощ в базата и после всяка по 130км. градски. Давали им по 150, но всички ги било страх да не останат някъде, защото нямат дърпане или качване на платформа. Само паяк.

Link to comment
Share on other sites

Е тва вече е тъпо измислено...

 

Иначе аз мисля каква задна чистачка да си взема,че нямам все още.Май ще е от някое поло или астра утре ще ида в някоя морга да проверя и така :) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Точно снощи говорихме за тези Тесли. Използва ги една то големите фирми, но в момента ми се губи името. Зареждали се по цяла нощ в базата и после всяка по 130км. градски. Давали им по 150, но всички ги било страх да не останат някъде, защото нямат дърпане или качване на платформа. Само паяк.

Глупости са това. Използва ги собственика и жена му. Неговата е с по - голямата батерия. Изкарва реално 450 километра пробег. Дават я по каталог 500. Зарежда се за малко над 4 часа. Вариант да се зарежда цяла нощ е единствено ако е включена на 220V. Тогава обаче пробегът си е пак такъв какъвто написах. Освен ако не става въпрос за някой друг.
Link to comment
Share on other sites

Утре ще питам коя е фирмата, но разбрах за 6 коли, не за две.

Да не става въпрос за нещо друго? Аз говоря за две Тесла модел S. Така от теб описаното явно е за някакви малки електрички. Вероятно са Рено или Нисан.
Link to comment
Share on other sites

По-вероятно е да става въпрос за нещо малко. 6 броя теслИ са милион и нещо в БГ леФчета. Едва ли някой ще се оръси толкова и то за нещо, които реално няма да ползва (визирам останалите 4 бройки).

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...